Reklama

Reklama

Nejlépe hodnocený zprávař ze San Diega, Ron Burgundy, se vrací na hlavní zpravodajský kanál. Poté, co ho manželka Veronika připravila o práci, si Ron vezme na pomoc celý zpravodajský tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ron Burgundy se s manželkou Veronicou a synem Walterem přestěhovali ze San Diega do New Yorku, kde si žijí na vysoké noze. Když se však šéf rozhodne povýšit Veronicu na moderátorku hlavní zpravodajské relace a Ron zůstane na dlažbě, všechno se změní. Zhrzený Ron míří zpátky do San Diega, kde pracuje na částečný úvazek v Podmořském světě. Pak ale přichází vykoupení v podobě muže jménem Freddie Schapp, který je výkonným producentem ve společnosti Global News Network - hlavního čtyřiadvacetihodinového zpravodajského kanálu. Ten najme Rona, aby dal znovu dohromady celý zpravodajský tým ve složení Champ, Brick a Brian, s nimiž se vrací dobýt New York, kde se musí popasovat s nočními směnami a velkou výzvou. Ron přijde s převratným novým nápadem jak změnit podobu zpráv, čímž se dostane zpátky do vrcholové hry. (HBO Europe)

(více)

Videa (20)

Trailer 1

Recenze (227)

Slasher 

všechny recenze uživatele

Idiot je zpátky se svým zpravodajským týmem, aby obrátil New York vzhůru nohama. A zase je to klasická sypačka ferrellovskýho humoru - místy fakt vtipnýho, místy tak trapnýho, že se smíchu prostě neubráníte, jindy tak kreténskýho, že se klepete na čelo. Přesně jak to mám rád, prostě skrz na skrz debilní americká komedie s oblíbenými skvělými herci. Závěrečná bitva na Madison Square si počtem cameí definitivně vynutila 4*, jo jo.... jsem rád že to mám za sebou :D ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TOHLE JDE PROTI VŠEM PRAVIDLŮM NOVINAŘINY, KTERÝ ZNÁM“… /// Vobdivovatelé koňů ze stáje Judda Apatowa budou mít svoje soukromý dostihy. Stejně jako ti, kdož věří, že nejlepší televizní tým utvoří nebezpečnej alkoholik a rasista, zoofilní uchylák a Steve Carell (kterej je taky na tečku). Celej ten film – a hlavně humor je na hraně. Nemyslím děj, nic světobornýho snad nečeká ani Napoli z dostihů. Trapný lidi dělaj trapný věci a často je to horší, než může ø inteligent naráz pobrat. Fungujou narážky na pořady či události, který mohli ovlivnit zpravodajství (zvlášť to v Americe…), ale jinak jde spíš o mix více (či méně) debilních scének a magorskejch nápadů – ale to mluvím pouze za sebe. Všechno vyvrcholí přehlídkou známejch tváří ve fantasmagorský akci, kterou pobavěj všichni hlavně sami sebe. Píčovina, byť zvrhle a fekálně umírněnější, u který bych vocenil hlavně tu snahu vo normální humor. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem fanda kvalitních Garfieldových a Ferrellových ftipů. 2.) Zase mě vyhodili. Nevím jak dál… 3.) Thx za titule ,,nex_M4rKy“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $50miliónovTržby USA $127,352,707Tržby Celosvetovo $172,952,707Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ tak nečakane som narazil do múru, som mierne dúfal že americké komédie aspoň v tomto prípade búdu mať poriadne zastúpenie, komédia čo bude mať niečo do seba ale nie, nie, kríza neobišla ani Rona Burgundiho, veľmi málo na to aby to malo šmrnc prvého dielu, prišlo to dosť na silu bez iskry, sklamanie /40%/ ()

tron 

všechny recenze uživatele

Rozpačitý úvod, ale potom sa to rozbehne (autopilot v karavane, Brickov pohreb, neslušná večera u slušných Afroameričanov, zákonne zmenené meno). Zo zábavy ma paradoxne vytrhávalo prílišné lipnutie na jednotke (aj v dvojke sa musela objaviť hra na flautu, namiesto parfumov kolekcia kondómov, Baxter tentokrát Rona nezachráni pred medveďom, ale pred žralokom...). ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

V podstate docela zbytecny pokracovani, ale i tak jsem se na film docela tesil. A ve vysledku je to takovej Ferrellovo prumer, kterej neurazi, nenadchne. Je tu par fajn foru, spousta foru, kdy clovek jen pokrci rameny a par vylozenejch traparen. Vsichni herci prehravaj jak o zivot a zatimco v prvnim dile to bylo vtipny, tady jsou mistama na pest, jejich jednotlivy charaktery jsou vyhnany misty fakt uz dost za hranu a asi nejvic tomu vevodi totalne vylizany hovado Carell. Ocenuju, ze tu nechybi zaverecna mega bitka, kde se zase ukaze halda znamejch xichtu, ale bohuzel to film z prumeru nevytahne. Ne, ze bych se nejak zasadne nudil, ale priste si radsi znovu pustim jednicku. ()

Galerie (54)

Zajímavosti (7)

  • Původní scénař k filmu byl napsán jako muzikálové představení pro Broadway. (Paulina01)
  • Během prvního sportovního vysílání na GNN se v záběrech z baseballu objevuje moderní vybavení, které by se v době, do které je snímek zasazen, objevovat nemělo. (wohna)

Reklama

Reklama