Svatební cesta aneb Ještě ne, Evžene! (TV film)

Krátkometrážní / Komedie / Muzikál

Československo, 1966, 22 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

Vtipná malá optimistická jednohubka. Vyzařuje z ní atmosféra uvolněných 60. let téměř v astronomických měřítkách. Scéna, ve které Miloš Kopecký hraje v kostele na varhany a zpívá Vyhrňme si rukávy... mluví za všechno. 70%.(1.1.2009)

K původně zamýšleným třem hvězdám nakonec přidávám čtvrtou, a to za naprostou drobnůstku - několikavteřinovou, dokonalou scénku s písní "Tak to vidíš Máňo, přece jsme tě lízli". Jinak se jedná spíše o průměrnější Podskalského počin se vším, co na jeho muzikálních komediích mám i nemám rád.(7.4.2012)

• WANDRWALL

Nezábavná taškařice.(13.8.2010)

Praštěná taškařice se zpěvy, taková generálka na Alfonse Karáska. Jan Libíček zde vypadá jak dvojče Olivera Hardyho. Pobavilo i po těch letech, byť je ten humor občas komunální satirou. .(30.12.2016)

příjemný odpočinek :-)(28.5.2009)

Tak to je kapitální békovina! Nejhorší na tom je, že to je tak absurdně praštěný, že jsem se smála jak blbá. A ty hity nemůžu dostat z hlavy... "Z vězení si člověk pomůůžeee, ale od svý ženy nemůůžeeee..."(27.12.2016)

Nostalgia za nemou groteskou. Jan Libíček mi tu ale silne pripomenul , práve túto históriu filmu. Obrovská prehliadka dnes už bohužial nežijúcich hercov. 60%.(30.12.2008)

Scénář: Gustav Oplustil(1.1.2009)

Povedený muzikálek. Starci na chmelu hadra!(20.9.2017)