Reklama

Reklama

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Wau

Jako komentář zajímavý ale myslím si že zbytečnost to psát sem, kde je většina banda omezenců co nevidí dál, než na svůj nos a melou si to svoje pořád dokola :)

na příspěvěk reagoval Wau

Wau

Wau (hodnocení, recenze)

HonzysKISS

cus tobe, cus ostatnim :-)

a ja bych tomu odchodu i verila, protoze "jak to chodi v kapelach" o tom proste neco vim, je to jako v rodine, navic jsou tu ega, kazdej je jinej a delal by to i jinak, jak se to teda bude hrat? co se kuna bude hrat? kdo za to co dostane? to uz je trochu jina liga..spoutu kapel ego rozdelilo.. a nevidim to jako spatny, on nasel cestu zpatky a vratil se do rodiny. nemel to asi nikdy lehky, ON jak rikal nemel zenu, deti, on to citil jinak a byl ferovej, jinej by se ozenil a starou by podvadel jak by to slo :-), kolik chlapu zije tzv. "naoko" s babou a soulozej s klukama, ale "tajne", navic zasranej bulvar, porad perou takovyhle veci, lidi to zerou, pak se citej lip? asi i jo :-), kazdymu je do toho s prominutim "lejno", co si kdo dela, s kym co kdo ma, pokud nekoho neznasilnuje, nenuti apod :-). Freddie je MOJE obrovska Laska!!! kdyz zemrel, hooodne me to vzalo, tenhle film mi neco dal i kdyz byly nejaky veci jinak, uvedomila jsem si to, ze on jeho tvorbou i tou spolecnou smazal spoustu rozdilu, lidi byli na koncertech stastni, drzeli se, prozili si krasny chvile co si s sebou odnaseli domu a maji to v srdcich do konce zivota :-), uvedomila jsem si to, ze ho miluju dal, kapeu, ze jsem ho brala a beru "tak jak to je", mel v sobe vasen, kterou vnesl na podia, tu obrovskou dravost v tele i v hlasivkach, verim tomu, ze byl v podstate dost velkej introvert, JEMU verim  i to, ze tu svou "divku" opravdu miloval, ona jeho, ale nemohli proste spolu bejt, vzdyt ona se na nej taky nezlobila, zila si svuj zivot dal, a on se o ni i postaral, tak jak slibil, o tom si muze spousta zen nechat jenom zdat :-)! jsem vdecna za to, ze ho dale muzu vidat na youtube :-), ze slysim jeho hlas, jejich nadherny sbory, takovy vejsky, Boze :-), dokazali udelat pecky v takovy kůče :-)).. a ona mu verila (jeho laska), verila v nej .. bez nej by nebyla kapela, on by bez nich nikdy nebyl taky celej :-) .. i kdyz s nima ted zpiva nekdo, kdo je proste taky dobrej, ale Freddie byl jenom jeden, nenechal si ani udelat nic se zubama, na co? vzdyt byly zdravy :-) .. a mel pravdu, co lidi si necha upravit "vzhled" podle vsech moznych debilu, co tomu udajne rozumi? az se uplne ztrati sami sobe .. holky si nalejou prsa, odeberou zadecky, nebo naopak .. nafouknou rty .. ON to nepotreboval. Bud me proste berte jak su, nebo ne! Kdyby nebylo lidskyho trapeni, utrpeni, nebylo by tu k mani tolik prekrasny muziky, co maliru bylo "taky jinejch" .. Leonardo? .. mmm .. i kdyz je Freddie po smrti, stale je tu nejakym zpusobem s nami, dotyka se nas, nasich srdci .. kdyz jsem na "sračky", pustim si je, na hlavu si nasadim moje velka sluchatka, ohulim si ot na plny koule .. a ONI me treba i rozsekaji, pote poskladaji .. podaji mi ruce, zvednou me z tech bolavejch koulen :-) a reknou "vstan" (tou muzikou, to pisu obrazne) a tohle si z nich muze vzit kazdej, nic to nestoji, muze to byt jiny zpevak, jina kapela, to co komu sedi .. ale od detstvi slychavam je, Ozzyho.. Deep Purple a jsou ot uz kmeti, brachove muzikanti me tim krmili :-), a ja jsem za to proste vdecna .. kdo chce at nadava, hani, v jadru to byl hodnej, skromnej a tichej clovek .. co se citil sam a proto tak "flamoval" .. a kdyz poznal opravdovyho "partaka", uz byl na tom lip .. a na tech par let si ho proste zaslouzil .. muzes si o mne myslet, ze jsem pako, nebo si to muzes prozit trochu jinak a nebo s nekym jinym .. svuj osud si tvorime sami, muzes si lehnout na svou vlnu a te vezme s sebou .. zkus si nekdy pustit treba Jožo Ráža co rekl o pisnicce "voda" NIC neni nahoda .. ta hudba uz nekde "je, existuje", jenom nekteri ji UMI stanout .. no a takhle miluju treba i Mozarta :-) .. aspon, ze v dnesni dobe maji muzikanti lepsi zivot, kdyz se jim dari, drive trpeli hladem, oni, jejich rodiny a po smrti? jsou slavnymi, ale Freddie a jini dnes, uz to aspon ochutnaji za zivota a obrovskou zkouskou je tu tihu slavy, bohatstvi taky unest, neposrat se z toho .. a mozna i o tom to chvilku i bylo v tom filmu .. mej se fajn, snad jsem nikoho nenastvala, ja sem jenom obcas uz nahlidnu, nebyvam tu, ale ten film si zaslouzi proste ty svoje body, on to Freddie stejne "vi" :-)) .. cus

