Učitel Tomáš Majer si zavolá ve škole tři chlapce do tělocvičny, kde jim oznámí, že se je chystá mučit a vytahuje z tašky různé mačety a tyče. Poté všechny nějak napadne. Jednoho střelí, další zmlátí. Poté se probudí ve své posteli. Byl to sen. Z televize se dozvídáme, že Tomáš Majer je skutečně podezřelý z vraždy tří studentů. Sledujeme Majera, který vzpomíná na své působení ve škole. Děti zde byly sprosté a bez jakékoliv autority k učitelům. Novináři sledují paní Majerovou a chtějí jí položit nějaké otázky. Ona zajde do domu, kde naopak čekají sousedé a stěžují si, co vyfasovali za sousedy. Ve škole se okleštěnému učitelskému sboru představuje nový ředitel Halbich. Majer opět vzpomíná na to, jak byl ve škole. Jeden z rodičů romského chlapce si k němu přišel stěžovat, že mu prý mlátí syna. On tedy řekne, že ho mlátit nebude a že mu bude psát poznámky, které pak pošle na město a to rodině sebere přídavky. Otce to samozřejmě zneklidní a náhle otočí a pustí se do svého syna. Do školy přijde inspekce, která řediteli oznamuje, že ministerstvo bude chtít školy tohoto typu zrušit. Tomáš Majer opět vzpomíná. V rádiu hlásí, že na zvláštní škole byla zavražděna jedna učitelka a to pravděpodobně samotnými žáky. Také vzpomíná, jak při vaření děti nasypaly do polévky marihuanu a tu pak snědla i jedna učitelka. Jistý pan Dostál chce, aby se Majer co nejrychleji našel. Posílá jednoho svého muže na radnici, ale tam se dozvídá, že se Dostála už nikdo nebojí a že už nemá takový vliv. Do školy přichází novinářka, která chce psát o zdejších vraždách. Baví se s jednou zdejší učitelkou a říká, že nemůže uvěřit tomu, že by učitel zabil tři žáky, stal se ředitelem a poté na škole ještě rok učil.  Ministerstvo vnitra řeší, zda v případu nedošlo k velkému pochybení policie. Do školy nastupuje nový zaměstnanec, zjišťujeme, že je to muž, který pracuje pro Dostála. Do ředitelny vtrhnou rozzuření rodiče, kteří nejsou rádi, že jejich děti chodí do školy, kde se zabíjejí děti. Kapitán Ševčík jde do nemocnice za mužem, který tady leží ve špatném stavu a chce se zeptat na Majera. Bývalý školník však nechce s policií o ničem mluvit. Ve škole skupinka romských dětí napadne a šikanuje chlapce. Majer si v novinách přečte, že zemřel jeho dědeček. Vzpomíná, jak mu babička říkala, že by se měl policii vzdát. Když je nevinný, tak ho soud osvobodí, ale děda naopak namítal, že v této republice ne. Policie chystá zásahovou jednotku, jelikož si myslí, že Majer navštíví pohřem svého dědy. On se na hřbitově skutečně ukáže a policie si ho všimne. Jemu se však podaří nastoupit do auta a ujet.  Zásahovka ho dojede, zablokují mu cestu a zatknou ho. Zpráva okamžitě proletí všemi médii. Šéf chce po jednom ze svých právníků, Václavu Mádrovi, aby se ujal případu. Jde o velmi mediálně sledovanou událost. Mádr s tím souhlasí a případu se chopí. Do školy nastupuje nová učitelka a okamžitě zjišťuje, jací jsou zdejší žáci. Vulgární a bez jakékoliv autority. Jeden z žáků na ní má sexuální narážky. Manžel jí po práci vyzvedává u školy a mladík má opět nevhodné řeči. Manžel se k němu vydává ale on ho udeří a povalí na zem. Majera ve vězení navštěvuje předseda jedné nacionalistické strany a vyjadřuje mu plnou podporu. Věnuje mu knihu s názvem Pravda o cikánech. Majer knihu vezme a udeří ho s ní. Nastává den procesu. Před soudní budovou jsou velké protesty romů. U procesů vypovídá velké množství svědků. Školník, který byl až do této chvíle v nemocnici také předstupuje. Vypovídá, že všechny ty děti měly zemřít. Nikdo z nich prý netuší co dokážou. Starostce poté vyhrožují muži od Dostála, který je nyní v domově důchodců. Má si prý uvědomit, díky komu je starostka. Starostka vzpomíná na to, jak jí šikanovala skupinka mladých romek, když ona sama byla malá. Poté je také jako svědek u soudu a i ona je na straně Majera… (TV Prima)

frantad

Film se silným sdĕlením, financovaný ze soukromých penĕz. Za to určitĕ tleskám. Když vidím, co všechno je možné natočit z našich penĕz. Autor chtĕl nĕjak zakončit neuzavřené záležitosti z minulých dílů a občas film plnil takovou tou vatou, což je na filmu znát, takže bodík dolů. Jinak není moc co vytknout, výborné herecké obsazení, realistický dĕj. Je jasné, že pseudohumanisti ječí, ale před realitou se nejde schovat. ()

