• Pepinec
  odpad!

  Probůh, co to je?! Hlasujeme, který seriál se bude vysílat. Nechť to ho hovoří výstižněji než cokoli jiného o tom, jak bídně si současný český seriál vede. Do odpadu patří nápad, kecy všech zúčastněných tvůrců, porota, i mobilní telefony, ze kterých přicházejí hlasy. Včetně hlasujících. A nechtějte po mně, abych se zmiňoval o samotných seriálech. Takhle fascinován jsem dlouho nebyl! Do háje, a že zrovna v České televizi...(14.11.2011)

 • Mariin
  **

  Viděl jsem jen jednou, ale nemělo to podle mne žádný šmrnc. Nemá ho ani scénář, ani Tereza Kostková, ani ostatní učinkující. Ringo Čech působí komicky spíše nechtěně, Halina Pawlowská mi byla vždy nepříjemná jako postmoderní čarodějnice. Novodobá adaptace původních písní velmi slabá. Ale to jsou jen takové subjektivní dojmy...(5.11.2011)

 • Thorgerda
  *

  Zpočátku jsem koncepci tohoto pořadu považovala za docela dobrý nápad! Já bloud(ka)!!!! Babička na inzerát.... Souboj seriálů nám v přímém přenosu ukázal, jak dokáže obecný vkus pohřbít dobré koncepty a opět vygenerovat další z řady sraček plných špatného herectví, špatných nefunkčních story a úlisně "laskavého" kvazihumoru. České televizi zdá se není pomoci.(3.12.2011)

 • Bodega_Bay
  odpad!

  Tohle je jen pro silné nátury....což o to, české seriály už svou kvalitou asi nepřekvapí, ale ta porota, to je mezinárodní perla. Kdyby nebyla čeština tak minoritní jazyk, byla by ta skvadra hvězdou you tube v SM salonech. Celkově jsem nepochopila, proč byli ti lidé vybráni, to se prostě dramaturgie pořadu snažila najít největší otrapy českého rybníku? počkat...jaká dramaturgie??? Pokud si to pustíte, nepouštějte k televizi koně- anatomie žaludku jim neumožňuje zvracet, zbytečně by vám umřel.(26.11.2011)

 • Elfias Dóže
  **

  Skvělý nápad v příšerném balení. To jsou slova, které ve mě evokuje tahle show naší veřejnoprávní televize. Moderátorka naprosto nudná a nezajímavá ( nechápu proč v ČT dostává stále tolik prostoru) , rozhovory s tvůrci bez jakékoli inovace, stálé stejné nudné otázky a o porotě se radši vyjadřovat nebudu. Přesto jsem to sledoval. Zajímal mě vkus diváků a hlavně talent nových scenáristů. K jednotlivým seriálům: Babička na inzerát - ničím zajímavý seriál, kterých je v TV opravdu dost, dětští herci mi přišli neskutečně otravní, Sedmerák- zajímavý a originální nápad, navíc od Prušinovského, který dělal scénář Okresního přeboru, jediné co nechápu je důvod proč místo pilotu pustili rovnou třetí epizodu, možná i to byl důvod, který je připravil o výhru, Ambasáda - dle mého nejpovedenější seriál, politická satira tu opravdu chybí a tahle měla na to ji zastát, hodně se mi líbila počáteční dokumentární mystifikace, Úřad - rozhodně ne špatný seriál, žertování na téma rivality mezi Pražáky a Brňáky se povedlo, bohužel celý dojem mi kazí Tomicová, což je herečka, kterou opravdu nemusím, navíc ani další herecké výkony mě nenadchly. Detektivky komentovat nebudu, jelikož jsem je neviděl. Za co 2 hvězdičky? Možná to vyplývá z textu, pokud ne, tak jedna je za Ambasádu a ta druhá za nápad. Jo, a ještě pár slov ke vkusu diváků. Podle mě je zbytečně konzervativní ale to už jsem vlastně tušil před začátkem tohoto projektu. 35%(11.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace