danny79

Tohle neni spatne zahrane – to vlastne ani nejde s takovymi hvezdami jako je Levitt, S. Johansson a J.Moore. Ale ten pribeh, to jeho podani me vubec neprisel zajimavy a uz v puli jsem vedel, ze to pro me je o nicem a ze to muzu v klidu vypnout, aniz bych o neco prisel. A takovyhle pocit nemivam, ani u dost podprumernych filmu. ()

Lazy87

Každá má rád nějaký filmy a žánr se mění s člověkem. Tady to byla ukázková partie mezi tím, co člověk miluje a "tím, co člověk miluje".Na tento film jsem se docela těšil a spokojený jsem po shlédnutí. ()

ceerdan

Ale né, je to dobrej film. Dalo by se tomu spousta věcí vyčíst a posléze je omluvit tim, že je to Josefův debut, ale ve výsledku je to film, kterej je hodně originální, zábavnej a do ničeho se nenutí. Nezanechá dojem nadosmrti, ale určitě pobaví. ()

krikavka

Když jsem byl v půlce filmu, tak jsem si myslel, že mám zkouknuto teprve cca 10-15 minut. Za tu dobu jsem se nic nedozvěděl. Tento film vlastně ani nemá příběh. Je v něm něco víc, co mě i přes ten předchozí nedostatek dohnalo k tomu, abych dal minimálně 3*. Film jsem si užil, nenudil se, takže u mě spokojenost. Čtvrtou hvězdu dávám za účes Don Jona a skvělý herecký výkon Gordon-Levitta. ()

kratajirka odpad!

Sexappeal Scarlett tomu filmu dodává alespoň nějaká pozitiva. Jinak je to nijak zvláštní film, nabízející pohled na křesťanského honimíra, který si odběhne do fitka a pak zase usedá za notebook a sleduju pozorně zajímavá krátkomerážní videa. 35% ()

welena

Miluju Josepha Gordona-Levitta, takže jakýkoliv film ve kterém hraje je pro mě zajímavý. Moc se mi líbilo zpracování, přímočaré, žádné hollywoodské kudrlinky, prostě na rovinu a bez patosu, za to velký dík. Levitt tu opět dokazuje, že je to pan herec a dokáže zahrát i hlavní postavu, která asi nebude většině lidí moc sympatická. Vykreslení obou jeho vztahů je zpracováno taky moc hezky, film má spád a SPOILER moc se mi líbil konec, který vlastně není typický happyend. Takže za mě 0 za romantickou komedii a 4 za drama. ()

stuj

Film o libovym frájovi. Co si nabalí ještě libovější frajárku. Scarlett Johansson hraje blbku docela dobře. Ale nejlepší je stejně frájovo mobilující ségra, kerá jenom ťuká do mobilu a nic jinýho nedělá. Obyč film kerej se hned vytratí. ()

JerryPilsen

Překvapivé a nápadité dílko,od kterého jsem čekal něco jiného.Trocha morality i kritiky světa skrytá za množstvím narážek a velkých řečí. ()

mad.dog

Takže, tenhle film vypadá na první pohled jako taková pitominka, ale ono je to vcelku dost dobrý a koukatelný. Takže o čem to vlastně je? ptal jsem se sám sebe při sledování. Nějakej děvkař najednou potká kočandu a zakoukají se do sebe. Fajn. Z kočandy se vyklube manipulativní mrcha. Ok. Náš děvkař má, řekněme, zajímavou rodinku a každý týden se chodí zpovídat. Navíc je závislej na péčku, chodí do večerní školy, kam sám ani chodit nechce a za volantem chytá rapl. Mrcha, mu proleze historii a dá mu kopačky kvůli péčku. Ve večerní škole potká bulící ženskou, daj se dohromady, nechá čumění na péčko a zjistí, že na klasickým sexování přece jen něco je. Konec. Film je bez výrazného tempa, ale absolutně mě nenudil. Gordon-Levitt svůj debut zvládl více než dobře a vytvořil koukatelný filmeček a já jsem velice spokojený. ()

tomcas

Zatím jsem nikdy neměl problém, když filmy začaly dávat smysl až v posledních dvaceti minutách, na druhou stranu sem se ještě ale u žádnýho takovýho filmu první hodinu tak šíleně nenudil jako u tohohle. ()

majakmp3

Romantická komedie? To jako že fakt? I když někomu se může zdát romantická i taková sekačka na trávu, tak proč vlastně ne? Já bych film označil jako málo uvěřitelné, vulgární klišé. Jedinou silnou stránkou byla role Scarlett Johansson, která se úžasně mění z okouzlující kočky v povrchní, manipulativní, sobeckou šeredu. Poku bych měl být spravedlivý, dal by dva a půl hvězdy, ale jelikož se tady na půlky nehraje, dávám tři! ()

Simbo

Idylický závěr nikoho neoblbne, tohle je reklama na život single forever! Na konci jen trochu pocukrované, jinak únik z reality do romantických filmů se zdá děsivější než v případě porna. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /docela krátké, striktně vulgární, závěr přiblblej a celé takové průměrné, nízkorozpočtové/, + /Scarlett vypadala dobře a hlavní myšlenka "radši starší, zkušenější, než mladá a blbá" asi tak jediná zajímavá věc na celým filmu, teda kromě toho blbýho ksichtu o tom, že jde vymazat historie/, hodnocení - sotva průměrné, nic moc, Lucy o dost zábavnější aneb kdo maže/historii/, ten jede! ()

E_Stella

Škoda, že citlivost toho námětu Gordon-Levitt nedokázal stejně citlivě zpracovat... Možná by mohl natočit remake, až se to naučí. ()

LeaFF

2* s odřenýma ušima.. Scarlett tu hraje neskutečně neskutečnou číííííííču. Joseph mi v tý roli moc neseděl i přes to, že si to na sebe nachystal sám.. má to vtip, to né že ne, ale... samozřejmě tu jde hlavně a především o jakýsi duševní progres, vyzrání a uvědomění si, ale ne s Julianne Moore! to by si jeden ublinkl - vážně by mě zajímalo, co na to jeho rodiče :-) na celým filmu byla nejlepší jeho na mobilu závislá ségra, která má oči jen pro display, ale přesto asi nejlíp ze všech chápe, co se kolem ní děje :-D ()

k.rakonos

Tak první třetina filmu brala útokem i série Prci, prci, opravdu nesmlouvavý, přímočarý humor a reklama na pornoserver Pornhub.com. Druhá polovina filmu spadala do romantického dramatu a komediálních scén lehce ubývalo. Přesto nadprůměr mezi podobnými filmu. A jako bonus přitažlivá Scarlett :-) ()