Trescha

Zajímavé kolik je tady najednou lyberálů a obhájců lidských práv. Asi je ten film velkolepá sračka. Ale opravdu jenom to? Každý má plnou hubu toho, jak je musí živit ze svých daní a pod. Až je mi z toho všeobecného rasismu občas zle,ale jak vám to někdo napere přímo do xichtu,tak já nic já ombudsman 😁😁😁 Že dá odpad Verbál, to se dalo čekat,ale tolik odsuzujících ba dokonce až znechucených izolaček jsem na ČSFD nečekal. Pro mě je to nehodnotitelný film,který na straně jedné znehodnotili částečně tvůrci,svým přístupem k danému tématu a hlavně zdejší odborníci svým hodnocením. Já nedám ani pětku,ani Verbalovu mámu 😉 ()

DarkAvenger odpad!

Bastardi potřetí a doufám, že i naposled. Jak se říká opakovaný vtip není vtipem a u Bastardů to platí dvojnásob. Narozdíl od prvního dílu, u kterého jsem se místy i pobavil a rozhodně to nebyl takový propadák, jak se všeobecně čekalo, tak následující dva díly byly těžké zklamání. Už Bastardi dvojka nepřinesla vůbec nic nového, možná jen ještě větší množství hvězd na stříbrném plátně, ale trojka pro mě byla úplný vrchol nevkusu. Spousty dlouhých, nudných, nic neříkajících záběrů a dialogů, v nichž jsem byl nucen sledovat vypaseného Magnuska, který se za celý film nezmohl na více, než stále stejný srdcervoucí výraz. Děj celého filmu by se dal zkrátit do 30 minut a filmu by to rozhodně na ničem neubralo, možná i naopak. Nechápu, jak se filmu s tak slabým scénářem mohlo upsat tolik známých českých osobností. Pro mě byl tohle nejhorší filmový zážitek roku, Magnusek je hnusná, zvrácená kreatura a už nikdy víc se nechci koukat na ten jeho vypasený, zpocený obličej! ()

Whoossain odpad!

Vole Magnusek vole, jedničku jsem ti sice odměnil dvěma hvězdičkama a decentně pochválil za snahu naťuknout ne zrovna oblíbený téma, ale to neznamená, že se na něco podobnýho chci dívat dvakrát nebo dokonce třikrát. Vole. Zvlášť, když se to čím dál víc dostává do roviny propagandistickýho náckovskýho pamfletu ala Žid Süss, kde útočí na city diváků takový primitivní scény, jako je ta s blonďatou holčičkou. Je to ubohý, populistický a povrchní. Po technické stránce pak ani nemá cenu cokoli komentovat. Je až k neuvěření, jak nevhodně se nechá použít třeba hudební doprovod. A mimochodem - Magnuskův pohled přežranýho baseta je na pár facek. ()

joywork

2 hvězdy dávám za odvahu točit podobné filmy s takovým obsahem, je s podivem, že na to různé organizace nereagují trestním oznámením. Když Aleš Brichta použil v textu "cikání kradou kola", byl ihned předvolán na policii k podání vysvětlení. Mnozí se podivují, že ve filmu hraje plejáda předních českých herců. Já mám pro to jen jediné vysvětlení - ti herci zde hrají zadarmo a roli přijali proto, aby svojí účastí podpořili myšlenku autora - je to takový umělecký protest proti nešvarům dnešní společnosti, které nikdo neumí řešit, takové poselství ostatním lidem: " hraju v tomto díle, protože taky souhlasím s postoji tvůrců, na veřejnosti se to v osobním životě bojím říci, tak alespoň takto". ()

schindler

Zhluk nudných, amatérsky natočených a sestříhaných scén, kterému se snaží dominovat bezcharakterní ksicht Tomáše Magnuska. Přesto nechápu jednu věc, jak se podařilo do takové sračky natáhnout obrovské množství solidních herců. A právě za to dávám aspoň 1 hvězdu. ()

