Když se zneuznaný reportér deníku New York Times Michael Finkel (Jonah Hill) setká s usvědčeným vrahem Christianem Longem (James Franco) - který si přivlastnil Finkelovu totožnost - jeho vyšetřování se postupně změní v nezapomenutelnou hru na kočku a na myš. Film založený na reálných událostech pojednává o Finkelově neúnavné snaze získat Longův skutečný příběh, v němž se pojí vražda, láska, podvod i vykoupení. (HBO Europe)

chesterko

Sledovaním filmu si väčšinou ľudia spájajú jednoducho oddych, je to relax prerastajúci do extrému a ním je koníček. A pre tieto snímky sme radi. Pre tú pestrosť. Neviem presne, kde TRUE STORY zaradiť ale jednoznačne neľutujem čas strávený na úkor neho. Perfektne prefíkané, no raz stačí. ()

CrazymanM

Velmi zajímavý film,i když nechápu,proč je označován,mimo jiné jako mysteriózní?Jinak nemám žádných velkých výhrad,ani proti obsazení ani proti filmu samotnému. ()

Dejf4

Netradiční pravdivý příběh. Ale bohužel natočen průměrně. Strašně rutinní práce s kamerou, hudbou, atmosférou. Herci se sice snaží, ale scénář jim moc prostoru k záření nedává. Neurazí to, ale nic víc. Čistý průměr. 5/10 ()

pafka

Jonah Hill je daleko lepsi nez Franco, ktery ma privrene oci po peti pivech a vyjimecne zmeni mimiku. To je malo, je to dost prazdne. Co se tyce pribehu a deje filmu, je to poutave. Je. KOnec by se dal rozhodne zpracovat o neco lepe a jit dovetsiho detailu. Takhle je to takove nedovarene. ()

fafejt001

I když podle pravdy . tak mne to neoslovilo . FAKT DIVNÉÉÉ . . . . Je vyvražděna rodina a obtloustlý podivný novinář si povídá s vrahem a pak o tom napíše knihu . ()

rigby

Silné téma, které nebylo uchopeno moc šťastně. Na film se dá dívat, dokonce je cítit to netušené napětí mezi oběma hlavními hrdiny, ale chybí hlubší prokreslení jejich vztahu, jejich motivů. Některé scény jsou vyloženě zbytečné a jejich zařazení podivné a bez logiky, zejména postava novinářovy manželky. Jedno shlédnutí stačilo, není důvod se vracet znovu. ()

raxxx

Naprosto nefungujici drama ve vztahu postav a přiběhu , nic nečekate a taky nic přijde , jak píše Zeck "Diletansky pokus o psychologicke drama". ()

esmoke

Drama inspirované skutečným příběhem, kdy se vrah představoval jménem novináře a ten novinář se ho tedy do vězení chodí vyptávat co a proč... Žádné drama se nekoná a to co předvádí "herci" je ... pozoruhodné. (2D dabing) Rozpočet: $ N/A miliónů, Tržby: $ 4,7 miliónů. ()

Ironhead

Moc jsem to bohuzel klukum neveril, maji az prilis proflaknute xichty ze spolecnych blaznivych komedii a ani ten pribeh neni nic moc... :oT :_) ()

Eruwen

Dávám čtyřku předně kvůli Jamesi Francovi, který je prostě a jednoduše skvělý. Felicity Jones i v malé roličce zaujala, nicméně Jonah Hill je.. jak to vyjádřit co nejpřesněji? - prkenný, podivný, nejistý.. těžko říct. Působí na mě dojmem, že dostal roli, o níž má určitou představu, ale neví si moc rady, jak to vlastně zahrát a tak je to po celou dobu filmu. Příběh sám, scénář, režie, to všechno působí velmi dobře, film se nikde nezadrhává a celistvě se na to velmi dobře dívá od samého začátku až po poslední vteřinu. A nejlepší na tom je, že samotný onen příběh vraha je tolikrát zpochybňován, že je prakticky na diváku samotném, čemu tedy věřit bude a čemu ne. A to je u dnes velmi černobíle natočených filmů (co do scénáře) docela vzácnost a té si velmi cením. ()

v.indruchova

Trochu mi to připomíná pokus o Primal Fear psych. drama. Mělo to jistý potenciál a kamera nebyla špatná. Táhlo se to šíleně. Působení na diváka bylo spíše zmatené, i když mě na nějakou dobu záporák "ochcal". Proti hercům nic nemám. Ale na konci film zanechává zmatečnou pachuť. Zajímavý komentář: Castor. ()

Diaconix

Skutečně? Skutečně. Furt sem sice čekal na ňaky ftip bo Džonah mi f tom dramatu moc neseděl, zato Džamesovi sem to sežral i z navyjakem. Pravda, že jak tam někdo jebne nalepku podle skutečneho přyběha, tak se spousta cypum rozbuši srce a i ine organy vzrušenim (aji mi), ale toto se Nethnusu povedlo a  nechapu proč sem to neobjevil už před roky, ale asyk bylo třeba fachčit jak Stachanof a na telku nebyl čas bo inak fak nevim. Zdař buch! ()

ElisR

První film, kde vidím Hilla ve vážnější roli. A bavilo mě to. Film není nic převratného, ale příběh je zajímavý a je zajímavě uchopen. Franco bomba! ()

keepsmile

Film který se snaží být psychologický a to tak, kdy člověk má pocit že brzy se to zvrtne a nakonec to bude uplně jinak a strašně ho to rozseká. V reálu jsem koukal skoro dvě hodiny na zamotanej film a nevěřícně kroutil hlavou jak J.Franco špatně hraje. Celej film je stejně špatnej jako jeho konec, který jen potvrdí že se na něj nemělo čekat a vypnout to dřív. Velmi zlé. ()

Renée Zellweger si zahraje Judy Garland

Renée Zellweger si zahraje Judy Garland