Svědci paranormálních jevů

• USA Paranormal Witness (více)
Dokumentární / Mysteriózní
USA, (2011–2016), 46 h 16 min (Minutáž: 42–63 min)

Adam Christie, Will Conlon, Zoe Gamache, Nick Stathas, Jordan Gray, Brielle Robillard, Sharon Belle, Val Cole, Nick Smyth, Mary-Elizabeth Willcott, M.E. Lewis (více)

Série(5) / Epizody(64)

Poznejte příběhy lidí, kteří se na vlastní kůži setkali s nějakým paranormálním jevem. Poslechněte si vyprávění malé dívky, která vídá neviditelnou kamarádku, bývalého vojáka, kterého vyděsil chlupatý tvor podobný člověku, rodiny, která se nastěhovala do strašidelného domu, a mnoha dalších... V této reality show uvidíte očitá svědectví i dramatické realistické rekonstrukce paranormálních jevů, které se příčí veškerému vysvětlení. Svědci paranormálních jevů vás vezmou za hranice hranic neznámého. Setkání s duchy a mimozemšťany jsou jenom zlomkem zvláštních a podivuhodných událostí obsažených v této fascinující kronice veškerého neznáma. V žádném případě se nedívejte sami! (TV Prima)

POciSEM odpad!

Už sem viděl spoustu sraček ale nikdy takhle velkou.Jediná věc u který sem se bavil byla to jak lidi kterým se to přihodilo byly vždycky tak o 100 kilo těžší než herci kteří je hrály.Jedině v emerice ()

Asmodin

Na nic si nehraje. Vypráví neuvěřitelné příběhy. Za ten nervy trhající soundtrack bych zabíjela! Velmi jsem se bála, takže doporučuji. ()

Piri

Musím povedať, že niektoré príbehy sú spracované až prekvapivo dobre a mohli by byť dobrým vzorom pre klasické hororové diela. Niektoré výpovede sú veľmi zaujímavé, je to v poslednom období asi najzaujímavejší dokumentárny seriál na tému paranormálne javy. Pre mňa nie je podstatné ako hrané scény predviedli daní herci, ako skôr uvádzané fakty a príbehy. Samotná dramatizácia nie je pre dokumentaristiku to najdôležitejšie, preto ju vôbec pri tomto nehodnotím. Zvuková kulisa je však spracovaná výborne. ()

Game90

Americká reality show, ktorá nám posúva pravdivé príbehy z minulosti založené na nadprirodzenosti. Moc by som to s tou pravdivosťou nepreháňal, ale tí ľudia to naozaj hrajú presvedčivo. A baví ma to..... ()

AxelWers

Niektoré epizódy sú celkom husté. Ak uprostred lesov sa nasťahujete do starej usadlosti a jedného dňa vám začne niekto hlasno klopať na dvere a keď ich otvoríte, tak nikto tam nie je a keď ich zavriete a začne nimi niekto lomcovať, chcel by som vidieť toho frajera, čo by sa v tej chvíli nezosral. ()

jafuska

Ano, tak toto se velmi povedlo, viděla jsem zatím jen dva díly, a můžu říci, tajemno, strach, divák si říká, co se asi stane zrovna ted? A upřímně věřím na paranormální jevy,pokud jsou dosvědčeny a byli u toho svědci a opravdu se to stalo, pokud je to jen natočeno, aby se divák bál, ale bylo by všechno vymyšlené, tak takový styl filmů nemusím, mám ráda realistický paranormální jevy, a tady se myslím povedlo natočit všechno tak jak se to událo, a opravdu jsem zvědavá na dalíš příběhy, moho jen říci bravo ()

RedEagleSK

No ty pičo má to lepší efekty, děj, herce, atmosféru i CGI než dnešní áčkové horory, přesto na tenhle seriál skutečně nebudete mít nervy. Né kvůli hororovým lekačkám, ale proto, že pokud tenhle seriál sledujete v televizi, každých 5 minut je rozkošně přerušen 5-ti minutovou reklamou. Ze sledování seriálu máte pak stejný zážitek jako z přerušované soulože vaší manželky a jejího milence. Po asi tak sedmé reklamě mrdáte na to a jebnete dálkovým ovládačem o zem tak silně, že sousedka pod vámi v důchodovém věku které straší ve věži, má pocit že u vás taky straší. ()

Weezy22

Videla som len pár častí a hneď ma to zaujalo. Nezávidím nikomu kto niečo podobné zažil. Najlepšie pozerať tesne pred spaním :D ()

Eywa11

Pri niektorých častiach som bola naozaj riadne vydesená a zimomriavky fungovali na 100%. Nie je to dokonalé,ale nečakala som, že to bude až také dobré. Vždy keď skončila časť,hneď som chcela vidieť ďalšiu. Je to návykové a keď si to struhnete v noci samy doma budete mať riadne paranormálne posero pocity, keď pôjdete spať. ()

Brenda.Ch

Ač je to zajímavé, shlédla jsem pár částí a už se u toho nudím. Naprosto stejná forma každého dílu v tomto případě je spíše na škodu. ()

Fritaaa odpad!

Tohle je hrozný.. je to točené tak, že by tomu stejně nevěřila ani moje babička a navíc se nemáte šanci čehokoliv leknout. Tím vyprávěním si ani nemůžete vybudovat atmosféru.. ()

jeany23

Vcelku strašidelné. Jen mám malinko problém s těmi samotnými svědky - někteří vypráví své příběhy s takovým zvláštním afektem, že se pak samotný příběh jeví přitažený za vlasy a shazuje to jeho reálnost. Holt Amíci... ()

RoCho

Baví mě příběhy o paranormalních aktivitách a věřím, že člověk může semtam zažít různé podivné věci, ale některé příběhy zde mi přijdou dost pritažené za vlasy. Američané si vždycky rádi vymýšleli pohádky, ale protože filmy jsou velmi nákladné a věřte nevěřte už nějaký čas netáhne, tak zkoušejí dokumentární seriály, zaručeně podle skutečných události. A nejpodivnější na tom celém je, že se to vždy odehrává na území USA. ()

Ali_Kristy

Priznávam sa toto je jedíný serial ktorý vie divaka naplašit !! :D dobre je že sa to konbinuje z skutočými zábermy . teraz spoom začala pozerat druhu seriu ,, vrelo odporúčam každému. Hlavne pred spaaním . ()

dannypajinky

1.série bych uvažoval i o 5 hvězdičkách ale za druhou která ztratila to napětí a některé díly nebyli prostě "pecka" tak to zprůměrujem 1-8/10 2-6/10 tákže 7/10 :D ()

vegabund

Po dlouhé době parádní hororový seriál, který dokáže vystrašit a pobavit zároveň. Seriál strká do kapsy vetšinu současné hororové produkce. Pro milovníky hororů povinnost (100%). ()