poster

Hledači pokladů na aukcích (TV seriál)

 • Česko

  Mistři aukcí

 • USA

  Auction Hunters

Reality-TV

USA, 2010, 82x30 min

Režie:

Philip Lott

Hudba:

Aaron Kaplan
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (57)

 • Zeck
  ***

  Ano, skutečné zábavný pořad, který má ale jeden drobný a u tvorby Discovery skutečně "nečekaný" háček. Je to předem připravené a sehrané divadlo pro debilní diváky této americké kabelovky. Tito dva "mistři aukcí" (herci) zkrátka jezdí po celých Státech a v každém díle a městě nakoupí sklady, ve kterých se nachází naprosté skvosty, které jsou jak na náhodu zahrabané v naprosto neviditelné bedně nebo skřínce, kterou i přesto tito dva "odborníci" nějakým záhadným způsobem předem vždy vycítí v hromadě odpadků (ještě se nestalo, aby koupili tři sklady s čínskými ošuntělými koberci). Následně o dané vzácné věci, která se dá vždy označit za raritu, řeknou naprosto vše (jakoby to snad měli obsažené ve svém dialogovém scénáři) a jak na náhodu se v okolí 5km vždy najde vzácný sběratel, který přesně tu jejich věc chce. Jdou jí tedy nechat zhodnotit a pokaždé skončí u toho, že "pokud je ta věc funkční, koupím jí od vás za pohádkové prachy" a funkční pochopitelně pokaždé je, bez ohledu na její stáří a stav, aby se mohla demonstrativně ukázat na obrazovce. Dodávat, že tito mistři aukcí skončí vždy v plusu o tisíce dolarů snad ani nemusím... Je mi naprosto u prdele, která část procesu tohoto scénáře, který se nemění ani v jednom díle, je předem připravená, ale snižuje to kvalitu celého pořadu o 50%. Je to pohádka o snadném výdělku a skvělé práci, realita je ale zkurvená a s tímhle brakem, který má za cíl přilákat k televizi burany, kteří ucítí prachy ve svém zděděném levném porcelánu po babičce, nemá nic společného. Popcornový seriál se scénářem, nikoliv dokument s výpovědní hodnotou. 50%(27.4.2014)

 • Ded@M@tes
  ****

  Je to sice hodně na oko dělané, ale nesmírně povedené. A hlavní postavy tomu dávají šmrnc. Taková moderní americká pohádka o super skladech. ( Hodnocení: 9/10 )(14.1.2017)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Totálna nuda. Absolútna chujovina. Dvaja americkí, nevzdelaní kreténi, akýsi Allen Lee Haff a jeho evidentne mentálne zaostalý (homosexuálny) partner Clinton "Ton" Jones, kupujú na buranských aukciách starú veteš a potom sa ju snažia speňažiť. Neviem, čo má byť na tom zaujímavé. Navyše mi je ten nevkusne potetovaný, debilný tučniak Jones tak protivný, že by som mu najradšej rozmlátil tú jeho prasiaču hlavu roxorovou tyčou a potom mu ešte pre uspokojenie poskákal po tom vypasenom bachore. Nemienim sa viac pozerať na týchto nesympatických trotlov, čo sa s radosťou hrabú v odpade. Pretože tento ich úbohý televízny projekt je tiež odpad!(10.8.2013)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Angláni mají svou Antiques Roadshow, Amíci zase různé války skladů a podobné zábavnosti, obojí má dost podobného, obojí má něco do sebe, tady je konkrétně jednoduše zábavné pozorovat dva sympaťáky (kteří zároveň vypadají trošku jako prznitelé plyšáků v životní velikosti, přičemž mají na hlavě nasazeny igelitové pytlíky růžové barvy), kterak objevují, cože to vlastně koupili a kterak se to snaži prodat. Nic víc, nic míň.(13.1.2014)

 • ARI50
  ***

  Dobří borci a někdy hodně slušně díly takže uspokojení tam je.(10.6.2019)

 • rikitiki
  ***

  Je to americky velkohubé a namyšlené, ale zase je poměrně napínavé objevovat v krámech ležících léta ve skladech pravé podklady. A navíc tam dávají zajímavosti z historie. I když ve srovnání s anglickými pořady o starožitnostech je to nepříjemně založené hlavně na penězích a chybí tomu uměřenost a kultivovanost, protože ty dva chlápci jsou strašný burani. /10. 2. 14./(10.2.2014)

 • FFilipCZ
  *****

  V podstatě stejný koncept, jako Storage Wars, které miluji. Jen s tím rozdílem, že zde jsou (říkejme jim třeba hlavní hrdinové) Ton a Allen. Tudíž pouze jedna banda, kolem které se vše točí. Zaměřujeme se pouze na jejich ne/úspěchy. Bohužel nad Storage Wars to lehce pokulhává, jelikož při stejné stopáži zvládneme zkontrolovat pouze po jednom, max dvou zajímavých kusech z každého kontejneru za celý díl. Což je celkem málo v porovnání se Storage Wars - proto o jednu hvězdu méně. Líbí se mi tam přidání prvku z Pawn Stars - tedy negociace ceny při prodeji nalezené relikvie. EDIT: Přidávám poslední pátou hvězdu, a beru zpět fakt, že AH pokulhává nad SW. Díl od dílu se mi to líbí víc a víc a chlapci Ton a Allen začínají pomalu ale jistě předbíhat partičku ze Storage Wars. Sice vždy vyhrají jen jedno nebo dvě úložná místa, ale koncept je takový, že do seriálu jsou vybrány pouze ty skladovací prostory, kde najdou něco drahého nebo zajímavého, tudíž máte vždy každý díl o zábavu a natěšení postaráno. Také se mi velice líbí koncepce, že si vždy stanoví cenu, za kterou je výhodné adekvátní skladovací prostor vydražit, aby dosáhli profitu a této částky se striktně drží. WELL DONE, chlapci!(11.6.2013)

