Sezóna zabíjení

• Belgie Killing Season (více)

Poprvé v historii se na filmovém plátně sešly dvě herecké hvězdy, držitel Ceny Akademie® Robert De Niro a na Oscara® dvakrát nominovaný John Travolta. V akčním thrilleru Marka Stevena Johnsona Sezóna zabíjení se dva veteráni války v Bosně, Američan Benjamin Ford (De Niro) a bývalý srbský voják Emil Kovac (Travolta), znovu střetávají v akcí nabité hře kočky s myší. V prostředí hrůzu nahánějící odlehlé divočiny Apalačského pohoří si spolu vyrovnávají nevyřízené účty, otevírají staré rány a odhalují dlouho skrývaná tajemství. (Bontonfilm)

Ondrew

Zial, na viac ako cca 3 hviezdy to skutocne nevidim. Tesi ma, ze sa na jednom place stretli herecki veterani typu Robert De Niro a John Traovolta. Cosi podobne sa len tak lahko nevidi. Zial, asi to chcelo o cosi napinavejsi scenar, i ked ktovie... uz i toto dielo iste potesilo srdce nejedneho fanusika spominanych hercov (viem o com hovorim ;))... Napriek vsetkemu, chybal mi tu o cosi prepracovanejsi celkovy pribeh, ktory by cloveka este viac ponoril do deja. Rozhodne ide o nadpriemerne dielo, vsetka cest, no stacilo skutocne malo a mohla z toho byt totalna bomba. 60%. ()

MiniRecenze

Obavy trošičku byly.Ale "staříci" to zvládli dobře a předvedli vyhovující duet.Už začátek Vás dobře "nalomí" a nahodí chuť se podívat na válečný žánr.Ten se tady nekoná,ale je nám předložený děj na základě "survivale" .Jednoduché,nenáročné,odpočinkové a lehce předvídatelné.Zde si opravdu odpočinete při sledování.Ikdyž scénář není napsaný kdoví jak složitě,tak má hlavu i patu a herecká dvojice příjemně vyplňuje celý film.Navíc pěkná krajina,která nese taky svůj podíl na prospěšnosti. DUET!!! ()

Stormerians

Rozhodně to nebyla taková tragédie, jak jsem čekal na základě předchozích komentářů. Film je lepší průměr a body navíc dávám i za nádhernou přírodu. 70% ()

VLADEK

Doporučuji se filmu vyhnout delkým obloukem. Další zbytečný film Roberta De Nira, jak už se posledních 15 let stává pravidlem. ()

Nero_cz odpad!

Za tenhle scénář bych dal 25 na holou. Ač jsem se těšil na solidní béčko brutálně jsem spadnul na držku. Tohle je mimo abecedu. ()

Mr_Corny

Na vyriaďovanie účtov nikdy nie je neskoro, hlavne keď si jeden druhému nemá čo vyčítať. Napätie síce chodí okolo, ale prevláda vnútorný pocit, že aj tak o nič nejde. ()

hony23

Naštěstí mě neodradilo nízké hodnocení na ČSFD a za mně teda dobrý! Stačilo angažovat dvě herecká esa, poslat je se štábem do divočiny a vznikl slušný biják o dvou lovcích navzájem si jdoucích po krku. Samozřejmě, když si sedmdesátiletý De Niro hraje na Ramba, má to k realitě daleko, ale třeba si svým výkonem řekl o roli v některém pokračování Postradatelných... ()

SZYslak

Kdosi tu napsal: "Herecký koncert dvou legend". Já jsem viděl komorní koncert v Ass-Dur, přátelské utkání v pokusu zabít jeden druhého. Druhý díl feat. Dalibor Gondík vs. Přemek Podlaha. ()

paddy35

A mě se to líbí. Krásná příroda, vhodná délka, neustálé změny dominance jedné z postav a napětí, které nepustí. Podle mě docela podceňované dílo, které stojí za vyzdvižení. ()

Goumen

Hezká příroda, dobří herci a tím asi klady klady končí. Je tam spoustu zbytečného řečnění a hlavně nelogických rozhodnutí, které mi kazily celkový dojem. ()

Franki69

Tohle byl opravdu hodně pitomej film. V reálu by to trvalo tak dvě minuty, než by veterán v papučích ležel v krvi. Víc bych tomu věřil, kdyby to bylo kreslený. Dávám 15% a to jsem hodnej. ()

PatrikP4

Potenciál to mělo... Jenže prostě jsem to nesežral... I elitní voják v plný formě by měl problém s lejtkem na s**** vůbec chodit natož pak obyčejnej vojcl v důchodu... Nicméně jsme viděli ukázku nizkorozpočťáku s málo herci (kolik lidí za celej film promluvilo? 6 myslím)... Jedno plus tam je za luky a druhé za povedenou vizáž Travolty... ()

OzzyCobain

Příběh o tom, jak se jeden Bosenský Srb a jeden Američan naučí, že násilí nevyřeší všechny problémy a, že by si měli přiznat vlastní hříchy. ()

carnacv

Robert jako slušný strařík ve výslužbě válí a přehnaná brutalita vybočuje ze zajetých žánrových kolejí. No a že je to čitelné už od začátku nevadí, vždyť na tom film stavěn není. ()

gurmet

Tento film má potenciál zaujmout místo vedle klasik typu The Wicker Man (Oh no, not the bees!), protože nic tak bezelstně blbého jsem už pár let neviděl, a smát jsem se musel téměř pořád. Ještě teď, když si vzpomenu na scénu, kdy De Niro vítězoslavně probodne Travoltu šrapnelem, který si pro tuto příležitost 20 let schraňoval v noze, mě chytají křeče v břiše. Opravdu bych chtěl poznat publikum, které na tohle zíralo s hubou do kořán, a říkalo si "Týýý volééé, hustýý!". Dramaturgická linka je perfektně nudná, pravidelná sinusoida - chvíli čekáme, jak ze zajetí unikne De Niro, pak zase jak unikne Travolta, a naopak, a naopak, a naopak, zzzzzzzzzz. Tedy ve zkratce: předvídatelné, komické, absurdní, se závěrečnou povinnou porcí patosu. Nuže Bon Apetit! ()

EddyT3

Je to takovej ten film,kdy po prvni pulhodine vite jak to dopadne. Teda aspon tak se to tvari,ale bohuzel jsem se mylil a moje ocekavani se nesplnilo. Cekate peknou ferovku. Jeden na jednoho. Jasne deje se to,ale pak se to cely posere a otoci se to v odpusteni,porozumeni a napraveni. Konec kazdopadne neni podle mych predstav. Melo to dopadnout jinak? Jak? Hur nebo lip? To vam dojde az se na to podivate. Jinak John i Robert vypadaj vyborne. Travoltuv srbskej prizvuk je vostrej. Takze az to bude na dabovany tak to bude stat pekne za hovno,protoze kdyz si predstavim Petra Travnicka jak mluvi srbskym prizvukem tak se mi zveda kufr. Celkem me prekvapila hudba,ktera je opravdu povedena. Na konci tomu filmu upadnou koule,skoda rozehrany to bylo pekne. ()

Karlovarský festival přivítá Johna Travoltu

Karlovarský festival přivítá Johna Travoltu

20.06.2013

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary ocení Křišťálovým globem za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii amerického herce, držitele dvou nominací na Oscara a Zlatého globu Johna… (více)