Reklama

Reklama

Jackass: Děda Mizera

  • USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)
Trailer 1

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Něco jako Borrat..... ale krutý. :D

Myslel jsem že se z toho film udělat nedá.... ježiš... to snad není možný.XD

To ho musí poznat podle hlasu... prostě musí. :)

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

VVee69

VVee69 (hodnocení, recenze)

kokoooos najlepsie jak ho na tej rakete supne cez vyklad :D to bude pecka toto 

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Pítrs85

Mě by spíš zajímal ten proslov, ale řekni nebylo by to super? :D Jinak mě s tím dědkem nejvíc dostalo jak se líbal s tou mladou holkou ("vnučkou") a jeden chlap mu pak šel nadávat.. :D

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Hem.m

Už vidím, jak si jde Knoxville pro zlatýho plešouna... :-))

Super, těším se, ten dědek mě v Jackass vždycky bavil, borec jak tam dával tomu malýmu vnukovi chlastat nějakej alkohol a pak tam spolu fuckovali na ty mladý kluky :-)

na příspěvěk reagoval Hem.m

1Legend1

1Legend1 (hodnocení, recenze)

čekal jsem nový díl Jackass ale tohle bude asi trochu "normálnější" zábava :D

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Tak takhle sem se u traileru snad estě nezasmál:D ten mejdan detí nemá chybu!:D:D

Wajinek

Wajinek (hodnocení, recenze)

Co to kur..... no ten trailer mě rozsekal...Se těším jak děcko :-D

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Teď jen doufám, že trailer je stejně dobrej jako celý film, jestli ano, tak mě dostanou do kina, pokud se to tady bude promítat :)

kirk83

kirk83 (hodnocení, recenze)

Tak toto bude vážne pecka !! už dlho som sa tak na traileri nezasmial :D nevie niekto či to pôjde aj v našich kinách ?

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Jackass humor mi nic nehovori, ale trailer na Bad Grandpa vyzeral skor Boratovsky, cize moze z toho nakoniec byt celkom slusna sranda :D

Prothean

Prothean (hodnocení, recenze)

No tak ten trailer mi opravdu rozmrdal držku smíchy, připadá mi to jako další geniální nápad teamu Jackass a to takový že natočí vlastně typickou komedii akorát herci jsou opravdoví lidé jejichž reakce nebudou nijak nahrané  

Sctyri

Sctyri (hodnocení, recenze)

to by mohla být větší sranda než samotnej jackass :D ten dědek vždycky bavil a chtěl jsem vidět delší scény až do konce a reakce

Související novinky

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021

22.12.2019

Studio Paramount Pictures stanovilo premiéru čtvrtého filmu v sérii Jackass. Původně zábavní pořad na stanici MTV vznikl v roce 2000 a stvořili jej Johnny Knoxville, Spike Jonze a Jeff Tremaine, o… (více)

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

Dnes odpoledne vyhlásila Akademie filmového umění a věd (AMPAS) ústy své prezidentky Cheryl Boone Isaacs a herce Chrise Hemswortha nominace na Oscary pro letošní rok. O prvenství v počtu nominací … (více)

Reklama

Reklama