"Pri takomto povolaní by som očakávala lepšie telesné prednosti. Mal tým ženám plniť ich sny nie? A ktorá žena už sníva o malom penise?"(1.8.2018)

Saga a její roztomilá řešení "běžných" problémů osobního a sexuálního života ("Co to děláš?" - "Masturbuji. Četla jsem, že muže vzrušuje, když před nimi jejich partnerka masturbuje.") prostě nemohou zklamat. :-)(24.9.2018)

Tak po předchozím dílu jsem si fandil, že už všechno vím a všechno znám, nicméně tato epizoda nám moc hezky vzájemně propletla více dějových linek a objevili se noví aspiranti na podezření. Kdo všechno kuje pikle to je vcelku průzračné. Problém činí zařadit jednotlivé postavy k činům, po kterých společně se Sagou, Jensem a Martinem pátráme. Novou velkou podezřelou je umírající postarší číča, která by rozhodně mohla mít ke všemu motiv. V pozadí je cítit nějaký vyšší hra, takže má očekávání jsou na nejvyšším možném stupni. Saga v této epizodě znovu hodně řádila. Její cit pro detail vynikl v krásném kontrastu s tradiční sociální neobratností. Martin se nám znovu vrací do duševní rovnováhy. Tak uvidíme, jakou pochoutku si pro nás tvůrci připravili v posledních 4 dílech série. Figurky na šachovnici jsou rozmístěné moc hezky.(16.4.2020)

Nové postavy mají svoje opodstatnění a příběh díky tomu získává na otáčkách. Martinův syn vážně onemocněl, Saga má v případě diagnózy nepřeberné znalosti a hlavně podezření. Že by snad spojitost s její minulostí? Jed mezitím zabíjí dál, mrtví jsou navíc i na staré lodi, která byla dlouhé roky potopená. Stále víc zabředáváme do soukromí obou vyšetřovatelů, především Sagu čeká seznámení s potencionální tchýní. To nemůže dopadnout dobře.(14.11.2019)

V tejto epizóde sa toho odohralo zatiaľ zrejme najviac. Čakalo nás viacero zvratov, ale viac s prísľubom do budúcnosti ako priamych odpovedí na otázky. Súkromné línie potešili, čo nie je vždy pravidlom. Mamina frajera má iste z priateľky svojho syna radosť. Variť im asi cez víkendy chodiť nebude. Mám však dojem, že toto puzzle dávajú tvorcovia dokopy ešte elegantnejšie ako minule a tento prípad ma nesmierne baví. Snáď sa dočkám aj uspokojivého riešenia. No a keď sme minule porovnávali zo Se7em, tak tu sa nám zase vynára na myseľ Mlčanie Jahniat.(18.11.2018)