Rohy

Horns

• slovenský

Rohy

Drama / Thriller / Fantasy / Horor

USA / Kanada, 2013, 123 min (Alternativní: 115 min)

Hodně zajimavá podívaná. Konečně film, který se od ostatních pořádně liší. Horor se tomu moc nedá říkat, vizuálně vypadá hodně dobře, netlačí se moc na pilu, jede si svým tempem, díky nově objevené schopnosti jsem se dočkal i několika slabě zábavnějších scén, odhalení mi sice došlo dřív, než nastalo, ale jinak jsem byl opravdu mile překvapen.(2.11.2014)

S předchozí Ženou v černém to nevyšlo, tentokrát mě už Happy Potter ale zaujal. Jde na to chytře, ten klučina. Je mu jasné že si jej hlavně zpočátku kariéry bude každý škatulkovat a tedy se snaží zaujmout nejvěrnější možné publikum a to milovníky hororů. I když tentokráte tedy na to že Horns točil vynikající francouzský úderník Aja, tak se překvapivě o horor nejedná. Je to taková hodně zvláštní detektivka cinknutá romantikou. Určitě zajímavé a hlavně hádám že napodruhé ještě lepší. 70%(15.12.2014)

Velmi slušné. Radcliffe má Kariéru jistou, zde své herecké kvality jen potvrzuje. Je to vtipné, zábavné, originální a velmi chytré. Konec je velmi efektní, perfektní ustřelená palice a dech beroucí scéna s hady, která je pro mě už teď kultovní. Mohlo to být kratší, ale přesto jsem se bavil slušně. 75%(5.10.2014)

• Wacoslav1

Boha jeho co to mělo bejt?! Aja mě nasral. Jako režisér výbornýho gore z jednoduchými a srozumitelnými příběhy to jest volně přeloženo píčoviny co hlásají nechte krev ať to řekne za vás v tom podle mě umí chodit, tak proč tenhle debilní experiment??? Ani horor, ani drama ani art kterým se to asi snaží bejt. Já bych to tak maximálně přejmenoval na Harry Potrat : Rohatý princ vychlastané krve. A vůbec on to art asi nakonec je, ale musí ho v tom hloubavý divák objevit... A nebo radši ne, takže ještě jednou : co to kurva bylo?!10%(7.10.2014)

Město plný úchyláků v čele s krásnou zrzečkou a upířím Harry Potterem (měl by navštívit moji revmatoložku, ta by mu naordinovala sluníčko a tablety s vitamínem D). Autor téhle perly by též měl navštívit lékaře, buď aby šel na odvykačku, nebo k psychologovi :D Ale to já bych asi měla taky, protože mě tenhle bizár neskutečně bavil a občas bych schopnost rohů mile ráda uvítala. Film má další velké plus, protože mi pravděpodobně vyléčil moji fobii z hadů (při pohledu na ně jsem se neschovávala do skříně) a kdyby na konci Daniel začal chrlit oheň, tak jdu snad i do plných :D(15.6.2018)

• - Igova (Daniel Radcliffe) SPZ je 2036LUK, které odkazuje na Evangelium podle Lukáše 20:36: "Vždyť už nemohou zemřít, neboť jsou rovni andělům a jsou syny Božími, poněvadž jsou účastni vzkříšení." (cihlenka)

• - S hlavnou postavou bol pôvodne spájaný herec Shia LaBeouf. (Macejko)

• - V knihe je domček na strome iba vymyslený. Po tom, čo ho Merrin (Juno Temple) s Igom (Daniel Radcliffe) druhý raz nenájdu, dôjdu k názoru, že mali "spoločnú halucináciu." V knihe sa takisto Lee (Max Minghella) Igovi prizná, že ho v skutočnosti z vody nevytiahol, ale vyplával sám. (Lucjen)