Agent24

Třetí Bastardi jsou určitě nejlepším dílem. Vypadá prostě co se týče třeba kamery o velký kus nad jedničkou a dvojkou. Nějak mě film nenudil a celkem i rychle utekl. Herecké výkony jsou na tom asi pořád stejně. Někdy má člověk pocit, že režisér Magnusek nechal každý záběr co se na točil a řekl na všechno v pořádku. Film, ale beru jako těžký béčko už od prvního dílu a proto k němu budu i tak přistupovat. Pobaví to a to určitě za těch pár korun co film stál stačí. ()

njuska

Hodnotím především kvůli tématu a zpracování... A ten, co tady napsal, že to je nejnáckovější film roku, tak je asi pěknej id*iot! Jinak Ivana Buková zemřela? ()

sMIke54

Režie hrůza, technické zpracování hrůza, herecké výkony hrůza, scénář hrůza, tak proč tomu dávám jednu hvězdičku? Protože film poukazuje na situace v ČR, která tu ohledně této problematiky je, jak se ji každý snaží přihlížet a dělat, že s tím nemá nic společného a v čem mohou naše děti vyrůstat. Navíc jsou lepší než Bastardi 2, ale na Bastardy 1 nemají, protože u jedničky se člověk alespoň tak nenudil. ()

LUCIM

Série rychle natočených filmů má i něco do sebe. Celkem podařeně znázornil problematiku, na kterou málo kdo najde slov. Bez jakýchkoli velkých rozpočtů natočil celkem zajímavý film. Obsazení se mi velmi zamlouvá, přední čeští herci a k tomu El Nino. Dá se to. ()

petra8619

tak tenhle film ve mně zanechal stopu. Skvělé obsazení vypovídá o tom, že i herci mají své názory. Skvělá hudba. Sice to šlo chvílemi pomalu, ale bylo to chvílemi napínavé. Závěr skvělý. Spravedlivé odsouzení žel jenom jednoho člověka. Mělo by být mnohem víc lidí odsouzeno, ale ti nejsou ještě trestně odpovědní (i když sexovat můžou) a navíc ve vězení by se měli jako prasata v žitě..A navíc kdyby byli odsouzeni hned, nemusel by ten jediný vůbec ve vězení skončit. A to je na tom to smutné. ()

zekon odpad!

Tak toto už ne teda. Bez hlavy a paty, jakékoli linie, stupidní výstupy. Nechápu jak přesvědčil mistra Třísku teda. No fuj. To jako ta 2 něco vydělala že na tohle dostali love?!! Přišlo mi to jakože chce ospravedlnit to jak ukázal v 1 jaké jsou cikáni "hodné" etnikum a že to tak vlastně nemyslel :) ()

afroman001

Bohužel je tento film dokonalým zrcadlem odrazu naší společnosti. Proto 5 hvězdiček. Beru to jako dokument 100% věrohodný. Ten kdo dává odpad! za prvé netuší v jaké společnosti žije, nebo za druhé o to horší lže sám sobě a žije v iluzi. ()

sona.1990

Fakt nechápu. Poprvé v životě mě můj dětský princ Honza Čenský sr** tak jako nikdy! Nejhorší je, že přesně takhle to u nás funguje. ONi si znásilněj holku a u té příležitosti jí zabijou a policie řeší to, že on se pomstí, protože oni by to samozřejmě neřešili. Hnus!! K filmu jako takovému: žádný velký zvrat, hodně opakování z jedničky, Ale odpad? Kolik romských spoluobčanů asi hodnotí na ČSFD? Mám pocit, že dost, jinak jsou lidi asi trochu mimo.. ()

Lovin

Náhodou lepší než dvojka naopak si nemyslím že je to rasistické spíš pravdivé ale jestli tomu někdo říká rasismus tak už jen pro to dávám 3 hvězdy. Jinak jako trilogie je to neskutečná sračka ()

Perineum odpad!

Napadá mě jediné: What the fuck? Nejhorší, nejstrašnější a nejtučnější filmová trilogie je snad (SNAD!) u konce. V tomto filmu je prostě všechno špatně a u scén, při kterých se měl divákovi zastavovat dech (celý svět vás sleduje!) jsem se regulérně válel smíchy. Pro mě ještě horší než porevoluční poklady, protože jsem doufal, že se svět z nich poučí, bohužel nepoučil. 24% procent je pro tento film pochvala, tento film má být mezi herkulesem 3D a pavouky 2 a zakopán six feet under. 0% ()