Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

Pugo

Kormákurov Contraband sa mi páčil - bol to podarený, zručne natočený, svižný a maximálne priemerný akčný thriller. Proste oddychovka. 2 Guns mala byť teda možno ďalšia priemerná oddychovka, tentokrát v štýle buddy filmu. Prostučký dej, postupne odkrývajúci identity všetkých zúčastnených. Po zistení, kto je kto, už žiaľbohu nemá scenár čo ponúknuť. Slabá akcia, jeden cool spomalený moment z plagátu a hlavný hrdinovia hláškujúci a tváriaci sa tak cool, až to prestáva byť cool (rovnako ako Pearce v MS One: Maximum Security). FIlm do tv na sobotné popoludnie, určite nie do hlavného vysielacieho času. ()

carlos 2010

Taká oddychová jednohubka. Denzel sa snaží zastaviť roky a zobral úlohu, ktorá mu moc nepasovala, ale v tomto žánri je to jedno. ()

MzK

Velké překvapení roku - Tak povedená akční komedie, že se jen divím průměrnému hodnocení. Dobré dialogy (kavárna a u slepic), zajímavá zápletka dvou tajných konkurenčních agentů a až na trošičku slabší herecký výkon sexy herečky Pauly Patton výborná zábava. Denzel Washington a Mark Wahlberg jsou dobrá dvojka, aneb protiklady se přitahují. ()

Juto

Film je slušný, ale nie skvelý. Chýba mu drajf a napätie. A scenár je hlúpy. A to ma iritovalo. 4/10 ()

V_erus_h

Parádní oddychovka.. Nabitý akcí od začátku do konce, hláška střídá hlášku.. Hlavní dvojice si parádně sedla, takže pro mě určitě příjemnej večer.. :) ()

Icefist

Velice slušná zábava, kde se objeví nejeden dobrý originální nápad a Denzel s Markem ukazují, proč zrovna je mám rád. Nejvíc snímek v mých očích sráží nepřehledný děj, čemuž nepomáhají ani leckdy kraťoučké scény, kdy najednou bum, střih a zmatený divák sleduje zase už něco uplně odlišného než ještě před pár okamžiky. Ale pro odreagování a pobavení bych se to vůbec nezdráhal doporučit jako ideální materiál. 70 % Oblíbená část- bitka napříč auty a konkrétně využití zpětného zrcátka ()

panMartin

Já se bavil. Slušná akční komedie s hláskujícím Wahlbergem a jako vždy drsným Washingtonem. Za ty dávám palec nahoru. Potěší hlavně solidní nálož kvalitních hlášek od Wahlberga. Dohromady jim to jde uspokojivě a na plátně se dobře doplňují. Jen ten příběh je trochu jednoduchý ale na tom sem si nějak nelámal hlavu. Já myslím ,že stojí za to to vidět. ()

URBAN

Celkem jsem se těšil , ale zbytečně prakticky všechny vynikající scény byly v traileru a nic si tento trailer nenechal pro sebe . Celé to bylo dejme tomu dobré , ale postrádalo to nějáký " vyšší " příběh . Zkrátka jsem čekal víc jediné co mě na tomto filmu upoutalo je závěrečná scéna s předáváním peněz a hlavně její pointa ta byla naprosto senzační vlastně všechny akční scény byly dobrý , ale nefungovalo to jako celek . Mělo to pouze kvalitní jednu vložku a to akci . ( 8.11.13/MAC ) ()

Deyw

Ty vole..ono to nebylo vůbec špatný..bavil sem se..mark je prostě mazák...akce,napětí,humor...všechno je tu, kde humor přebíjí zbytek, takže spokojenost, vůbec sem se nenudil. jestli si mi objednal palačinky tak ti ukopnu prdel..doporučuju :) ()

Lopezka1982

Výborný film, překvapivě jsem se i dost zasmála, Mark s Denzelem tam mají několik fakt vtipných hlášek :) Nebylo to tak přehnané a trapné jako některé akční filmy a střílečky. Dobrý dej a zajímavé vyústění, až tedy na ten trapný konec, ten mě moc nenadchnul, ale jinak doporučuji :) ()

chelseaman22

Takovéhle filmy jsou fajn. Naneštěstí Hollywood vyprskne do světa minimálně pět naprosto identických snímků ročně, což nezřídka kdy způsobuje u diváků silnou apatii a imunitu vůči rádoby vzrušujícím scénám, spočívajících v honění se poldů a mafiánů, poldů a poldů a v neposlední řadě mafiánů a mafiánů. Vše lze stručně shrnout do pěti fází. A) Identifikace důvodu, proč že mám riskovat krk a infiltrovat se do mexického kartelu. B) Být drsný jak struhadlo. C) Hlavní kápo vaší struhadlovitost ocení a ověnčí vás úkolem. D) Zradíte. E) Všechny povraždíte a povětšinou si s sebou odnesete objemný pytel plný tvrdé měny! 50% Celosvětový výdělek k 10 .2. 2014: $131,940,411, což je 2,16 násobek budgetu ()

kinghome

Tuctová buddy krimi s úžasným Wahlbergem! U něj nikdy nevím co čekat. V Tedovi jsem si ho oblíbil, v Pain and Gain se mi zhnusil a tady zase perlil jednu hlášku za druhou. Takovejch stěrů v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Washington to je jiná věc. Nevěřil jsem mu ani slovo a spíš mě tam sral, než abych si ho oblíbil. Kdyby tam obsadili kohokoliv jinýho, tak bych šel s hodnocením výš, protože jen za toho Wahlberga by si to zasloužilo těch 80%, jenže tohle je docela velká chyba a k tomu tu je dlouhá stopáž, která spíše překáží a dalo by se to zkrátit na 90 min. Ke konci to dokonce nudilo, i když se tam pořád něco dělo. Kdyby jsem mohl dát půl hvězdu, tak těch 3 a půl hvězdy dal, ale takhle to hold na celou 4 nestačí. ()

Qitek

Prvních dvacet minut začalo svižně, vtipně (nevím jak velký dopad na to měla tráva co jsem s yourheadem ztlačili do plic), nicméně to, co přišlo potom se dá nazvat jen třemi slovy... Sračka pro Verbala. Ano. Přesně pro tento druh lidí je tento film určen. Tváří se to jako nadlehčená oddechovka, a taky že je. Jen je k tomu ke vzteku strašně nudná, rádoby ale strašně zamotaná (bohužel tak že by to lépe slušelo filmům jako jsou Žhavé výstřely.) Když se nám tahle "kovbojka" dobelhá s elegancí podělané plínky ke konci, kroutíte nad závěrečnou akcí hlavou a utrousíte znuděně "To si ze mě děláš prdel, ty p**o?" A ono se to tváří ještě jakože cool! :))) "Balzám Komárek" má určitě talent. Ale ať zůstane na Islandu. V USA má bohužel talent na maximálně tak snesitelné sračky. Tfuj. CIA, Armáda, Kartel a všichni se chovají jako voli v poli. Proč ne. Někoho to očividně baví. Za mě i v devadesátém třetím, by tohle byl těžkej průměr. ()

viperDavid

Bad boys už tu byli, já vím, ale jak jinak pojmenovat dva pošukové se stříkačkama, humorem a až výrazným kamarádstvím ? Dobře vypracovaná ačkní komedie s nábojem a zajímavým spádem událostí. Dobře mě to pobavilo a to se počítá 4 zasloužené hvězdy ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra