Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

DaliborekD

Sympatické ústřední duo, hlavně Wahlberg, kterému až trochu sebeparodická poloha sedí velice. Stylová hudba, pastelové barvičky evokující pohodovou dovču poblíž mexických hranic. Nijak objevné, ale s gustem a umem natočené. ()

Dejvid17

tohle kdyby byl úvodní dvojdíl nebo film který předchází nějakému seriálu, tak by to byla pecka, na seriál bych se těšil, má to říz, má to šmrc, hlavní hrdinové si sedí, líbí se mi to, funguje to a má to nápad, vtip, akci a šťávu, tak si to představuju, škoda že je to jen samostatný film, na tohle bych se vydržel dívat :) ()

lobo87

Po dlhom čase som videl kvalitnú akčnú buddy komédiu! Nesúhlasím s výhradami väčšiny užívateľov. Film sa mi páčil aj z hľadiska napätia a kriminálnej línie, aj z hľadiska ústredného dua a ich buddy iskrenia. To ťažilo hlavne zo skvelého obsadenia. Washington ešte zďaleka nepatrí do starého železa a Wahlberg si zahral jednu zo svojich najvtipnejších postáv. Kormákur môže mať v Hollywoode veľkú budúcnosť... 75% ()

baclajean

Fajn akčná komédia plná veľmi vydarených hlášok a situačného humoru. Wahlberga v poslednom čase vídať vo viacerých filmoch podobného žánra, Denzel však veľmi príjemne prekvapil a poukázal na svoju hereckú univerzálnosť. ()

zerk0

Svieža a celkom vtipná akčná jazda, ktorá má všetko, čo tento žáner má mať. Chémia medzi hlavnými postavami fungovala perfektne a preto som sa veľmi dobre bavil. Záverečné rozuzlenie filmu ma dostalo. 7/10. ()

vodkasesemte

Till then, you owe me - You got a face only mother can love - Goat fuck - Thats a call made above your pay grade - Its army issue? No its Kmart, Blue Light Special - Bcs its a blant act of disrespect - Clean and shaven - Put that musket away - CIA také 7% of my revenue. In return they let me use their planes so I can get my shit across the border - There was no negotiations - They tke it from every cartels (taky si myslím, boj s drogama, to jistě) - You said stop anytime¨ - Would you mind if I swipe the jogurt? - Help yourself to anything - Wow, this guy will really ask anyone anything at anytime - What do you see in this guy? - Julio catched him skimming - What are you smirkling at? - You look like Mexician Albert Einstein, minus the genius factor, obviously - Freelancers - AWOL US NAVY - Apache A6 helicopter (AH 64 Apache) - You like my country weak and corrupt - So you can buy your cheap crap at the mall - Bling loyalty is not loyalty - Harvey has a nice ring to it - Na hodinu čtyřicet osm mi to přišlo jako dlouhej film - Zajímavý taky je, že tam hrál ten samej zmrd jako v tý reklamě před pěti dny na červenýho Jaguára - All world will be marveled ()

fimler

Dnes na to koukám po opravdu dlouhé době. Při minulém zhlédnutí jsem přemýšlel i nad třemi hvězdami, ale po dnešním jsem si jistý, že tohle je jeden z mých opravdu oblíbených US akčňáků. Hlavní zásluhu na tom má určitě hlavní dvojka, která si naprosto sedla a komediální role jakou má Denzel je super. Pro milovníky akčních filmů je tohle povinnost... ()

blazma

Docela v pohodě, herecké duo mi sedlo. Pobavilo, akce byla na klid. Příběh byl nenáročnej na klidnou pohodku. Proč ne, když nevíte na co koukat, tohle nic nezkazí. ()

gezper

Ano, překombinované to je. Po chvíli až tak moc, že to přidává další odstín zábavnosti. Ovšem to hlavní spočívá v chemii, výkonech a hláškách ústřední sympatické dvojky. Zkrátka nenáročná akční jízda s extra stupidním scénářem, která správné cílové publikum jednorázově dostatečně pobaví. Podle ohlasů v sále se taková banda dnes na ČSFD projekci sešla .. Proč to nemá označení komedie nechápu. [70%] ()

cortez

No tak asi hodně stručně (tak jako je i film), je to celkem rychlá akce, nemá cenu si lámat hlavu nějakým příběhem. Na zabití nudného večera to ujde:). Mám z toho ale pocit že jsem takový film viděl už nezčetně krát :) ()

Rodriguess

Malo to velmi dobry akcny spad pocas celej doby snimky. Herci tomu velmi dopomohli, bez nich by to asi nebolo take fajn. Prijemna vec na oddych a zabavu. ()

hufnagel

Inteligentní akcia s humorom a nadhľadom.Začiatok výborný,ale po tej akcii v banke to trocha upadlo (rozmýšľal som nad tým ako rýchle tú haldu peňazí dostali do auta).To len na margo,ináč stále výborný Denzel Washington a nestratil sa pri ňom ani Mark.A celkom ma prekvapil islandský režisér,ktorý bol cítiť nám blízkym európskym humorom ()

paradoxman

To střílení do nohy před odchodem do západu slunce tam být nemuselo, ale jinak to byla moc prima střílečka. Paula je neskutečný kus baby. Mňam! ()

jaqubko

Mám taký pocit, že to je pre mňa asi najväčšie prekvapenie roka. Čakal som absolútne priemerný akčnák, plný nudných prestrieliek (zdravím White House Down) s obohratým príbehom. DOstal som ale skvele fungujúci a nahláškovaný buddy movie s neskutočne sympatických Denzelom Washingtonom, a ani ten Wahlberg mi tu nevadil. Najviac sa mi ale páčilo, že ten film si udržal tempo po celý čas. Ani chvílku som sa nenudil, a to vďaka tomu, že namiesto 2-3 veľkých akčných scén sú po celej stopáži rozhádzané menšie ale o to nápaditejšie a skvele natočené. Jasné, že príbeh nedáva moc zmysel ale občas aspoň trochu prekvapí nejakým twistom. ()

kolly13

Zábava, přestože slabodušší. Potěšil mě Mark, mírně zklamal Denzel, v sumáři byli chlapci na stejné herecké úrovni. Jo a je to hlavně ..zábava. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra