• Vendo86

otras, na to ze je to komedia ocakaval som omnoho viac vtipnejsich scenok, uvrestany film, nedokazal som ho dopozerat v kuse na jeden krat, Will Ferrell ? snaziaci sa napodobnovat Jima Careyho gestami, grimasami? nie dakujem, original je len jeden, Steve Carell? Najhorsia postava vo filme, nemam rad dementne postavy a on sa mi tam vobec nehodil jeho predchadzajuce komedia sa nedaju s tymto brakom porovnat...(1.4.2014)

• tom.nosek

Když si u jedničky myslíte, že už to větší blbost být nemůže, brzy zjistíte, že může... První díl Anchormana je v tom vtipný - je to strašná blbost, ale vtipná. Občas vtipně vtipná, občas trapně vtipná. Dvojka trpí typickým syndromem sequelů a snaží se být ještě blbější, ještě vtipnější a ještě trapnější než jednička. To je ovšem problém. Ano, dejme tomu, první půle by byla na slušné tři hvězdy, prostě klasické o trochu horší pokračování, ovšem druhá půle je jedním slovem divná. Divná je natolik, že v ní osobně postrádám jakýkoli smysl. Občas je ještě trapná, ale už je trapně divná. Na druhého Zprávaře jsem se těšil jako na TU komedii roku 2014, místo toho jsem se dočkal TOHO zklamání roku 2014.(29.3.2014)

• milka

(Ne)překvapivě zbytečné pokračování. Pár vtipných a nápaditých scén se zde sice najde i tentokrát. Jinak však už převzal otěže trapný Ferrellův humor z posledních let, kde je každá druhá scéna dvakrát delší, než by si zasloužila. Věčné improvizování herců se zde navíc projevuje tím, že zde na sebe postavy jen neustále debilně křičí a celé je to až příliš dlouhé. A nezachrání to ani hvězdná pětiminutovka se snad nejvíce camey v historii. 50%(23.4.2014)

Trosku zklamani, i pres spoustu ultimatnich hlasek nebo forku by se dal pocit z Anchormena 2 coby celku srovnat s trapnym pocitem z opakovaneho vtipu, a to jsem fanatickym priznivcem Willa Ferrella. Lecba sokem tentokrat nefunguje. Prvni dil povazuji za klasiku fekalniho humoru a i kdyz jsem se pomerne bavil, ke klasice ma pokracovani opravdu daleko. Steve Carell prekvapive vsechny prevalcoval.(6.4.2014)

Člověk by po shlédnutí prvního dílu řekl, že snad žádný druhý být nemusí. Jenže ona dvojka přeci jen vznikla a Ron Burgundy se vrátil v celkem slušné formě a musím uznat, že jsem si i docela zasmál. Bohužel pouze humor nestačí a tak snímek padá do dna průměru, ale abych byl přesný, tak toho nejlepšího. Pokud máte rádi ztřeštěné komedie, mohu jen doporučit a jako bonus berte v potaz to, že není třeba vidět první díl.(18.3.2014)

• - V jedné ze scén Brick (Steve Carell) cituje ústřední melodii z filmu Krotitelé duchů (1984), přestože se snímek odehrává 4 roky před vznikem zminěného titulu. (wohna)

• - Před premiérou se mluvilo o tom, že by se měly v cameo rolích objevit hvězdy Meryl Streep a Nicole Kidman, nakonec se tak však nestalo. (wohna)

• - Během prvního sportovního vysílání na GNN se v záběrech z baseballu objevuje moderní vybavení, které by se v době, do které je snímek zasazen, objevovat nemělo. (wohna)