Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

R1CH1E

2 hodinová reklama na Google zabalená do balíčku nijak překvapivého, ale slušným tempem odvyprávěného děje, který má jak slabší momenty (romantická linka Nicka), tak i úžasné části (pařba ve stripklubu). Vtípky jsou nevyvážené, ostatně takový je vlastně celý film. Neurazí, pobaví, ale jako celek kvalitativně klouže nahoru a dolů. P.s. Český dabing nebyl špatný, ale některé slovní hříčky nebo vtípky prostě do češtiny přeložit nejde a místy to kazí pointu. ()

Myrreczech

Wilson a Vaughn vytvořili opravdu roztomilý homosexuální pár v téhle předražené reklamě na vyhledávač. Podprůměrné, předvídatelné a ani ne moc zábavné. Docela zklamání. ()

blackJag

Duo Wilson / Vaughn pořád válí, jen ten terén příliš zavání kompromisním naturelem přizdisráče Levyho. Tento režisérský trol má čistě jednostranné vnímání světa a filmařské řemeslo vypadá v jeho podání jako absolute rutina. Tu více, tu méně zábavná, pořád ale hrozně v postupech jednotvárná... Ferrel ve své mikrostudii lidských archetypů ovšem jako vždy boduje. 60% ()

Ravi

Klasická americká komedie s loosery, kteří válí, jen s několika novými nápady, např. spojením staršího a mladého kolektivu, což osvěžilo námět. Škoda jen, že u těchto filmů máte vždycky pocit, že už jste ho viděli, protože i když měl někdo dobrý a neotřelý nápad, film vždycky vjede zpět do zajetých kolejí těch nejsprostších klišé a tušíte předem, že konec tomu dá korunu. Ale co už, v rámci podobných vymývaček hlav americkým snem je to jeden z povedeněji natočených kousků. Rozhodně stojí za shlédnutí. 60% =3/5 ()

Henk123

Kromě velké reklamy pro google a klasických cliché, které mi už lezou krkem a dalšími otvory to nebylo zas tak zlé. Scénář se neprokázal ničím ''opomenutelněhodným'' i příběh není ničím lákavým. Přesto to je oddychovka s příjemným O.Wilsonem a mě lhostejným V.Vaughnem u které není třeba aktivně zapojovat mozek. Film, který mi již od počátku neměl co nabídnout, mě nemohl nijak zvlášt zklamat. K dobru musím přidat, že se na to koukalo příjemně a dokázal jsem si tam najít moment či dva, jež ke mě promluvili, takže bych to tolik nesrovnával se středověkými mučícími praktikami. Ačkoliv musím podotknout, že podruhé, tak jako moje obřízka, je pro mě tato zkušenost již nezopakovatelná. Takže tak. ()

Guzo

Naprostý průměr, který překvapí leda reklamou na Google. Ústřední dvojice má zřejmě své nejlepší filmy za sebou, protože si s nimi v poslední době nepamatuji jedinou komedii, která by nějak vybočovala z průměru. The Internship mě lákalo zejména zajímavým nápadem, ale potenciál je bohužel silně nevyužitý. 55 % ()

Autogram

Google sa vopchá do úplne každej oblasti a potrebovali skúsiť aj film. Nedopadlo to dobre, a to po žiadnej stránke. Komédia nie je smiešna, scenár je trápny, situácie nereálne až blbé. Predstavenie firmy, ako najlepšieho zamestnávateľa, kde je všetko zadarmo, pracovať sa nemusí, ani to netreba vedieť, je celkom scestné. A naviac tam pracujú samé superkočky, striptérky, kto by už potom odolal. Všetko to pripomína starý vtip o Billovi Gatesovi a jeho demoverzii pekla. ()

Masrii

Stejně jako někteří jsem nad počtem hvězdiček v hodnocení váhal. Na jedné straně celkem slušná komedie, s úsměvnými okamžiky a celkem chvalitebnými herckými výkony, na té druhé z toho přímo srší USA. Všechny ty počáteční momenty neúspěchů, následná příležitost, válčení a nezdary, promlouvání do duše, nalezení lásky a happyend s velkým potleskem je jen americký kýč, který se objevuje ve valné většině amerických filmů, obzvlášť v komediích. Navíc když to srovnám s jinými komediemi, kterým jsem ty čtyři hvězdy dal, tento kus mezi nimi být opravdu nemůže. Další mínus, že jsem film v předpremiérní projekci v Ostravě viděl s dabingem, který za moc nestál (ikdyž to bývá u většiny filmů). 60% ()

rarepain

Podle mě špatně udělaná komedie, vtipných momentů zas tolik nebylo a když jo tak je zabili dlouhými srdceryvnými rozhovory, které byly tak trapné, že jsem se musela smát. Konec zbytečně natáhnutý a tak blbě šťastný, že jsem byla ráda, že můžu jít ze sálu pryč. Jediné + hodnotím rozhodčího famfrpálu a jeho boží účes a scénu s Charlesem Xavierem u které jsem se opravdu zasmála. Ale děkuji CSFD za umožnění tento film vidět, ale příště prosím bez dabingu... :D ()

VAC0

Klasická tříhvězdičková komedie. Nicméně za tématiku Googlu (Google je má oblíbená společnost), Party Hard alá Hangover a pár docela kvalitních šprýmů, musím dát o hvězdičku více. Povedená komedie, která neurazí a mile překvapí. ()

aktak

Opravdu výborná komedie, plná vtipných hlášek. Super na odreagování a zlepšení nálady. Konec je sice naivní a nereálný, ale komedie musí mít dobrý konec, aby divák odcházel veselý. :-) Bohužel nechápu, proč tento film je v kinech pouze s dabingem. ()

zolo23

Rozporuplné hodnotenie, ktoré sa dalo čakať. Nie každému sadne americký humor, ktorý je v poslednej dobe už obkukaný, predvídateľný. Bol som však zvedavý na ďalší film dua Vaughn - Wilson, ktorý ma ešte nejak extrémne nesklamali. Je to odychovka na ktorej som sa bavil, ale nedá mi nespomenúť fakt, že i tu je podstatou veci patetickosť, extrémna snaha vysvetlovať, že teamová práca je ďaleko dôležitejšia ako vedomosti a podobne. Je to to staré klišé ,ktoré v komédiach nemám rád, pretože v tomto prípade už na začiatku viete ako to bude pokračovať a ako to nakoniec skončí... Preto rozdeľujem americké komédie na tie kde hrajú napr. Vaughn, Wilson,Stiller alebo Sandler a na tie kde hrajú totálny retarďáci typu Dany R. McBride,Will Ferrel,Nick Swardson,Jonah Hill,Seth Rogen, Jay Baruchel alebo Michael Cera...vtedy je to totálny úlet bez akejkoľvek pointy resp.hlbšieho sa zamyslenia. Toto je ten prvý prípad, ktorý ma však až tak nenasral, pretože pár scén (vidíte? a je to tu zas...2 kategória a v nej jednoznačný LOSER Will Ferrel....celá scéna v predajni matracov a v pozadí týpek, ktorý sa baví s reklamnou šípkou = RULEZ) je fakt originálnych a vtipných. Suma sumárum v tomto filme u mňa prevláda viac pozitíva ako negatíva preto hodnotím o niečo vyššie. 75%. P.S. Videl v Seneckom letnom amfiteátri. P.S.S. Aj ja mám iba jedny nervy a je len otázkou času, kedy mi vyletí ruka a niekomu za mnou totálne prijebem, pretože už nieje možné (to len ja mám takú smolu?) aby pri každej mojej návšteve kina niekto akýmkoľvek spôsobom dokázal neustále znehodnocovať filmový zážitok neustálym vyrušovaním. Tentokrát nejaký idiot za mnou 300 x (nechtiac?) kopol do plechovky od piva a jeho kamarát sa na tom 300 x náramne bavil! FUCK OFF! Primitívne opice, ktorým prajem, aby sa im scvrkli kokoty na veľkosť pistácie! ()

Hollohlaway

Pro mě zklamání. Tuhle dvojku mám celkem rád, a mělo to potenciál, protože z tématu se toho dalo tolik vytřískat...Bohužel scénář je děsivě poskládaný paskvil, a srážka nerdů se stárnoucími prodavači se dala udělat mnohem lépe. Odlišností je tolik, že pár gagů samozřejmě ujde, ale naprosto strašlivý Vaughn, který plácá nesmysl za nesmyslem mě celý film vytáčel, to nemělo hlavu a patu, prostě jen žvanil a žvanil...Ostatní postavy jsou zahrané slušně, ale nakonec se přikláním ke dvěma hvězdám. Ale jako reklama na prosluněný přátelský Google no dejme tomu. ()

Liqid

Lehce podprůměrná komedie stojící na duu Wilson Vaughn. Být to o něco kratší a vtipnější, tak bych si dal klidně ještě jednou, ale v tomto provedení už raději znovu ne. ()

dafidsch

Tešil som sa na tento film, ale bolo to veľmi zlé. Snaha dostať sa na nové miesto a ukázať, že sa to ešte dá v staršom veku a pritom byť cool a chcieť zapadnúť je hneď odsúdené na neúspech...ako tak sa to ešte dalo, ale akonáhle chceli postaviť učenie mladých na pozadí erotického klubu - toto bol koniec pre mňa. Zahrané slabo a celý film smeroval jednoznačne ku očakávanému koncu (45 %). ()

jefff

Hodně tradiční americká komedie s tím nejomšelejším konceptem. Nejdřív špatný - pak dobrý - pak špatný - a vítězné finále. Prostředí Googlu je sice fajn, ale moc prostoru pro humor neposkytlo. Alespoň Vaughn a Wilson jsou pořád dobří. ()

Specs

Hláška: Jeanie: - "Nech mě zavolat Kevinovi." Nick Campbell: - "Jeanie... Jsem si jistý, že tvůj přítel je skvělý chlap, ale nejsem ještě připravený pracovat pro někoho, kdo strávil celý minulý Den díkuvzdání vysvětlováním toho, co znamená jeho tetování." ()

Bazi

Po delší době dobrá komedie, která čerpá z aktuálních témat. Kromě jiných skvělý výkon Joshe Brenera, který už se nám párkrát ukázal v TBBT. Velká zásluha na kvalitě filmu patří i oběma hlavním aktérům, kteří již mají takzvaně po sezóně, ale stále chtějí poznávat svět. GOOGLE byl jasnou volbou. Určitě stojí za shlédnutí. ()

widla

Vtipné a milé. Ideální na večer, který začínáte v kině a končíte někde na párty. Ta hudba vás tak nabudí, že chcete jít okamžitě 'pařit' (to ale nesmíte do kina přijet autem...). Jenom škoda toho dabingu, u některých vtipů byla potřeba angličtina a hlavně originální intonace herců (která ve většině případů dělá TEN vtip). Každopádně dobrá komedie. A děkuji ČSFD za promítání v Ostravě :) ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)