 • gogos
  ****

  Ze všech aukčních seriálů považuju právě Auction Hunters za ten nejlepší. Nejzábavnější, nejzajímavější a nejkoukatelnější i díky ústřední dvojici.(13.3.2014)

 • Rakosnicek77
  ****

  Je mi jedno, že to celé je jen nahrané divadlo, že oba hlavní hledači jsou vlastně regulérní herci a baviči, že nic na co koukáme vlastně není skutečné...Je mi to fakt jedno, protože se bavím a to mi vlastně stačí :-) Pánové z toho vytřískali celkem slušnou popularitu viz. jejich fcb profili, ale to je vlastně aspoň podle mne taky v pořádku. A takový "Ton" Jones, je spokojený dvakrát, ten má navrch ještě novou Slovenskou přítelkyni :-)(12.7.2015)

 • honza7
  ***

  Uznávám, zajímavý seriál, zajímavé předměty. Ale může mi někdo vysvětlit, proč ukazují jen aukce, kde jsou za vodou? Jaké jsou náklady na dojezd a vyřizování? Ty jsou tu nulové. Dále jestli jsou fakt tak dobří, koupí garáž za 10 dolarů a vytěží z toho 20 000 dolarů, proč chodí jak dva trhani? Buď je vše krásně nastrojené, nebo já nevím. Garáž plná haraburdí a hle, vzadu v rohu je stará pirátská loď! To je paráda! Tu prodáme za miinimálně 5 000 doláčů, a když bude plavat, tak za 90 000 dolarů! A takhle bych mohl psát do aleluja...(26.10.2017)

 • SeanLSD
  **

  Čo ma trochu dosť dráždi, podobne ako pri konkurenčných STORAGE WARS je ako ostentatívne sa tu vyzdvihuje čiste finančná hodnota často zaujímavých predmetov, ako veľmi sme zarobili... - pravdaže, môžu tratiť rovnako ako získať, ale dosť pochybujem, že by boli celkovo v mínusoch, keď to ešte vysielajú pre telku. Proste o nič iné nejde, než o ich zábavu a hlavne PRACHY, hoci plusom týchto dvoch rovnako nie najsympatickejších chlapíkov je, že tie veci aspoň aj často vyskúšajú...(30.1.2014)

 • tuntavala
  **

  Neni to pravda.(8.4.2015)

 • SniperG1
  **

  No nevím, jestli jsou amíci opravdu tak dementní aby vyhazovali takové cenné starožitnosti !?!? Přehnaně nafouklá pohádka... 35%(21.3.2014)

 • giovanni3
  ***

  Sám jsem sběratel, tak mám k tomuto pořadu vztah. Ale vesměs člověka fascinuje kolik stojí kdejaká stará zaprášená věc než že bych sbíral zrovna dané věci. Na víc než 3z5 to ani být nemůže.(18.8.2015)

 • herr_carter
  ***

  Někdy zajímavé, jindy nudné..každopádně poměrně originální seriál k zabíjení nudy.............. moje hodnocení = 6 z 10.(18.5.2015)

 • core.2
  ***

  Přijde mi to jako jeden z nejlepších obchodníků se sklady. Třemi hvězdami oceňuji spíše ten podnikatelský nápad. Dané díly jsou jejich nejlepšími úlovky. Kdo přihodí nejvíce, může se tím prohrabat a pak vše prodat. Skvělé.(10.7.2015)

 • majo25
  ***

  O trochu lepšie ako Králové aukcí, akurát že tam tých oborníkov na rôzne veci striedajú a o každom hovoria, že je najlepší vo svojom obore. 65%(19.4.2013)

 • The Viper
  ****

  Nevím proč, ale dost rychle jsem si tento pořad oblíbil. Zajímavé věci i vyjednávání, vždy se těším co zajímavého najdou. Rozhodně nic co by uráželo, pohodový pořad. S odpady jděte jinam. :)(26.2.2014)

 • Bioscop
  ****

  Je to sice všechno dopředu připravené a sehrané. Všechny ty tajné otvory, překvapené výrazy, smlouvání o ceně a jiné zajímavosti, ale ten nápad, že ve staré krysami prožrané veteši najdete opravdový poklad je super! Možná i proto že já osobně už sem pár těch starých sklepů a skadišť prohledal (a našel pár zajímavých kousku) dávám 4 *(1.4.2015)

 • Paity
  ***

  Třemi hvězdami oceňuji spíše ten podnikatelský nápad. Dám vám garáž plnou harampádí, do které můžete jen nahlédnout a pak dražit její cenu. Kdo zvítězí, můžese tím prohrabat a pak vše prodat. Skvělé.(30.9.2013)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace