Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ****

  Ako no-brain chvíľka na zabitie nudy je to úplná pecka:) Nič zásadné sa nedeje, všetko tu už bolo a mnohonásobne lepšie, ale nejakým podivným spôsobom je 2 guns sviežou akčnou jazdou, pričom na mňa fungovali aj všetky tie vtípky, ktoré boli tiež predvídateľné. Žeby v tom bola nejaká Islandská alchýmia...?:)(22.4.2014)

 • Superpero
  ****

  Zábavná odlehčená akčňárna s překombinovaným dějem, kterej mi byl v podstatě celkem jedno. Důležité je, že Wahlberg i Washington jsou super. Má to šťávu, správnýho zloducha, jehož roli si Bill Paxton fakt užívá (oproti tomu Edward James Olmos mi jako mexickej drogovej baron vůbec neseděl) a Paula Patton ukáže kozy.(27.12.2013)

 • gogo76
  ***

  Až pri sledovaní som začal zisťovať koľko známych tvárí tu hrá. Dvojke W&W (Wahlberg, Washington) to spolu klape, občas je to sranda, ale všetko ubíja až príliš prekombinovaný scenár. Možno ho písali dvaja a bavili sa na divákov účet. Akčné scény sú svižné, ale film sa nedá brať vážne. Ok, je to akčný výplach a tvorcom o nejakú dôveryhodnosť možno ani nešlo, ale aby som si zábavu užil viac, chcelo by to na vtipoch ešte viac zapracovať a navyše v takto ladených filmoch sa krásky ako P. Patton nezabíjajú. 60%.(23.3.2014)

 • Kaka
  ***

  Je to zábava výhradně pro lidi, kteří mají nakoukané kriminálky a filmy podobné tématiky a v hlavě jim utkvěly slavné hlášky a různé odkazy hlavních hrdinů. Pro takového člověka bude 2 Guns příjemná parodie s několika zajímavými momenty a výbornou ústřední dvojící. Pro zbytek to bude jen solidní lupičská krimikomedie se zajímavými hereckými představiteli.(30.11.2013)

 • castor
  ***

  Slušně odpracované, ale na vyšší level to nemělo. Stejně jako loňský kriminální výlet Islanďana Baltasara Kormákura Kontraband. Akční komedie 2 zbraně ho zase trochu představila širšímu publiku, ale díru do hlavy mu neudělala. Jeho hrdinové se představují jako ti pánové z ostřílených buddy movies, jakými byly Smrtonosné zbraně nebo nedostižný Poslední skaut. Drsňáci, hláškaři. Tvůrci dobře znají pravidla žánru, nenabídli málo, ale taky se úplně nepředřeli a opora v kvalitnějším scénáři prostě chybí. Jednoduchý motiv je přetavený do zbytečně spletitého vyprávění. Ústřední dvojice Wahlberg-Washington zkrátka tuhle jednohubku táhne i ve slabších chvílích. Vadilo mi hlavně střídání nálad/atmosféry. Před detektivem Joem Hallenbeckem před lety také stálo několik zásadních rozhodnutí, našel si čas na infantilní chování, trefné sarkastické hlášky i na pořádnou řežbu. A fungovalo to královsky. Tady mi zbyl solidní vizuál, několik lehce zapomenutelných komických situací, dva sympaťáci v čele a krásná Paula Patton v jejich blízkosti. Není to málo, ale ani moc!!(28.10.2013)

 • - Natáčení filmu probíhalo v New Orleans v Louisianě a v oblastech po celém Novém Mexiku. (Kevin 3171)

 • - Keď mexický šéf vypustí na hrdinov býka, stojí v blízkosti klietky, ktorá ho má pred býkom chrániť. Pri zábere zblízka však stojí za klietkou. (johnsnow)

 • - Scéna Deb, v ktorej je bez trička, bola nápadom jej hereckej predstaviteľky Pauly Patton. (Astonko)