Reklama

Reklama

Prozrazení

  • USA Brake
Trailer

Agent Tajné služby Jeremy Reins je držen v zajetí v kufru jedoucího auta. Musí snášet psychické i fyzické mučení, když se z něj teroristé pokoušejí dostat informace pro jejich komplot proti prezidentovi Spojených států... Agenta tajné služby Jeremyho Reinse (Stephen Dorff) čeká velmi špatný den. Probudí se do naprosté tmy, absolutně zmatený a dezorientovaný. Jediné světlo vychází z krvavě červených digitálních čísel, které mu tikají nad hlavou. Jeremy si rychle uvědomí, že je v průšvihu. Těžce se mu dýchá. Skoro se nemůže pohnout. A na jeho volání o pomoc nikdo neodpovídá. Pak uslyší zvuk motoru a vše mu začíná být jasné... je uvězněný v kufru jedoucího auta. Když jeho věznitelé odhalí své motivy, Jeremy si uvědomí, že ho nepustí, dokud jim nedá všechny detaily o "Roulette" - tajné lokaci, kam se uchýlí americký prezident v případě teroristického útoku... (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (55)

SeBig 

všechny recenze uživatele

Je to blbý ale buď to mám IQ 6000, nebo ten film je průhlednej jak papír, že mi bylo jasný jak to skončí už v prvních dvou minutách.. bohužel twist na mě nezapůsobil, Dorff je nedoceněný týpek a není to uplný trash, má to něco do sebe i když to nepřinese níc novýho a je to i lehce nudný, na to jakou to má stopáž, sem se opět stihl nudit. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Minimalismus, pečlivě budovaná atmosféra, docela solidní Stephen Dorff a den blbec. Agent Jeremy prostě bude chránit lokaci prezidenta děj se, co děj. I přesto, že si díky hrátkám teroristů sáhne na dno. A to doslova. Červené odpočítávání, minimum prostoru, stará vysílačka, mobil a zoufalé pokusy spojit se s vnějším světem. Dezorientovaný, postřelený, hmyzem pobodaný, téměř utopený Jeremy uvězněný ve skleněné bedně je v prdeli, jeho buchtě jde o kejhák, jeho kolegům zrovna tak. I když to vcelku odsýpá, divák se tu a tam přeci jenom začne poohlížet po svých hodinkách, náhle však přicupitá rozuzlení, které dokonale rozdělí diváctvo. Jestli ovšem přijde někomu pointa geniální, měl by urychleně zaběhnout k nejbližšímu lékaři. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Celou dobu jsem především obdivoval finanční minimalismus za kterej musel bejt tenhle biják natočenej. Mám dojem, že tohle bych natočil i já ze svoji vejplaty, no dobře, tak ze dvou. Celou dobu mě film docela bavil a udržoval v napětí i když člověk a dokonce i já tak nějak tuší,nějakou tu boudičku, pořád čumí, čeká a zájímá se, což je výhra každýho filmu. Co mě však hlava nepobrala byl konec. Závěrečných 15 minut napsal člověk co měl v hlavě místo mozku klec na papoušky. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Prý 54% procent, prý vykrádačka, prý dementní konec - Ale no tak! Buried sem neviděl a ani to nemám v plánu, ale ostatní... Co se týče budování atmosféry a hereckého výkonu, nemám nejmenší problém, jasně, někdo by to zvládl líp, ovšem stejně tak by to miriáda herců dala mnohem hůř, než Stephen Dorff. Filmu trochu podráží kolena, že kupí jednu chybu za druhou (díky konci ani tak moc chybama nejsou. Ovšem pochybuju, že u některých věcí to byl záměr), stejně tak dost zavazí pár láskyplnejch dialogů. Jenže ten konec... Ten konec je prostě skvostnej a osobně jsem se při něm pochmurně chechtal jako už dlouho ne, díky němu se u mě Prozrazení vytáhlo o hvězdičku navrch. Ps: mARLL a woarrend jsou hovádka boží, který všechno vykecaj a navíc nic nepochopili, zásadně jejich komentáře nečíst. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Prozrazení či spíše vyzrazení aneb co vydrží jeden unesený tajný agent, než by prozradil prezidentův úkryt teroristům. A vydrží vskutku hodně. Pobodaný hmyzem, postřelený anebo téměř utopený hlavu státu nepráskne, ani když mu mají zabít jeho nejdražší. Nejhorší na celém tom martýriu je, že je po celou dobu zavřený v pevné skleněné bedně umístěné v kufru jedoucího auta, ze které se není možné dostat. Na téměř devadesát minut jsem se (dobrovolně) se Stephenem Dorffem zavřel do stejně nehostinného prostoru i já jako divák a sdílel s ním ten klaustrofobický pocit, který si dopřál ve vlastní produkci po svém kolegovi Ryanu Reynoldsovi z filmu Pohřben zaživa.Na první pohled jsou si námětem tyhle dva snímky podobné, dokonce je tu menší narážka na herce z předchozího filmu, ale tenhle film je podle mě mnohem intenzívnější a vynalézavější, ačkoliv si některé motivy přebral a přepracoval je nebo i přímo vylepšil. Prostory bedny s jeho hlavní postavou neopustíme, i přes komunikační pokusy spojit se s vnějším světem prostřednictvím staré vysílačky nebo mobilu, až do závěrečné pointy, která diváky rozdělí. Jedny diváky naštve a druhé opravdu dorazí. Já jsem ten druhý případ. Stephen Dorff se ukázal jako skvělý herec a jistě už nebude závidět svému kolegovi, že se tam před ním tísnil. Vznikl za jeho přispění zajímavý a napínavý film, ve kterém nevíte většinu stopáže na čem jste, a ani nevadilo,že podobný námět se už ve filmu objevil. Jen chci upozornit, že film je zde podhodnocený bandou pitomců, kterých si nevšímejte. Mé hodnocení: 100% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama