"Pri takomto povolaní by som očakávala lepšie telesné prednosti. Mal tým ženám plniť ich sny nie? A ktorá žena už sníva o malom penise?"(1.8.2018)

Saga zase nezklamala, její IQ při řešení "případu" s Nikolajem a její sexuální hlášky. Ještě ta další loď a ten konec taky přidaly procenta. 99%(11.2.2019)

Nové postavy mají svoje opodstatnění a příběh díky tomu získává na otáčkách. Martinův syn vážně onemocněl, Saga má v případě diagnózy nepřeberné znalosti a hlavně podezření. Že by snad spojitost s její minulostí? Jed mezitím zabíjí dál, mrtví jsou navíc i na staré lodi, která byla dlouhé roky potopená. Stále víc zabředáváme do soukromí obou vyšetřovatelů, především Sagu čeká seznámení s potencionální tchýní. To nemůže dopadnout dobře.(14.11.2019)

V tejto epizóde sa toho odohralo zatiaľ zrejme najviac. Čakalo nás viacero zvratov, ale viac s prísľubom do budúcnosti ako priamych odpovedí na otázky. Súkromné línie potešili, čo nie je vždy pravidlom. Mamina frajera má iste z priateľky svojho syna radosť. Variť im asi cez víkendy chodiť nebude. Mám však dojem, že toto puzzle dávajú tvorcovia dokopy ešte elegantnejšie ako minule a tento prípad ma nesmierne baví. Snáď sa dočkám aj uspokojivého riešenia. No a keď sme minule porovnávali zo Se7em, tak tu sa nám zase vynára na myseľ Mlčanie Jahniat.(18.11.2018)

Saga a její roztomilá řešení "běžných" problémů osobního a sexuálního života ("Co to děláš?" - "Masturbuji. Četla jsem, že muže vzrušuje, když před nimi jejich partnerka masturbuje.") prostě nemohou zklamat. :-)(24.9.2018)