Prozrazení

• USA Brake

Agent Tajné služby Jeremy Reins je držen v zajetí v kufru jedoucího auta. Musí snášet psychické i fyzické mučení, když se z něj teroristé pokoušejí dostat informace pro jejich komplot proti prezidentovi Spojených států... Agenta tajné služby Jeremyho Reinse (Stephen Dorff) čeká velmi špatný den. Probudí se do naprosté tmy, absolutně zmatený a dezorientovaný. Jediné světlo vychází z krvavě červených digitálních čísel, které mu tikají nad hlavou. Jeremy si rychle uvědomí, že je v průšvihu. Těžce se mu dýchá. Skoro se nemůže pohnout. A na jeho volání o pomoc nikdo neodpovídá. Pak uslyší zvuk motoru a vše mu začíná být jasné... je uvězněný v kufru jedoucího auta. Když jeho věznitelé odhalí své motivy, Jeremy si uvědomí, že ho nepustí, dokud jim nedá všechny detaily o "Roulette" - tajné lokaci, kam se uchýlí americký prezident v případě teroristického útoku... (HBO Europe)

montel

Tajný agent Jeremy Reins (Stephen Dorff) se probudí uzavřený v kufru auta. Jediné co má u sebe je rádiová vysílačka. Díky ní se spojí s dalším agentem, který je rovněž zavřený v kufru. Postupem času zjistí, že byli uneseni teroristy, chystající se zabít prezidenta USA. Po Jeremym chcou, aby prozradil přísně utajené místo, kde se prezident schová při teroristickém ohrožení. Jeremy s teroristy nevyjednává a sám se snaží dostat se z této šlamastiky. V ohrožení však není jen on a další agenti ale také Jeremyho manželka Molly (Chyler Leight)...Průměrný thriller, který se celý odehrává v kufru auta. Kromě konce se ani nedočkáme nějaký velkých zvratů i když napínavé to celkem je. Závěr filmu překvapí ale nenadchne. 55% ()

Mark1983

Byl jsem naprosto spokojen.Film se podobá filmu Pohřben zaživa a nuda alespoň podle mě nehrozí.Navíc to má i zajímavej až překvapivej konec.Na rozdíl od Pohřbeného zaživa se kamera dostane i ven,ale rázem zavřený v kufru auta zjistí,že ho všichni zradili. ()

bimbama

Film na principu Telefonní budky. Příběh chlápka, uvězněného v plastové rakvi v kufru auta, řešícího zapeklitý státní problém. No dobrá, to by ještě šlo. Ale ten překombinovaný konec....co to jako mělo být? Úplně na hlavu... ()

snikrs

Kdyby nebyl ten konec dal bych 1 takto dávám 2 hvězdy . To jsem opravdu nečekal to dvojité překvapení nejprve dokonce i s potleskem ,který v americkém filmu nemůže chybět . A potom s tím udušením . Jakou srandu jde udělat v 90 minutách prakticky s jedním hercem a jedním kufrem od auta s vysílačkou . Trochu mi to připomělo Telefonní budku a takové ty filmy když ti lidé uvíznou ve výtahu. ()

RADX1

Těžko říci jestli jde o napodobování o rok staršího Buried, protože zas moc velký časový rozestup tu není. Osobně si myslím že ano. :-) Nicméně pokud ano, tak je to zdařilé. A úplná kopie to není - podobnost je jen v základu. Brake mi přijde živější (ne tak monotónní) a i jiný stylem podání - samozřejmě tím se více vzdaluje od reality - ale kdo řekl že to musí být špatně? Každý z obou filmů má něco do sebe. Buried si užijí lidé co mají rádi realitu a zamyšlení, Brake zas ti co chtějí něco víc akčnějšího a relativně jednoduchého. U obou zůstávají dvě věci stejné: Sakra málo prostoru a teroristé odhodlaní udělat vše aby dosáhli svého cíle. ()

hajner

Slušné a zábavné. Nenudil som sa až na ten neskutočne pretiahnutý koniec. Ten stál za prt. Ale v porovnaní s Pochovaný zaživa som sa vcítil a bavil o niečo viac. Ale cez to všetko je to len priemer. ()

RebeccaLynn

Nejsem žádný filmový kritik, ale přišlo mi to mnohem napínavější a zajímavější než Burried. A rozhodně nemůžu říct, že by konec byl předvídatelný a nepřekvapil mě. Každý má holt jiné nároky, očekávání a filmy nám občas hrajou každému na jinou strunu. Já jsem si tenhle užila. ()

limalama

Super bijak. Miluju filmy s jedním hercem v jednom prostředí. Napínavé od začátku do konce a tenhle konec se jen tak nevidí palec nahoru 85% ()

milunech

Prozrazení ala Pohřben zaživa. No tak pro mne daleko horší být pohřbená pod zemí, než zavřená v kufru auta. Je to jako soutěž, kdo natočí lepší film pro jednoho herce :) ()

danny79

Trosku podobne filmu Burried, i kdyz ten byl lepsi. Mohlo to mit trosku kratsi stopaz, preci se jenom celou divame na jedineho cloveka, ktery temer bez pohybu lezi v bedne. Herecky to mohlo byt zahrane lepe, vice presvedcujicim zpusobem – hlavni (a jediny) hrdina se mi nezdal na zacatku dostatecne vydeseny celou situaci, coz by bylo asi prirozene pro kohokoliv, stejne tak nektere emoce (napr. smutek) se nezdaly byt presvedcive a obcasne arogance, kdy byl krucek od smrti, mi taky neprisla pro danou chvili odpovidajici. Celkove je film ale povedeny, s dobrou atmosferou, zaver mi nevadil jen ke konci uz trosku nudil. ()