Modrá laguna

Dobrodružný / Drama / Romantický

USA, 1980, 101 min

Randal Kleiser

Předloha:

Henry De Vere Stacpoole (kniha)

Douglas Day Stewart

Randal Kleiser

Robert Gordon

Masky:

Irene Walls
  • Galadriel

Naprostá hovadina, při jejímž sledování jsem se vyloženě bavila jen počítáním logických chyb ve filmu (všimli jste si třeba, jaké má hrdinka po několika letech života na pustém ostrově pěstěné nehty?). Za zmínku stojí jen krásná příroda a slušná hudba Basila Poledourise.(21.9.2004)

• Sarkastic

No, tohle je hodně podprůměrný film. Příběh za moc nestojí, herecké výkony také ne a navíc je to jen kopie Tarzana a jemu podobných. Ty 2* za snahu a pěknou přírodu.(17.12.2007)

• Kimon

Naivní romantický snímek pro mladé dospívající romantické a zamilované snílky.(11.9.2008)

rozpočet : ? tržby americke : $58,853,106(15.2.2007)

• sud

Pravda, je to klasika prvních videí a jeden z nejznámějších romantických filmů. Ale jak se na to koukám jak chci, je to blbost. Brooke Shieldsová je sice atraktivní a má pěknou postavu, její herecký výkon však je věc jiná. Režie také není moc dokonalá, herci se mi zdají dost upravení a Brooke v jednom záběru má nalakované nehty. Na film stojí koukat pouze kvůli půvabům Brooke Shieldsové a krásné ostrovní přírodě. Bohužel.(3.2.2006)