Po delší odmlce se vrací Ron Burgundy, aby nám ukázal, že stále umí dobře rozesmát , taktéž i celý jeho tým. Neskutečná pecka. Takové záchvaty smíchu jsem neměl už nějakou dobu a celé dvě hodiny mě snímek nenechal vydechnout. Černý humor, dobře podané hlášky, skvělé situace. A posledních 15 minut mě rozsekalo na plné čáře, to jsem prostě nečekal. Skvělá komedie, která nemusí sednout každému, ale mě sedla dokonale.(16.3.2014)

• Vendo86

otras, na to ze je to komedia ocakaval som omnoho viac vtipnejsich scenok, uvrestany film, nedokazal som ho dopozerat v kuse na jeden krat, Will Ferrell ? snaziaci sa napodobnovat Jima Careyho gestami, grimasami? nie dakujem, original je len jeden, Steve Carell? Najhorsia postava vo filme, nemam rad dementne postavy a on sa mi tam vobec nehodil jeho predchadzajuce komedia sa nedaju s tymto brakom porovnat...(1.4.2014)

• Jordan

"Can I ask you a question?" "Yes" "Is that your feet between my legs?" "No!" "Oh, right, it was my hand..." Ten film si robí, čo sa mu zachce - finálna bitka televíznych staníc je toho dôkazom (nebyť toho, že je to totálny nonsens, je to hollywoodska guilty pleasure interná zábava za 5 hviezdičiek); nemá to príbeh, zápletku, logiku, je to divné, nekonzistentné, nekoherentné, neučesané, vykráda to samé seba, prvú časť, austina powersa a mnohé iné frat packovské a apatowovské komédie, kristen wiig, ktorú inak zbožňujem, tu je zakomponované v najdivnejšej možnej a najnezmyselnejšej "romantickej" sub-línii, celé je to úplne uletené, nedáva to zmysel - a ja sa nemôžem prestať čudovať prečo, ale drvivú väčšinu filmu som sa nahlas smial... je to hrubozrný brak, ale ak vypnete mozog, svedomie a vkus, dokážete sa na tom celkom bohapusto a úplne trestuhodne uchechtávať(28.4.2014)

Zprávař 1. Pán Rón Burgundýýý, ten má půůl kundýýý, prdel je však celičkááá, kouká mu z ni větvičkááá. No. Cirka stejně infantilní, jako komentovaný snímek. Ferrell má specifický smysl pro absurditu i trapno, to se mu nedá upírat. Po třinácti letech je humor již notně vyčichlý, přesto se to dá dokoukat bez zbytečného týrání lymfatických uzlin. Zprávař 2. V prvním filmu se cinklo o notu emancipace genderové, ve druhém emancipace etnické. A v podání Carella snad i mezidruhové. Ostatně právě jeho postava dostala podstatně více prostoru, protože počiny chlapíka se středně těžkou mentální subnormalitou potěší celé zhulené publikum. Osobně bych vypíchl nové pojmy, které mi Will přidal do slovníku. Jeskynní kuře a nebo pouliční kuře - jiné hodnocení žranců od rákose už ode mě blízcí asi neuslyší.(11.4.2017)

"Děti a zvířata tě nenávidí, Rone Burgundy." Ale usoplení nýmandi, tě blahořečí. Těch cameo rolí. těch nafrněnejch dršek. Komu vadí, že je to celý strašně přehraný a přepálený...... Dětem a zvířatům a všem hloupým ženskej, mexickým basebalistům a intoušskem zaprděncům. Mě ta nablejskaná srajda dost chytla. Stejně jako jednička.(24.1.2015)

• - Před premiérou se mluvilo o tom, že by se měly v cameo rolích objevit hvězdy Meryl Streep a Nicole Kidman, nakonec se tak však nestalo. (wohna)

• - Během prvního sportovního vysílání na GNN se v záběrech z baseballu objevuje moderní vybavení, které by se v době, do které je snímek zasazen, objevovat nemělo. (wohna)

• - Natáčelo se převážně v Atlantě v USA. (wohna)