Schaudelovi potřebuji sehnat na víkend hlídání pro svého syna Rémyho. Marc Schaudel se rozhodne požádat o pomoc svého zaměstnance Francka, jenž na něj působí velmi slušným dojmem. Netuší však, že Franck má v plánu oslavu svých třicátin, což není zrovna ideální doba na hlídání rozmazleného Rémyho. Klidný víkend Schaudelových je narušen telefonátem policie, jež jim sdělí, že Rémy a Franck zmizeli. Jedinou stopu nalezenou v jejich zničeném domě představuje kamera, na níž jsou zachyceny události předchozího večera... (claudel)

Dawe2

Druhá hvězda za pokus o srandu, ale dopadlo to tedy prachbídně. Je to totálně ztřeštěné, stupidní a nevtipné. Nejhlavnější nosný příběh s hercemi bych ponechal a zbytek všechno jinak. Nemohu doporučit, za mě to nestojí za to. ()

Denzen

Taký francúzsky Hangover. Len trochu menej o drogách, viacej o vzájomnom priateľstve a s neskutočne vtipnými scénkami. Koniec mierne nudný. ()

StanGoodspeed

Film natočený vesměs na domácí kameru není až tak obvyklý a zprvu sem se na to díval: jakože cože? A ty vtipy byly fakt blbé. Ale brzo jsem na tu hru přistoupil a nezbylo mi než se řezat až mě břicho bolelo. Na poli komediíí jsou 4 nejvíc co dávám.... prostě Forrest ani Vykoupení to není ale já se fakt smál :-) Ps.: Alice David je fakt krásná ()

vinducha

V hlavní roli "spratek" , dítě nemám , ale udržet na uzdě něco takovéto musí být opravdu zřejmě  psychicky náročné. Zde jsem začal sledovat pány Lacheaua a Boudaliho , protože styl jejich komedií mi sedí převelice .  2 slovy -  lehkost a nadhled. Tleskám a po jejich 5. shlédnutém filmu , přeju ať si drží laťku stále takhle vysoko. Díky za super zábavu. ()

futislav

Kdyby to nebyla vykrádačka Pařby ve Vegas, dal bych i čtyři hvězdy. Ale zasmál jsem se a to je u komedie to nejpodstatnější. Většina průběhu filmu je lehce předvídatelná, ale pobaví. Taková jednohubka pro nudné večery. ()

Lady_Gaga

Sice jsem komedii trochu nadhodnotila v bodování, ale jen proto, aby nezanikla. Nebýt toho, že jsem se báječně bavila u Léto All Exclusive (což je volné a ještě vtipnější pokračování této komedie), nezjistila bych zpětně, že ještě před ní byl natočen tento úsměvný kousek. A fakt nemá smysl srovnávat Pařbu ve Vegas, kdo si toto vygumuje z hlavy, dobře se pobaví (už úvodní situací se slečnou na recepci) 😜 Ale jestli hledáte intelektuální bergmanovské drama, tak jste tady rozhodně špatně. ()

MIRECSK

Odkedy chalan zmizol z párty, som sa neprestal smiať azda až do konca filmu. Mario Kart a Vzhuru do oblak úplná TOPka. ()

MatoPalkes

Philippe Lacheau a jeho kamaráti vracajú francúzsku komédiu tam kde patrí, teda na predné priečky na svete. Super jazda a teším sa na ich ďalšie projekty. ()