Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

(více)

Videa (44)

Trailer 1

Recenze (615)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Konečně jsem se dočkal amerického akčňáku, který by mi přinesl všechno to, co bych od správnýho amerického akčňáku chtěl a očekával. Poctivou dvojku, která se ze začátku má ráda, pak se nemá ráda a nakonec se zase má ráda. Výbornou akci, parádní hlášky, dobrý příběh a ironickou legraci, bez které by takový film byl poloviční. Smůla pro Amíky, že tenhle film natočil Islanďan. Já mu ale na druhou stranu gratuluju, že se tak parádně dokázal upíchnout v Hollywoodu. Pokud bude takové filmy točit i nadále, vůbec se nebudu zlobit. Tady jsem se opravdu cítil jak u Smrtonosný zbraně, a to se mi vážně nestalo dobrých pět let. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $61miliónovTržby USA $75,612,460Tržby Celosvetovo $132,493,015Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,273,304 //počet predaných kusov 384,109Tržby za predaj DVD v USA $8,588,369 //počet predaných kusov 503,495║ nakoniec príbeh bez väčších ambícii, film ktorý v prvej polovici ešte čo to zaujímavé ponúkne, potom to už príde len na taký popcorňový povrchný dojazd, dvojica Wahlberg a Washington to dosť zachraňuje celkom im to sedí, ostatný herci ako Paxton či Marsden si to tiež celkom v rámci svojich úloh užívajú a snažia sa zapadnúť do deja kde občas treba udrieť nejakú praštenú hlášku, akcia slušná /videl v kine: 60%/ __moja recenzia ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Kormákur by se měl vrátit zpátky za mámou na Island. Takovéhle rutinní žánrovky jsou pro něj škoda. Už teď dva dny po projekci nevím, o čem to bylo a jak to dopadlo. Jen snad, že tam hrál Marky Mark ... a to vskutku není to nejlepší, co si člověk z filmu může zapamatovat. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Islandský Ridly se opět dostal na pálku a s lehkostí sobě vlastní to místo nějakého trapného bruckhajmrovského houmranu zase napálil rovnou do Mannových koulí. Přesně takhle totiž mají vypadat reminiscence devadesátkových akčňáků, aniž by se jeden musel úchylit k debilním, zfetovaným pirátům, u nichž dvanáctiletí otyloni lepí žvýkačky pod sedačky, aby je z toho nadšeného kvičení nevdechli, nebo brutálně znudit všechny kromě masturbujících artových hnědopichů dvě hodiny mlčícím Goslingem. Tak to má prostě být! Film musí především bavit a ne vás nutit mačkat si otráveně jebáky či se třepat na to, jaký že skrytý jinotaj, o němž nemá tušení ani sám režisér, tu pak ve svém grafomanském zvratku zase odhalím, aby ostatní mastňáci ze šachového kroužku padli na prdel! Tenhle Komár Bajkonur mi rozhodně krev nepije, už podruhé mi rozhýbal koule a doufám, že jej Island brzy vyhostí, aby musel zůstat v Holyúdu a ukázal těm zkostnatělým židákům, že lze pořád páchat zábavné filmy bez epileptických střihů, supergayů, robomrdek a filosofických přesahů. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Když si vemu, že jsem měl hned na začátku po náladě, protože jsem přišel na projekci mokrej jak kdybych se zaučoval v oblasti oprav sprch a po skončení filmu jsem odcházel vysmátej jak zamilovaný sluníčko, není co řešit, bravo, bravissimo, filmečku můj milovanej, polaskal si mě přesně tam, kde to mám od filmu nejradši, na bránici. Vtipné jsou jednotlivé scény ( ta se slepicema), jednotlivé dialogy ( ty u slepic) i jednotlivé postavy (všichni u slepic ), hlavní holka těžce žratelná, akcička sice něco ztrací díky heslu houp sem, houp tam, ale naštěstí udělala kamera houpity houp snad jen při dvouch scénách, takže zábavička zase jednou triumfovala. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (17)

  • Při automobilové honičce jsou v jednotlivých scénách vidět různě poškozená světla. (Pyron)
  • Při druhé "ruské ruletě" si můžeme všimnout různé polohy nábojů na stole při vyndavání z bubínku a následných scénách, kde jsou jinak uspořádány a umístěny. (Shadowrat)

Související novinky

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Dnešní květnový pátek třináctého bohužel přináší jednu smutnou zprávu pro svět filmu, ve věku devětasedmdesáti let totiž odešel americký herec Fred Ward, známý z filmů jako Chvění, Sedm neohrožených… (více)

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Chvíli se uvažovalo o Colinu Farrellovi (dokonce se vyjádřil, že četl scénář a moc se mu líbil), ale nakonec bude hlavní hvězdou podle všeho Ben Foster. Jeden z nejlepších a zároveň nejméně… (více)

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Ale kdepak. I když už se frekvencí výskytu ve filmech různých kvalit snaží dohnat Nicolase Cage, daří se mu nesrovnatelně lépe. Jeho poslední tři filmy (Looper, dvojka G.I. Joe a pátá Past) byly… (více)

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra

22.02.2013

V Letu nám připomněl, že suverénně zvládá i ty nejnáročnější herecké polohy a zaslouženě získal nominaci na Oscara. Teď se ale vrátí k tomu, co mu jde v posledních letech nejlépe – drsné akci. Na… (více)

Reklama

Reklama