Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

nanamarak1

V celku povedená hororová komedie a zatím nejlepší Ajův film, co jsem viděl. U některých scén jsem skoro umíral smíchem, u některých jsem byl i slušně napnutý. Bohužel, místy je to zbytečně natahovaný a tak to na tu čtvrtou hvězdičku nebude. 65% EDIT: Nakonec tu čtvrtou hvězdu dám, ale fakt o prsa. Konec je dost přepálený. ()

Dawe2

70% zaokrouhlených tentokrát nahoru, Radclife hrát umí a je dobře, že hraje různé role, aby se nezaškatulkoval jen v těch slavných. Že má mnohem na mnohem víc, už ukázal dříve. I zde. Film je sice blbinka, co ale celkem funguje, pobaví, dobře se na to kouká, je tam příběh, pár zvratů a překvapení, ale na můj vkus je už flashbacků fakt hodně. Tolik, že by to pomalu šlo už natočit i obráceně s okýnkem do budoucnosti :-). ()

Diaconix

Delši dobu sem vahal esli se na to mam kuknut, bo ať se divam na cokoliv z Redklitorisem, tak furt vidim Heryho Potrata. Ale bo nebylo co v nedělu robit a Netflus mi to vyflusnul v nabydce, tak baj a mrknul sem na přybjeh o jednom řešeňu jak tě roba nechce. Drama či horor fak nevim bo nejdřif mi přypadalo zabavne, jak se Danijelovi na pale vyrazi z puvodnich bradavic dva fajne rohy. Ještě vic k popukaňu byly ty zvracenozti, kere ty fak zle lidi přy pohledu na ty rohy nutili vyznat aj uskutečnit sve hřychy. Jinak takova mačka alkoholycke přytomnosti, ve kere je normalni, že podezřely z mordu normalně běha po svobodě, doplněna flešbeky z minulozti. Synek se rozhodnul zkusit mudlovske žiti, aby zjistil, že neni tak snadne nechat nadpřyrozeni za sebu. “Lidé říkají, že byste měli vždy dělat správnou věc, ale někdy neexistuje správná věc, a pak ... no, pak si prostě musíte vybrat hřích, se kterým můžete žít.” Zdař buch! ()

Richie4422

Toto bola jednoducho obrovská mega orgazmická mňamka. Aj napriek podarenému traileru som sa trochu bál, ako to podľa predlohy dopadne a toto... toto som absolútne nečakal Je možné, že niektorým fanúšikom aj samotnej knihy budú niektoré aspekty chýbať... ale to je to čaro knihy a talentu spisovateľa samotného. Narvať všetko to, čo knihu robí skvelou knihou do filmu je náročné. Osobne som rád, že tvorcovia do toho dali niečo svoje. Mňa to atmosférou dostalo, Iggyho som cítil a absurdnosť vplyvu jeho krásy na lebeni bola geniálna a trefná. Tmavé komické scény, romantika a čoraz temnejší tón snímku. Ja to proste môžem, veľká spokojnosť. Ou, a vy, pre ktorých to nemá nič s hororom.. radšej sa hororu nevenujte. ()

StephenRed

Velmi povedený námět. Někdo by možná D. Radcliffa odsuzoval už při zjištění jeho obsazení do filmu, ale je tu opět vidět, jeho zápal do dramat ( je známo, že už za HP ságy posiloval a začal kouřit kvůli hrám v londýnském divadle ). Notorického a deprimovaného podezřelého z vraždy vlastní přítelkyně zvládá od prvních okamžiků. Film se, pravda, rozjíždí pomalu, ale díky speciální schopnosti růžků jsem se nejednou nasmál. Pravda, vyskytuje se tu mnoho typických "cliché" a absurdních okamžiků, ale rozhodně to nekazí požitek z dobrého filmu. Čistých 80% ()

MartinSTFC

Pro mě osobně nic světaborného. Popravdě jsem se docela nudil. A Daniel Radcliffe mi nejpřijde jako dobrý herec, na můj vkus až moc přehrává, což je fatální nedostatek u herce. A nebo je to možná jen jeho přirozený projev, ale na mě to tedy nepůsobí dobře. ()

Primus tesla

Překvapivě skvělý Daniel Radcliffe ve filmu který lavíruje mezi dramatem, romancí, černou komedií, revange krimi, detektivkou a fantasy. Na jednu stranu jsem se u toho filmu fakt upřímně bavil, na druhou stranu jsem z něj trochu rozpačitý. Taky mě zamrzel ten přepálený závěr. Mohlo to skončit o deset minut dřív a bylo by to fajn. Nicméně Daniel mile překvapil. PS: Knihu jsem nečetl, ale až (pokud) dočtu Hru o trůny, asi si ji přečtu. ()

