Útěk z planety Země

• slovenský

Útek z planéty Zem

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA / Kanada, 2013, 89 min

Další pohádka na téma ufounci na zemi, trochu ohrané a ve všech případech i takřka identické, chvilkama se mi chtělo jít ještě o hvězdu níž, ale skládání jmen slavných rejžů mě docela pobavilo, stejně tak úvod a klišovité finále, navíc je tu docela povedené 3D: ***** , které je rozhodně lepší než ve většině průměrných 3D animáků, ač nejvyšší mety taky nedosahuje, několik trojrozměrných scének jsem si každopádně alespoň jednou zopakovala. 50%(3.9.2013)

Další z masy chvalitebných animáků. Všechno hodně dobrý, ale něco tomu chybí na plné hodnocení. Přitom tomu vlasně není co vytknout. 80%(1.3.2015)

• TommyDiamond

Útek z planety země je průměrný a tuctový animák pro děti. Zelení mimoňové z jakési planety cestují k nám na Zemi prožít velké dobrodružství. No proč ne? Zápletka nebyla úplně k zahození a snímek měl pár dobrých a vtipných momentů. Toto minimum má ale dneska skoro každý druhý animák a tak se bez výrazných a stylových hlavních postav Útěk z planety země topí v průměru.....(2.7.2015)

• Lavinia

Hodně pro děti, ale i pro ně nudné. Velmi nepovedené vtipy, bez šarmu a odpichu, předvídatelné od první do poslední sekundy. Škoda.(8.5.2016)

• kakyn

Film určený převážně pro děti ze školky. Tomu odpovídá i jednoduchý děj a styl humoru. Na druhou stranu ale pěkná animace..(21.5.2013)

Animovaná pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé, kde se člověk odreaguje od všedních starostí, modré postavičky, které mají svoje kouzlo, mají svůj vlastní příběh a mě se tato pohádka prostě líbila(23.6.2013)

Průměr. Nic nového, zásadního ani co by extra překvapilo. Žádná z postav nebyla tak unikátní, aby utkvěla v paměti. Příběh standard.(21.2.2015)

• Kimkong

Animák musí být buď vtipný, nebo vypadat kouzelně. Tento není ani jedno. Alespoň ne pro mne. Opravdu tuctový podprůměrný počin.(18.11.2015)

Je to příjemná a pohodová pohádka na kterou se dá koukat.(14.5.2017)

Podľa mňa to celkom ušlo. Dobre som sa zabavil a aj niektoré scény boli fakt super :) Takže celkovo hodnotím film kladne a vrele odporúčam ...(25.5.2013)

• WoodoX

Úplne úbohý humor, pre päťročné deti. Fakt ako, kto o tomto vyhlási, že to je dobrý animák, mal by si pozorne prezrieť portfólio všetkého, čo sa točí... toto bola trápna útrapa.(28.5.2013)

Moc se mi to líbilo, příběh byl dobrodružný, taky jsem se u toho i zasmála. Ta naše "Dark Planet" má ale pověst v celém vesmíru a ti vůdci s plnovousem :-). I hudba se mi líbila.(24.11.2013)

Nečakane vtipné. Som spokojný.(20.12.2014)

Velmi dobrá scifi rozprávka.(4.1.2015)

• Urgost

30%(22.4.2015)

• Domas88

Už stačí prosím už dost, netočne to v takovém množství tyhle animáče už je to trapné a ubohé.. Na tomhle není nic k smíchu ani k pobavení a už vůbec ne ke scénáři všechno víte dopředu.. Je to trapas... ach jo :((3.8.2015)

• Echoes

Žena v domácnosti je to pravé ořechové, být jiný je meh a dementní děcko to přece zachrání (jako vždycky). Pokud je Vám víc, než 6 let (nebo máte IQ větší, než sklenička vody) tak si radši prostřelte hlavu - bude to zajímavější večer! Strašné stupidní a namáhavé na sledování, protože jsem se u toho nudil i přes to, že vína bylo dost... Zabít, zastřelit, znesvětit, zakopat a nikdy v životě nenajít!(16.5.2013)

Strašně mi to připomíná Planetu 51, ať už stejným stylem postav, tak i trošku příběhem (pravděpodobně stejný autor, nebo studio - to jsem nikde nedohledala). Jinak je to, ale pěkný animák, patří do řady těch lepších. Jak už bylo řečeno, spíše pro děti :-)(12.6.2013)

• wick

Průměrný animák...který nabízí omšelé chlichés o zlých lidech a hodných emzácích, pár fórků, ale celkem zbytečný film.(28.8.2014)

Nedá se filmu upřít celá řada vtipných gagů. Což takhle podpisový arch na podlaze area 51? Co seznam vynálezů emzáků v našich životech? Já budu shovívavý...za 4!(16.12.2014)

Kresleným pohádkám prostě nerad ubližuji hodnocením. Je to pro děti, které mají menší chápání než my (ikdyž u někteřých zdejších komentátorů by se dalo o tom polemizovat). Každopádně nechápu vždycky ty hodnocení. To jako čekáte u kreslených pohádek větší smysl? Nápad? Pořádný děj? Fuk! Prostě je to skvělý a já se u toho bavil a na odreagování super a to mi k tomu stačí.(4.1.2015)