Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

Trailer 3

Pilda17

Nadmíru zajímavé, Daniel Radcliffe od Harryho Pottera zatím ničím neoslnil, ale právě Horns je důkaz, že umí zahrát i jiné role. Příběh nebyl špatný, děj také ne a i atmosféra nebyla k zahození. Jelikož jsem snímek objevil před pár dny bez traileru a bez obsahu, tudíž jsem nevěděl o co vůbec půjde, tak jsem byl příjemně překvapen. Dvou hodinový snímek uteče jak voda a s dobrými nápady se nešetří, svou originalitu Horns má a to musím ocenit .. 8/10 = 87% ()

B!shop

Hodne prijemny prekvapeni, na tohle jsem se fakt tesil a nejak jsem se k tomu furt nemoh dostat, hlavne me teda lakala predloha Joe Hilla. Popravde jedinej problem filmu je asi jeho dylka, 90 minut by asi bohate stacilo, takhle film zacne bejt po case lehce stereotypni a clovek uz jen ceka, jak se to vse vyresi. Ale jinak je tu na pochvalu asi naprosto vse. Scenar je ocekavane hodne fajn, neni to jen dalsi osudova romantarna z americkyho malomesta a i kdyz je vrah jasnej jeste pred jeho odhalenim, dokaze si film udrzet napeti po vetsinu stopaze. Vizualne to je hodne fajn a neustale tu jsou nejaky kamerovy paradicky, cemuz dobre sekundujou ne bezchybny, ale naprosto dostatecny triky. No a Aja se samozrejme nezapre, takze dojde i na par radne krvavejch scen. Radcliffe je prekvapive taky skvelej, popravde krome Pottera asi jeho nejlepsi role. No a Juno je samozrejme jako vzdy nadherna. Takze za me vlastne naprosta spokojenost, skvelej mix mezi ujetou romantikou, cernou komedii a hororem, trochu to zkratit a bylo by to na 5*, takhle jen hodne slusny 4*. ()

juta

Hodně zajimavá podívaná. Konečně film, který se od ostatních pořádně liší. Horor se tomu moc nedá říkat, vizuálně vypadá hodně dobře, netlačí se moc na pilu, jede si svým tempem, díky nově objevené schopnosti jsem se dočkal i několika slabě zábavnějších scén, odhalení mi sice došlo dřív, než nastalo, ale jinak jsem byl opravdu mile překvapen. ()

Dudek

Je až s podivem, že dílo s tak mizerným scénářem po celou svou stopáž neškobrtne a zdatně letí vpřed. Hillova předloha trpěla přílišnou doslovností a až trapnou snahou provést čtenáře celým příběhem téměř za ručičku. Ajův snímek toto eliminuje, nicméně děj knihy v podstatě pouze nezajímavě převypravuje. Stále se tak jedná o zajímavý nápad naroubovaný na naprosto směšnou příběhovou linii, u které tak maximálně překvapí účelné použití až karikaturních charakterů. Radcliffe, se svými třemi výrazy, není tím pravým hereckým tahounem, a jen těžko mu lze uvěřit jeho trauma, díky celkově uvolněné atmosféře tím však Rohy příliš netrpí. Největším překvapením je však celkové vyznění snímku. Ten osciluje někde na pomezí vážně míněného thrilleru a současné populární teen fantasy romance. Aja se tak díky všem těm barvičkám a slzičkám nenápadně přihlásil o další možné pokračování populární ságy Stmívání. ()

Xmilden

S předchozí Ženou v černém to nevyšlo, tentokrát mě už Happy Potter ale zaujal. Jde na to chytře, ten klučina. Je mu jasné že si jej hlavně zpočátku kariéry bude každý škatulkovat a tedy se snaží zaujmout nejvěrnější možné publikum a to milovníky hororů. I když tentokráte tedy na to že Horns točil vynikající francouzský úderník Aja, tak se překvapivě o horor nejedná. Je to taková hodně zvláštní detektivka cinknutá romantikou. Určitě zajímavé a hlavně hádám že napodruhé ještě lepší. 70% ()

• Když se Terry (Joe Anderson) vrací do auta po tom, co Merrin (Juno Temple) utekla, a křičí, že na ni počká, můžeme si všimnout staženého okénka u spolujezdce. Ovšem, když na místo dorazí Lee (Max Minghella) a vidí Terryho spát, tak je okénko zavřené. Když se Terry ráno probudí, tak je okénko opět otevřené dokořán. (Timak)
  • Juno Temple povedala, že nemala problém byť v jednej scéne pokrytá hadmi, pretože sa ich nikdy nebála a myslí si, že sú naozaj krásni. Aj keď priznala, že neznáša pavúky. (Arsenal83)
  • Film obsahuje skladbu od kapely Pixies - "Where Is My Mind", která zazněla i ve filmu Fight Club (1999). (Lucasion)

Související novinky

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Nutno uznat, že omladina z Bradavic si buduje zajímavější filmovou kariéru, než by jeden čekal. A jejich další projekty rovněž vypadají slibně. Daniel Radcliffe si po Ženě v černém a letošním Horns… (více)

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)