na příspěvěk reagoval Kincl, Idée_fixe

HonzysKISS

HonzysKISS (hodnocení, recenze)

rounen

Tak je tam mnohem víc věcí úplně jinak, to s klidem hodím za hlavu, ale tohle mi přišlo už docela přes čáru :D

HonzysKISS

HonzysKISS (hodnocení, recenze)

Včera jsem se k tomu konečně dokopal a šel na to... Podle té šílené chvály jsem to čekal přece jenom o chlup lepší... To s tím rozpadem mysleli jako vážně? Chápu, že to není dokument, že nemusí být vše úplně přesné, ale ten hlavní zvrat filmu docela pojebali... Na to jsem čuměl s otevřenou hubou, že co to sakra je... Trochu mi to přišlo i jako urážka Freddieho, jako kdyby on byl největší zrůda... Přitom bych řekl, že reálně to bylo úplně jinak a mnohem víc v pohodě... Ale až na tohle, tak jinak je celkově film supr no :D

na příspěvěk reagoval rounen, Wau

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Když to bylo v televizi, byla to pro mě minulost, kterou jsem měl šťastně za sebou. A myslím, že tak by to mělo zůstat.

Deivy

Deivy (hodnocení, recenze)

Niekedy si rád prečítam príspevok takého toho typu, že je jeho pisateľ veľký big boss a hejtuje samotný snímok alebo jeho fanúšikov. Niekto to vie napísať a aj mu verím, že ten človek taký je. Potom je tu druhá kategória, ktorá sa o to iba snaží. Mám taký pocit, že väčšina z tejto skupiny popri tom ako sa o to snaží práve doma hrá nejakú hru na počítači a čaká kým jej maminka donesie guláš s knedľou a koláčik. Nerozumiem prečo by sa mal niekto škatulkovať podľa toho na čom plakal či neplakal a prečo tomu tak bolo, či prečo sa chváli alebo nechváli tým, že bol na niečom hoci aj 10 krát v kine. Ja som bol napr. 3x a išiel by som znova keby som na to mal čas. Možno by ste mali svoj hejtovací "talent" smerovať tam kde to má aspoň nejaký zmysel. Howgh. 

na příspěvěk reagoval Adam Bernau

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Hekman , Mr.Apache

Já na tom v kině nebyla, viděla jsem to poprvé snad až to normálně dávali v TV, a brečela jsem akorát když jsem zjistila, že kvůli těm zk.....m reklamám to potrvá ve finále 4 hodiny. :-D

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Billy Zane tam byl dobrej, vášnivý, charismatický, měl vlasy a přežil to, takže dobrý. 

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Hekman

Tak pozor. Na Titanic jsem byl v kině taky, a určitě jsem nebrečel. :-) Cítil jsem se jen poněkud podvedený, protože jsem šel na katastrofický film a ona to byla lovestory. Titanic jako lovestory! Koho by to napadlo? Mě určitě ne. No a ta lovestory mě tedy nijak nedojala. Navíc bylo hned na začátku prozrazeno, že ta holka to přežije. (Že tam umřel nepříliš sympatický DiCaprio, mi bylo celkem jedno. Ostatně kdyby to přežil taky, bylo by to už hodně divné. Takže... Co mi ten film vlastně dal? Nic moc. Aspoň že ten Titanic se potopil.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Hekman

Hekman (hodnocení, recenze)

To jak tu vsichni strikaji z toho, kolikrat uz byli v kine na BR, mi pripomina Titanik. Tenkrat zase vsichni hrde hlasali do sveta, ze uz na tom byli v kine a ze si uz u toho taky zabreceli. Vsichni breceli. Vsichni. Mamy a tatove od rodin, mlade divky i mladi chlapci, dedove i babicky, politici a svazaci, drsnaci a poserove, hetero i buzny, servirky a cisnici, dokonce i slepi a hlusi plakali nad tim Titanikem. Vsichni plakali ! Pozor ! Hledam lidi pro obchodni napad ! Dejme nejakou tu kacku dohromady, nakupme prava na par songu od Brouku, pak ty songy nahazeme chronologicky za sebe, mezi ne nahazeme par zaberu, jak Vasut s usmevem Johna klati Ono Oko, dame tomu nazev "Imagine madafaka" a to by nebylo, aby z toho nebyl na CSFD minimalne 3. nej film vsech dob. Nebo misto Vasuta skuzme sehnat Maleka. Zmensime mu predkus, dame brejlicky a je to tam !

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, Idée_fixe

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak to mam za sebou. Je to vlastne celkom prijemny videoklip so skvelou hudbou, ale nulovou vypovednou hodnotou o kapele Queen. 6/10.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Už vychazej DVD a pote BR, ale film je k mání stále v kině..

MiaMahoney

MiaMahoney (hodnocení, recenze)

higuain

Oukej, obvykle se do diskusí až tak nezapojuju, natož abych pěla nějaké ódy, ale tohle se Ti fakt povedlo! :-)))

 (hodnocení, recenze)

tessy999

Úplně stejný to mám i já. Taky jsem nikdy na jednom filmu v kině nebyl víc jak jednou a u tohodle rovnou třikrát. Je to vážně neskutečná pecka!

tessy999

tessy999 (hodnocení, recenze)

Yangus

U nás na maloměstě před měsícem hlásili "Opravdu naposledy opakujeme" a dneska přidali ještě termíny na únor :D Je pořád vyprodáno do posledního místa. Já jsem zatím byla dvakrát a příští týden jdu znovu, což se mi v životě nestalo, nikdy jsem v kině nebyla na jednom filmu víckrát než jednou. 

Související novinky

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

Oppenheimer už má velmi blízko k miliardě

17.09.2023

Skvělý Oppenheimer režiséra Christophera Nolana (Počátek, Temný rytíř) už má opravdu blizoučko k tomu pokořit bájnou metu jedné miliardy dolarů. Chybí mu k tomu v současnosti už méně než 90 milionů,… (více)

Režisér Bryan Singer se chystá vrátit úder

Režisér Bryan Singer se chystá vrátit úder

07.06.2023

Režisér Bryan Singer byl dlouhý čas jedním z nejnadějnějších mladých tvůrců v Hollywoodu a jeho kariéra se zdála být neotřesitelná. Rodák z New Yorku se proslavil už začátkem devadesátých let svým… (více)

Fuqua natočí film o Michaelu Jacksonovi

Fuqua natočí film o Michaelu Jacksonovi

19.01.2023

Režisér Antoine Fuqua (Training Day, Equalizer) zdá se našel novou zálibu v natáčení filmů podle skutečných událostí. Nejprve si to vyzkoušel v otrokářském dramatu Osvobození s Willem Smithem a teď… (více)

Reklama

Reklama