Epco

Hlavná devíza knižnej predlohy sa v tej filmovej mení na najväčšiu slabinu. Ukážkový záporák sa ako švihom zázračného prútika mení na mdlého debilka ktorému neverím ani nos medzi očami. Aja kašle na zaujímavú štruktúru rozprávania predlohy kde viac krát došlo k zmene rozprávača a človek časť príbehu prežíval očami inej postavy. Príbeh je zjednodušený a osekaný až na základnú myšlienku, ak by som nepoznal predlohu asi by mu to nevadilo. Takto viem aký bol v predlohe skrytý potencial a ako bol premrhany. ()

snupko13

Mám tendenciu zahviezdiť, ale voľačo ma predsa brzdí. Film má určite neopozeraný, zaujímavý námet, hoci trochu predvídavý dej. Možno prečítať knihu by pomohlo a rozhodlo. Tak ostanem na troch. ()

Marlo

Jako čtenář knižní předlohy jsem byl vyloženě nedočkavý a první várka trailerů mě velice uspokojila a ujistila že nepůjde o žádný markantní průser. Jelikož jsem si ale i uvědomoval že i z blbého filmu lze sestříhat solidní ukázku tak jsem si zakazoval na film přehnaně těšit a byl jsem spíše skeptický. A dobře jsem udělal. Začnu pozitivy .... Aja dokázal z 80 % se držet předlohy a za to mu skládám velké díky, výběr do role Iga se povedl náramně a Daniel v tomto filmu hraje podle mého názoru nejlépe a ušel velký kus od Pottera.( celkově se casting povedl, tedy až na Maxe Minghella, který ano hodí se přesně vzhledově na postavu podle knihy ale hrát rozhodně neumí).. lokace jsou též trefné a dobře vybrané, ale... a soundtrack je luxusní pecka za peckou ;) Režie tradiční ale na mé poměry málo temné podání příběhu jako takového, ale to záleží na vkusu. Tak ted k negativům... vrátím se k lokacím kde mi režisér z mnou nepochopitelných důvodů změnil místo dění dejě za jiné... i když je měl k dispozici ..... např závěr v knize u továrny ...film v lese. Pak vynechání mnou velce povedených částí knihy( tedy 20% který Aja nezfilmoval) . Tohle vše by mě tolik neštvalo a šel bych klidně na 4 hvězdy ale předigitalizovaný, uspěchaný závěr mě velice s prominutím nasral a shodil film do nadprůměru...škoda za mě 70%Ale pořád se jedná o dobře zfilmovanou knihu...což je pořád v dnešním Hollywoodu zazrak. :) ()

luphick

Abych pravdu řekla, od věci, co ani neměla jít do našich kin, jsem měla hodně velká očekávání. A ty taky tento film splnil. Že je Radcliffe herec víc než jedné role ukázal už v Dámě v černém. Nadpřirozeno mu prostě sedí a s rohama, hadem kolem krku a vidlema vypadá víc než přesvědčivě. Jenom škoda, že nám ten kluk moc nezramenatěl. Co už, herec je to výborný. Film celkově není nijak náročný, ani nevím, kde nabrali v popisku to, že je to horor, dát místo toho komedii (některé hlášky jsou super) věřím tomu víc. Po celou dobu vás to nutí s Iggym hledat vraha a hlavně toho šmejda pořádně ztrestat. Jen ten konec není asi to pravé vyvrcholení co bych si představovala a proto dávám 4* ()

NeverEver

Ja se dobre bavila a dokonce i lekala, skoro po cely film:-)! Melo to spad, melo to snesitelnou trosku nadprirozena, melo to zapletku i vyreseni a dokonce i hlavniho padoucha jsme uhadla az trosku pozdeji nez u me byva zvykem. Tudiz velka spokojenost. Daniel, znovu potvrdil, ze umi hrat a asi jako jeden z mala detskych hercu nebude muset na svem cele nosit znameni jedne jednine role. Prijemne straveny vecer. Za me 4**** a uz se tesim na dalsi podobne filmy. P.S. knihu jsem necetla :-) ()

RoyBatty444

Máme tu citlivo pojatú lovestory s fantazijným ponímaním. Príbeh je trochu moc jednoduchý a priamočiary. Chýba zásadný zvrat a aspoň trochu silnejší charakter. Pozerá sa na to dobre ale silnejšie emócie nevylúdi. ()

doogiemus

Mám z toho zmiešané pocity. Napínavé to je, nový (zvláštny) prvok to obsahuje, Harry to pekne zahral, uvedomil som si zopár skutočností o sebe (to čo skrývam) - to všetko sa vždy cení. Ale......ale neviem. ()

nadrin

Moje pocity: můžu filmy, které jsou jiné = zapamatovatelné, což Horns splňuje. Vůbec mi nepřekáží (a je to asi poprvé), že vidím v hlavní roli Daniela Radcliffa. Od Nymfomanky II nemám ráda scény, kde se lidi mlátí řetězama. Přestože nemám ani ponětí o knižní předloze, doufala jsem, že nedojde na věci jako rakovina a láska až za hrob, došlo. Až mi to chvílemi připomínalo Twilight..asi exteriéry?..nebo ta láska za hrob..? Nicméně většina filmu byl správnej úlet, včetně pár nechutných scén. Zajímalo by mě, jak se v případném dabingu budou řešit dvojsmysly typu "are you horny". ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)