Regan je kolem třiceti, má práci, kterou se chlubí a přítele, který na ni nemá moc času. Setkává se s kamarádkou ze střední, Becky, která jí oznamuje šťastnou novinu. Bude se vdávat. Regan jí to naoko moc přeje, ale ve skutečnosti to nechápe. Okamžitě volá dalším dvěma kamarádkám ze střední, Geně a Katie, aby to probraly. Jak to, že Becky, nejošklivější z nich a dost tlustá, se bude vdávat jako první a navíc za pohledného a bohatého mladého muže? Nechápe to ani Gena, závislá na kokainu, ani Katie, která nevynechá jedinou příležitost k pobavení, užívání party drog a náhodnému sexu. O půl roku později se koná svatba. Regan s kamarádkami připravují pro Becky rozlučkovou party. Na večeři se Gena potkává se svým bývalým přítelem Clydem a Katie s Joem, který jí na střední dodával drogy. Katie pro Becky objednala představení striptéra a Becky se baví až do okamžiku, kdy jí striptér osloví hanlivou přezdívkou a je po legraci. Becky je jasné, že mu to mohly říct jen kámošky ze střední. Večírek končí. Ne však pro Regan, Genu a Katie, které pokračují v pití a také ve šňupání kokainu. Jsou tak rozdivočelé, že si vyzkouší Beckyiny svatební šaty. A protože je Becky dost při těle, nacpou se do nich hned dvě najednou. To má za následek, že šaty prasknou. Navíc je Katie potřísní krví, která jí začne kvůli kokainu téct z nosu. Svatba je ráno a je potřeba, aby šaty okamžitě nějak uvedly do původního stavu. Majitelka obchodu, kde šaty Becky zakoupila, už stejné nemá, má jen takové, které si vysnila Regan a ta v žádném případě nepřipustí, aby se Becky vdávala v šatech jejích snů. Večer nabírá na obrátkách a dívky se dostávají do kuriózních situací a šaty stále nejsou spravené. Navíc vychází najevo různá tajemství z jejich dávné minulosti... (TV Prima)

janeke

blbosť prevarená z iných blbostí, hrozná nuda. Lizzy Caplan hrá furt jednu a tú istú postavu, ktorej koncentrát a je možné vzhliadnuť v nedávnom krátkom Successful Alcoholics, a ktorá zohráva významnú súčasť amerického "Sundance indie" gýča. jedinú hviezdičku je možné venovať Kirsten Dunst, ktorá bola v roli šikovnej chladnej nešťastnej potvory mimoriadne presvedčivá. ()

Gore

Ačkoliv je Kirsten Dunst v mém pomyslném top ten hereček na nejvyšší příčce, v tomto filmu šlápla hodně vedle a nezachránila to ani ona, ani žádná z přítomných dam, a to např. Rebel Wilson zachránila svým komediálním talentem spoustu filmů. Film, který by si zasloužil za rok 2012 zlatou malinu možná víc, jak touto cenou oceněná Twillight Saga (a to bych neřekl, že to někdy řeknu). Dlouho jsem neviděl takto nevtipnou komedii, a už si nedokážu ani vzpomenout na nějakou scénu, která by mi uvízla v paměti. ()

Greg25

Nikde vlastně není opodstatněno, proč se některé postavy chovají tak, jak chovají. A hrubost s jistou dávkou syrovosti a humoru se zde nekoná. Tyto prvky chtěli tvůrci do filmu včlenit, ale povedlo se jim to jen v mizivém počtu scén. Ono totiž „ukočírovat“ zmíněné prvky v reálné, snesitelné rovině bez trapnosti není úplně snadný úkol. Tady navíc stížený o to, že si k hlavním ženským postavám hledáte obtížně cestu, což není vina hlavních představitelek jako spíš scénáře. Protože na začátku filmu, máte chuť vypínat, protože si říkáte, že na takové „brécy“ se nebudete dívat. Pozvolna vám tak hrozné připadat nebudou a ke konci filmu vám přijdou i docela sympatické. I když celý film si budete říkat, že vztahy mezi nevěstou a družičkami doopravdy nejsou normální, natož pak kamarádské. 45% P.S. Ale oproti takovému filmu Ženy sobě, daleko „koukatelnější“ a snesitelnější. ()

waits

Ta Pařba ve Vegas se ale sakra dobře prodávala, tak co bysme tak ještě podobnýho dali na trh, že...Jestli vám nebude hlavní ženská trojka připadat jako nesympatická skupina smažek, tak to ustojíte a dáte si to možná radši než Pařbu 2. Ovšem jestliže si uvědomíte, co že jsou slečny vlastně za pitomá a tak trochu zlá stvoření (Isla Fischer), pak nad filmem nakreslíte kříž raz dva. Dávám tři, poněvadž jsem to ustál, i když na rovinu říkám, že v reálu by mě lez na nervy jeden každý představitel mužské i ženské role.. ()

