Mire

Väčšinu stopáže nudný film s nesympatickými postavami a nudným dejom. Nejako mi ušla pointa toho celého. ()

nikidummie

Na filmu Don Jon je nejlepší pointa celého filmu. Je to vlastně o tom, proč jsou lidé ve vztazích tak nespokojení. Muži občas čekají sex jak v pornu, což je vlastně jen iluze (promiňte ty výrazy) dechberoucího, zpoceného šoustání do omdlení, a ženy zase ztrácejí hlavu při romantických filmech, které z reálných mužů dělají totální břídily. Jak potom máme být šťastní ve skutečnosti, když nás denodenně zábavní průmysl krmí umělýma náhražkama? ()

jafuska

Toto není můj styl filmů, které vyhledávám, bohužel u tohoto filmu jsem se minula a není nic co by to mělo změnit názor. ()

Mabfred

Nevím, nějak mě nevzalo téma a proměna Jona z pitomce na sympaťáka proběhla příliš překotně... Ale herci výborní! ()

ondey

Velký překvapení. Člověk si pustí pukancovou zábavičku o slizáčkovi u péčka a jeho děvčatech a ona z toho vyleze nezvykle dospělá a chvílema nečekaně smutná záležitost. Nevím, jestli je to dobře. Každej divák tak dostane to, po čem zrovna úplně netouží. Ale takovej je život. ()

boombang

Od dnešního dne nemám rád Scarlett, ta totiž svoji mrchu zahrála tak dokonale, že jsem ochoten věřit, že je taková i ve skutečnosti... Ani Joseph si nemůže moc gratulovat, ten jeho namachrovaný hrdina a přímo zupácká vizáž mne štvala dvě třetiny filmu (a fakt takový borec může nevědět, jak se maže historie prohlížení?). Aspoň, že Julianne byla docela v pohodě, až na ten věk teda... ale tak jo, OK, beru a hrdinovi ji schvaluju. A teď k filmu a k ději. Na jedné straně je třeba ocenit odvahu k pornotématu, jenže to je vázáno pouze na onu ruční práci a motivy s ní spojené se příliš často opakují, čímž logicky ztrácejí na zábavnosti. Na druhou stranu budu nad tou dějovou linkou a úvodní myšlenkou kroutit hlavou ještě týden. Takže co? Je to romantická komedie? Ano, je, ale málo promyšlená a taky málo vtipná. ()

64B

Nice. Joseph + Scarlett, hmm, to by byl páár. Komedie, ve který nemá Julianne Moorová co dělat. Film o péčku, kozách, sexu, ale starším vstup striktně zakázán. ()

BadAs

Jeden z nejkrasnejsich a nejvyzralejsich filmu co mne roztrhal,s krasnym poselstvim..joseph levitt vsem ukazal zkutecnou podstatu a esenci sexu a intymity..jednym slovem nadherne a podle komentaru a hodnoceni to vetsina lidi vubec nepochopila a nemaji na to to vubec pochopit..tleskam kurva ve stoje ()

george82

Film, který neurazí ani nenadchne. Ožehavé téma porna a dvou úhlů pohledu. Mužského a žen....(dívčího). Prostě holky: porno bylo, je a bude. ()

MadMax3

Aktuálne, dobre zahrané, hlavne Johansson hrá tupaňu vynikajúco. Gordon-Levitt ma dobrú prvotinu, som zvedavý ako bude pokračovať, v každom prípade si vybral tému, ktorá nie je veľmi stvorená pre puritánske USA, a to je dobre. ()

Doutas

Jednoduchý film o životě jednoduchého člověka, který mě překvapivě ani chvilku nenudil. Hlavní zásluhu na tom asi mají příjemné herecké výkony a sexy Scarlett. Jako geniální mi pak přišla paralela mezi pornem a romantickými filmy, které vzbuzují v obou pohlavích stejně nereálné představy. Takže taková Pretty Woman není ve své podstatě o moc horší než Naughty Nurses 7, liší se jen cílová skupina. ()

jayman

Veľmi príjemná jednohubka. Nemusíš pritom zapínať mozog na maximum, ale môžeš a potom ťa to baví ešte viac. Herci skvelota, to, ako Scarlett hrá otravnú a povýšeneckú sexbombu je tak dobré, že rozmýšľam, či to hrá. JGL samozrejme, poteší aj kino-cameo. Mám rád takéto príbehy. ()

AgnesDee

Zásady "moderního muže", který se opakují celý film, "zamilovanost" ke Scarlett Johansson, která prakticky hnedka vyprchá, protože se z ní vyklube šílená žárlivka a histerka (i když, kdybych já byla chlap, tak bych se do ní nezamilovala, už jenom kvůli jejímu filmovému "vkusu") a obrácení o 180 stupňů s Juliane Moore, která není ani moc hezká. Spíš je hrozně vlezlá. To všechno a ještě porno, na který nemůžu zapomenout, vám přinese tento jedinečný snímek od "velkého režiséra". ()

iz67

Neskutečně stupidní záležitost, ktera sokovanemu divakovi po nepreckatelne dlouhe hodine a pul sdeli, ze sledovani porna muze byt taky zavislost. Dobře. Ale co dál... ...? (A predvidat děj se neda, protoze divaka nemuze napadnout, ze to opravdu takhle stupidně předvídatelné napíšou .) ()

klichem

Prijemna satiricka prva polovica obohatena prednostami scarlet bola zabavna a ponukla kvalitny humor. Druha polovica vsak stratila na dychu a prichodom Julianne Moore sa stratilo vsetko caro. Skoda ze si neudrzal svoju liniu az do konca. ()

Fathe

Když má člověk nadhled, tak musí ocenit jistou brilantnost tohoto debutu. Mimochodem... v téměř poslední scéně takhle hezky zahrát mrchu jako to předvedla Scarlett jsem už dlouho neviděl :) ()