Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

Bogrant

Zásluhou Wahlberga vtipná, zásluhou Washnigtona tvrdo sa tváriaca akčná jednohubka, ktorá nemá zas tak šablónovitý priebeh a určite sa v nej nájdu nejaké tie veľmi originálne pasáže a ktorá poteší jak fanúšikov zábavy (čiže mňa) aj fanúšikov prestreliek, akčných lahôdok a peňazí (čiže znovu mňa). ()

Sa.sa

Kvalitní film plný soubojů, akce, zápletek i hlášek .. Navíc má jednoduchý, ale uvěřitelný děj ... Za vším hledej CIA a peníze z drog 😀😀😎😎 ()

xxxblade

Ja sem byl spokojenej. Není to filmová pecka ale jsou tam vtipný komentáře a herci svoje role dobře zvládly a příběh byl zajímavej . Já myslím ,že stojí za to to vidět ()

Houston1

po vzhliadnuti traileru som ani velmi nevedel co od toho cakat,ale...velmi prijemne prekvapenie.dobre obsadenie,ako tu uz niekto pisal Wahlergovi uloha sadla paradne,Washington tradicne dobry a ked niekto zapotil tak vacsinou jak sa patri.u mna to je za 4 hviezdy ale plnohodnotne ()

lupik84

Očekával jsem dobrý film. Spletl jsem se. Film byl nakonec skvělý, plný ftipu a akce. Wahlberg je poslední dobou moc koukatelný a časem zraje jak víno. ()

PORTER44

I když trochu obehrané téma co se týče akčních komedií s dvěma hrdiny,přesto se na to nechalo koukat a to hlavně zásluhou M.Wahlberga a D.Washingtona.Docela slušné akční scény ,občas i dobrá hláška.Příběh o dvou agentech kteří chtějí dostat Mexického drogového bose který je spojený ze CIA.Lepší průměr. ()

Jindra_S

Hlavní hrdinové jsou tak cool týpci, že scénárista mohl jen poskládal hezké scénky za sebe. Na nějakou logiku už nezbylo - někomu to stačí a někomu, jako třeba mně, ne. Prostě další film, kde se scénář psal dle šablony, včetně otočení jedné hlavní postavy o 180 styupňů. V závěrečné přestřelce mi už pak bylo opravdu jedno, kdo a s kým proti komu. ()

JimmyMcNulty

Pohodovej akční film roku. Denzelovi s Markem to spolu neskutečně dobře šlape a poměrně originální zápletka taky potěšila. Vůbec bych se nebránil pokračování. 80%. ()

RADX1

Celkem zajímavě podané akční krimi s klasicky dvěma parťáky co do sebe tak trochu rýpou. U mě průměrné, ale v dobrém slova smyslu. Jen samotné akční finále mě nějak moc nesedlo - na můj vkus v mnoha místech až moc čpělo béčkovostí a prapodivným patosem, kterým jsem asi nepochopil. ()

CharlieSC

O něco promyšlenější zápletka než v obdobných filmech stejného žánru. Akce dobrá. Obsazení se mi líbilo hodně a navíc tenhle žánr mám rád, zvlášť když je zajímavější právě obohacením zápletky. A posledním plusem je humor jako třeba na konci - proč ho nepostřelit, když on postřelil mě. Příjemně strávený čas. ()

onevoice

Pohodovka. Denzel a Mark sa dobre doplňajú. Výsledkom je zábavná oddychovka, ktorá rozhodne nenudí. Skorumpovanou CIA a námorníctvom USA sa to len hemží. Dej má drive a aj akcie som si užil pomerne slušne. Veľmi sa mi páčil aj záporák Paxton. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra