Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

pepca72

Zábavná jízda ala Mizerové ale bez pana Baye, což není na škodu. Duo Washington Wahlberk je dobrý tandem, a komediální eskapády hrají výborně. Akce je zábavná, herci výborní. Takový fajn film, který však ničím zvlášť neoslní, žádná scéna neutkví v paměti, žádná hláška nebude hit. Film vhodný na odpolední projekci při deštívém, hnusném počasí, i na opakované použití, protože za pár dní, nebudete vědět o čem to bylo. ()

RoyBatty444

Nedopozerané. Moc ma to nebavilo. Príbeh rozvláčnený nezáživný a herci vlažný až na Billa Paxtona. Viem si predstaviť, že niekto to ocení ja sam nemal náladu a už ani nebudem mať. ()

$h4rk

Na můj vkus dost přeplácaný akčňák, kterému sice nechybí humor a výborní W+W. Ale ani ty nemohli zachránit to, že scénář byl napsán jak byl. Nemá smysl nad tímhle filmem přemýšlet, protože je to naprosto k ničemu. Proč dělat něco jednoduše, když to jde v tomto případě zbytečně složitě. Krom toho film má zdlouhavé pasáže, které nebaví. Průměrný akční film z kterého si budu po pár dnech asi pamatovat jen to, kdo tam hrál hlavní role. ()

magic0

Podle mně tohle nefunguje ani v nejmenším. Pokus o hlášky je zde moc hlasitý a nevychází, příběh asi ani nekomentovat. Ano chvilkama je to docela napínavé, kde si člověk říká jo tak to bude takhle, ale nakonec překvapí. Ale není to ani můj žánr proto si nedovolím ani více pomlouvat. Ale takhle asi film hodem Denzela vypadat nemá. ()

Pickardino

8-) Vyborne napsane dialogy a par vybornych scenaristickych napadu. Skoda extremne klisoidni corralove sceny na zaver ale co uz, tady jeste nikdo novy kanon neustanovil. ()

Teen.AGE.r

Byl jsem připravenej na takovou úsměvnou ala detektivku, ale dostal jsem velmi kvalitní černou (akční) komedii, která rozhodně bavila a velmi se i líbila :) ...78% ()

Snakefinger

Zase bohužel jeden film z nekonečné řady zbytečností, který bude hned druhý den shlédnutí upadne do hlubokého zapomnění. Bohužel mám pocit, že takových zbytečných fláků přibývá poslední dobou geometrickou řadou. Tady mě nezaujalo nic, ale zhola vůbec nic. ()

Mark1983

Myslím si,že to není špatný film.Děj tam je i dobrý příběh a dobré zpracování.Myslím si,že tři hvězdičky by tomuto filmu křivdily,ale samozřejmě je milion lidí a milion vkusů.Je to jen můj názor. ()

pesbara

jo jo jo JO :o) skvělej film. Klasická ukázka USA kinematografie, kreativita, vtip, nadhled, sebeironie, dokonalé řemeslo, zvraty. Miluju takový filmy. Je to ale i ukázka problému obrovký nadprodukce, protože o tomhle filmu jsem vůbec neslyšel a v podstatě na něj narazil náhodou. A přitom by si zasloužil velkou pozornost. Takový filmy jsou důvod proč pořád koukám na stovky výtvorů. Smysl je ten, bych se po zhlédnutí filmu cítil jako po tomhle. Né že ze mně někdo dělá vola, nebo že se moc snaží ale nejde mu to, ale že mi někdo komu to jde a kdo chce vidělat, dá zároveň to nejlepší čeho je schopen, aby ta útrata stála za to! ()

Luciaaas2

Tak tenhle film mi naprosto sedl a dobře sem se bavil, i když jsou tu mizerné komentáře, tak mě film nadchnul a jsem rád, že se konečně objevilo něco na způsob Mizerů, ()

valmet

Velký překvapení. Nečekal jsem nic a dostal akční jízdu, jak za starejch časů, nabitou akcí i hláškama. Super, já chci pokračování. ()

Epco

Celý film som sa nemohol zbaviť pocitu, že toto som už niekde videl. Ja viem nič nové, originálnych filmov je čim ďalej tým menej, ale aj tak. A na konci ma to trklo. Film ako by z oka vypadol bečkovemu Gunmen z 93, až na to že ten bol vtipný prirodzene a nie krčovo. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra