luco323

Položilo ma to na lopatky. Pre mňa ako milovníka porna to bol asi jeden z najlepších filmov aké som videl. Strašne som sa nasmial. Len škoda že tam hrá tá stará nechutná ochechula. To je jediná vec ktorú neviem prekusnúť. ()

flouny8

Ze začátku to vypadalo na vtipnou odreagovačku navíc se sexy Scarlett. Bohužel se to celé zvrtlo v ubohý blábol, kterého výsledkem je, že MILFka je lepší než porno. ()

Signore

75% Patrně velmi autentická sonda do života se závislostí na internetové pornografii; škoda, že cestu k závěrečné katarzii Gordon-Levitt (v porovnání s délkou předchozí části) neúměrně zkrátil, a v důsledku toho znesnadnil její (všeobecně akceptovatelnou) uvěřitelnost. ()

michael99

Nějak nízké hodnocení na takový skvělý film... To byla prostě genialita. Levitt vymyslel a zahrál skvělou parádu na plátně ! Tož kluci pozvedněte kapesníky a kdo tvrdí, že to nedělá, tak je u mě lhář ! Konečně jsem našel film, který ukazuje pravou povahu mužů a žen. Vůbec nechápu proč se my ten film tolik líbil, ale prostě to se nedá. Tak suprové obsazení v tak geniálním příběhu to se vidí málokdy. Co k tomu ještě dodat ?! Snad jedině... Má poste, můj byt, mé auto, mé tělo, moje rodina, můj kostel, mé holky, mé porno !!! ()

Pythonator

Pohádka o tom, jak si slizký honibrk natočil svůj vlastní film, aby si mohl pořádně pohonit ego, ukázat svaly a předvést, že navzdory své odpudivé homosexuální vizáži je taky chlap. Ještě že tam byly brutálně žhavá Skárlet a neskutečně sympatická bábina, dobře zahraná zachovale použitelnou Julianne Moore. ()

Bogrant

Stereotypný film okorenený o porno, porno a zasa porno. Gordon-Levitt si to vlastným rukopisom a myšlienkou vypracoval do zaujímavej, no nie príliš sympatickej podoby. Ale ušlo to v celku ok. A scény so Scarlett sú božie, najmä tá na chodbe. ()

Hektor.Troy

Neviem preco,ale ked vidim ako niektore filmy prelozia,teda ich nazov,tak ma chyta amok.A co sa tyka Scarlett-ani v jednom filme sa mi ako zena nepaci,podla mna muzne crty,krive usta,oci ako keby v nich mala nieco namutene ci co. ()

m_a_g_g_i_e

Kluci rádi porno, holky zase romantické filmy... nóóóóó, po shlédnutí musím říct, že režijní debut Josepha Gordon-Levitta mile překvapil a nabídl mnohem víc než sem čekala... jede se v uvolněném módu, člověk se zasměje a ve více jak polovině věcí i najde:D:D:D ()

Sshania11

U mna za plny pocet! Chodte na to do kina a najlepsie s partnerom alebo partnerkou a neskor vecer si to potom poriadne rozdajte. Ja idem zapnut to porno. ()

zooh

Rozhodně doporučuji jako partnerský film. O chybách mužů ale i žen. Film, který se tváří jako komedie ale má poměrně velkou hloubku. ()

tomkat

První dojem o moc lepší než ten druhý. Po chvíli si uvědomíte, že ty trefné "postřehy ze života" jsou vlastně dost banální, a že film je tak nějak plochý - jako život hlavního hrdiny. Zůstává jen milý dojem z nadhledu, civilnosti a občasné vhodně použité "amatérsky roztřesené" kamery - za to 2 *. P.S.: Na to, abych věděl, že je Scarlett kočka, existují taky lepší bijáky. P.P.S.: No jo no jo, dobrá - hlavní message filmu má význam taky, uznávám. ()

Evziiik

Soukromá exkurze do šíleného světa mužského plemene. Skvěle jsem se bavila, mnohé mi bylo vysvětleno a J. Gordon-Levitt byl osvěžujícím doplňkem celé té parády. Z kina odcházím zcela uspokojena :D ()

vinson003

nevěřil jsem vlastním očím...porno...čisté..:)...šel jsem na to, protože v kině na dovolené nehráli nic jiného, bohužel se překvapení nekonalo.... ()

JimmyMcNulty

Velmi slušný režijní debut. Člověk se od začátku baví a ke konci to nepostrádá ani hloubku. Váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale za cameo Anne s Tatumem dám nakonec 4. ()

robinho

Na to že to byl režijní debut,to byl docela dobrej film.Vysvětlení proč chlap sleduje porno bylo docela vystižný.Johansson byla totálně vypatlaná,ale že by dal přednost tak povrcní típek jako hraje JGH prednost padesátnici,která teda byla zachovalá ale nic extra.Akord když dával přednost jen mladým roštěnkám ve stupnici od 8 do 10.To se mě nezdá,Co taky mělo znamenat moralizování nad škodlivostí porna pro vztah,porno sleduje každej chlap to je normální,ale i tak se mě to líbilo.JGL je hereckej talent,takže za čtyři. ()