dawe787

No takový pokus o pařbu v ženském podání, ale nevím...moc mě to nevzalo, tak tak jsem to dokoukal a doufal, že hlavní hrdinky nezastupuji hlavní skupinu žen, protože by to bylo k pláči. ()

noelcoward73

Výborná komedie, u které jsem se velmi pobavil a někdy jsem řval smíchy. Do plného hodnocení mnoho nechybělo. Nejlepší postavou je pro mě Gena v podání Lizzy Caplan. Ale dobře napsané a zahrané byly i ostatní postavy. Krátce po tomto filmu jsem zhlédl podobný Ženy sobě, který byl pro mě ale velkým zklamáním (1 *). ()

bagetka007

Jakože Islu Fisher nemám bytostně ráda, tento film byl komplexně tak stupidní (bez ohledu na její výkon), že mé hodnocení brzy klesne ze dvou na jednu *. Kdyby to bylo aspoň trochu vtipné...spíš mi bylo za jednotlivé herce trapně...Neodpustím si pošťouchnutí, že asi nepochopím, proč je v posledních letech všude obsazován Adam Scott. PS: Rozhodně neočekávejte nějakou ženskou verzi Hangover. Zlatý Bradley Cooper a spol., radši bych Hangover (první) dala 10 * než tomuto filmu 3. ()

boul

Tři rozjetý mrchy, kilo coxu a zamotanější příběh se svatbou, asi tak bych to popsal, i když ve výsledku to bylo celkem klišé. I tak trojice Fisher/Dunst/Caplan to celkem rozjely a chvílemi jsem se i dobře zasmál. ()

korok

Po přečtení obsahu filmu před shlédnutím jsem mylně nabyl dojmu, že by se mohlo jednat o ženskou verzi The Hangover. Ale bohužel toto dílo je úplně někde jinde. Anebo to nechápu protože nejsem ženská. Komedie to není i když pár vtipných momentů se tam najde, ale stará se o ně mužská část osazenstva - zvláště u závěrečného proslovu před svatebčany jsem se i zasmál. Slabší průměr až podprůměr. ()

MickeyStuma

Snímek o dámské rozlučce se svobodou provázející trapasy, problémy a vůbec nepříjemnosti. Na komedii velmi slabé a ale jako úsměvný film postačí. Děvčata tu jsou sví, přirozeně prdlí, přirozeně ulítlí. Alespoň dle mého mužského oka. Scéna přípravy na svatbu se už podobá grotesce, ale na celkovou zábavnost mi to přijde poněkud málo. Film je tedy mírný i když do určitého extrému to nemá daleko. Zkrátka je to o holkách, určeno převážně pro holky. ()

LaMangue

Nemůžu si pomoct, ale to je tak blbé, až je to dobré :D Sice jen průměrně, ale na zabití času akorát. Konečně jsem viděla Marsdena jako ne vyloženě sladkého klučíka a podobně Dunst se naskytla možnost se do role více opřít :) ()

Kingjiri

Komedii si teda představuju uplně jinak. Rozhodně bych se u ní rád občas zasmál, což se mi při sledování Holek na tahu nestalo ani jednou. Pokusy o dramatický pasáže vycházej ještě hůř než v případě těch komediálních. Hlavní postavy jsou dost nesympatický a marně jsem hledal důvod, proč jim vůbec fandit - dvě feťačky vyjetý jak olej z Trabanta a všechny holky sprostý jako dlaždiči. Tohle mi fakt k ženskejm nepasuje a těžko se tomu můžu smát. Jedna silnější hvězda za schopný pracovníky castingu, který do něčeho takovýho dokázali sehnat zajímavý ženský herecký obsazení. ()

Rockerman

Tento film jsem chtěl vidět vlastně jen k vůli Lizzy Caplan, kterou jsem nedávno tolik obdivoval v seriálu "Masters of sex", ale nebyla to šťastná volba. Čtyři "potvory", jak si kamarádky na střední škole říkaly, se sejdou na svatbě jedné z nich a vše se točí kolem poničených a zašpiněných svatebních šatů. Samozřejmě je tu také spousta keců a vzpomínek na školní léta a to je tak všechno, o čem to je. Na druhou stranu to má spád, pořád se něco děje a tak lze tu necelou hodinku a půl přežít bez větších obtíží. Docela mě zklamala přehrávající Isla Fisher, která mě naopak tak potěšila ve výborných "Podfukářích". Nic, musím zapátrat po lepším filmu s Lizzy, abych si zpravil chuť. ()

Hpatrik

Když jsem čekal něco na způsob Bridesmaids, hodně jsem se ale seknul. Nemám ponětí co si z toho filmu mám vzít, protože zábavné to moc nebylo, do žádné z postav jsem se nemohl vcítit, protože to byly většinou totální jelita a celý film byl v podstatě o ničem. Holky to jsou sice pěkný, to film ale nespasí. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér