Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

TSZ

Tahle dvojka "komiků" mi nikdy nepřipadala moc vtipná a tato, poměrně intenzivní, reklama na Google to určitě nezměnila. Zhruba od desáté minuty víte, jak bude celý děj probíhat a málokdo se splete. ()

Pahicz

Jsem ohromen hned dvěmi věcmi. Za prvé: Jak je možné, že má tento flm tak nizké celkové hodnocení. Za druhé: Jsem ohromen tímto filmem v pozitivním slova smyslu, parádní komedie na odreagování. 100% splňuje svůj účel a proto dávám 5hvězd. Chápu, že pro někoho může být pomyšlení, že vše je přegooglované a google ovládá už i film dost dramatickým zjištěním, ale když si prostě jen užíváte film a nemyslíte na všechno to komerční prostředí kolem je to jak už jsem jednou řekl, parádní odreagování. 99% ()

seiffs

Je tam par slusnych foru, ale ty americky motivacni proslovy a ten nejhorsi konec to poslaly do totalni zumpy. Navic jsem presvedcen, ze na cesky preklad byl pouzit Google Translator. Dobry komentar maseer2. ()

Expertt

Google v hlavní roli :-D je to fakt pěkná reklama, která má za úkol nenápadně, nenuceně vhrat dobré světlo na tuto firmu. Osobně mi Google nevadí, docela mi přišlo dobrý vidět pár záběrů z toho pověstného areálu..hlavní herci Vince a Owen super, ale jinak zbytek nic extra. Možná by bylo lepší udělat nějakej humornej dokument než tuhle jakoby komedii, jestli už něco podobnýho neexistuje. ()

jadran90

Nejlepší famfrpálový zápas od dob Harryho Pottera. Stážisti maji víc negativ než pozitiv. Milión dlouhých proslovů, banda looserů co nakonec zvítězí, reklama na Google, pohádka jak se dva pitomci naučili informatiku za pár dnů... Ale ta pohoda a optimismus zato stojí. Až na toho mladého záporáka jsou postavy velice příjemné, hlavní dvojce to v roli učitelů mládeže svědčí víc než jako kecající nemehla na začátku filmu. Casting se také povedl. Nechtěl bych se s Vaughnem porvat. ()

Uesbe

ach jaj.....Owen Wilson je pre mňa hop alebo trop, nie vždy naňho mám náladu.....a Vince Vaughn....brrrr tak nesympatický aj keď hráva obyčajných, vcelku milých chlapov....eeeh! Reklama na Google mi až tak nevadí, boli už aj iné filmy o práci v známych firmách.....o tom potom. Ale páčila sa mi scéna s tou otázkou o mixéri: na psychológií sme sa učili, že všetky hypotetické otázky ,,čo by si robil, keby"......sú stupídne, lebo nikto nevie sám seba objektívne odhadnúť, čo by robil v novej situácií. Ak sa vás takéto abstraktné otázky (žil už človek o veľkosti centu? namerali jeho vlastnosti, či majú len hypotetický model?) pýtajú na pohovore, utekajte! ()

Bounded

V době Proutníků bych nikdy neřekl, že se mi někdy Vince Vaughn zprotiví. Těžko říct, jestli je na vině jeho hraní nebo jeho scénář. Drahá reklama, která vám ukáže trable obyčejného světa, aby na ně v závěru totálně nakálela. Zároveň také důkaz, že filmy, které tvoří z padesáti procent trapné motivační monology už se nedají soudně nazývat komedie. ()

Bezda22

Kašlu na to, že je tam samej Google, Facebook, Instagram a další různý věci, kterejma sme dneska zahlcený. Neberu to jako propagaci ani moc reklamu, protože je to tak narvaný v tom našem stádu, že nemá smysl to cpát do lidí skrz film. Prostě už tady byly filmy z prostředí formulí, hokeje, fotbalu, Wall Street...tak proč ne kurva z Googlu? Nehledě na to, že je to dost zábavný a ten závěr s písničkou What A Feeling od Irene Cara, ten mě teda dostal. U mě prostě filmy co maj dobrý závěry dost bodujou. Jak je závěr špatnej, padá i film. Naopak, film může bejt průměrnej a ani mě nemusí moc bavit, ale když mě nadchne závěr, neni vo čem.... 70% ()

3mates33

Reklamný/náborový film Googlu. Film podľa šablóny, žiadne extra excentrické výstrelky tam nečakajte, asi si Google nechcel pošpiniť svoju integritu hodnej firmy a pracovníkov.Potom z toho vzniklo klasické filmové klišé. Týpci, ktorý vôbec nič nevedia prídu do firmy, tam si z nich robia posmešky IT mozgy, no nakoniec sa všetko obráti, ukážu šprtom ako žiť, oni ich zato budú učiť ako ovládať počítač a tak..... potom samozrejme je tu láska, porazenie zla na poslednú chvíľu a tak... Nič prelomové... ()

DaveSmith

Wilsona i Vaughna mám celkem rád, ale tohle se těžce nepovedlo. Po většinu času jsem přemejšlel o slově, který by film vystihovalo nejlíp. Nějak jsem se ale nemohl rozhodnou mezi "trapný" a "otravný". Otravný asi vyhrálo, protože množství a hlavně styl těch motivačních proslovů je neúnosný. Po návštěvě striptýzu se to ale přece jen trochu zlomilo a začal jsem se celkem bavit. Ve výsledku by film mohl fungovat jako jedna velká reklama na Google, ale jako komedie? Asi ne. ()

Scraffy

Zaujímavý a neopozerateľný nápad. To je ale asi jediné, čo môžem pochváliť. Inak je to na komédiu strašne zdĺhavé a často sa stáva, že sa tam nejaký vtip jednoducho nepodarí. Na komédiu je to strašne zlo. Nenudil som sa, ale ani som sa moc nesmial. ()

Anianna

To téma, kdy se dva chlapi dostanou do kolektivu děcek ve studentským věku, má potenciál. Střet dvou generací ale zůstal bez nápadu, a na komedii dokonce i bez vtipu. Kdyby tam nehrál Vince, tak asi nedokoukám, ale nějak na toho kluka od filmu Rozchod trpím. ()

chap_cz

Komedie dobrá - odpočinková. Bohužel jsem jí však viděl s dabingem, kde se zřejmě ztratilo dosti souvislostí. ()

katuuuska

Trailer vypadal hodně dobře, dokonce i první polovina filmu nebyla špatná... ale potom přišlo velký zklamání a slušně nadupaná komedie sklouzla zpátky k trapným americkým komediím, na které jsem alergická. A ještě k tomu ten dabing... ()

Peter Bračík

Dvojica predajcov zo "starej školy", ktorá stratila zamestnanie, je kvôli finančnej situácii nútená poobzerať sa po novom zdroji príjmov. Kvôli výbornej starostlivosti o zamestnancov a dobrému zárobku si vyberú firmu Google, pričom sú takmer úplní počítačoví analfabeti. Dostanú sa teda na stáž, v ktorej ak obstoja, dostanú prácu na plný úväzok. Svojím pohodovým prístupom, podrezaným jazykom, no súčasne aj ignoranciou pokroku sa snažia vyrovnať s úlohami, ktoré im boli pridelené. Prostredie ich nechce akceptovať, no ich nezlomnosť je väčšia. Celkom slušná komédia so striedajúcimi sa, silnejšími a slabšími vtipnými pasážami (videné v kine s mojím anjelom). Hláška o C++ nemala chybu. :) ()

Lenii

Takže prvních 30 minut bylo děsných. Hrozná nuda. Vůbec mě to nechytlo. Ale pak už se to začalo rýsovat - pěkné prostředí googlu, už bylo jasné o co jde a tak. Dokonce už to bylo i vtipné, mělo to nějaký děj. Konec fajn. Ale že bych se na film podívala znova, tak to ne. Nemůžu víc, jak 40%. Čekala jsem víc. ()

Muzaffer

Jestli byl tenhle film pro mě nějakým přínosem, tak zjištěním, že bych v životě nechtěl pracovat pro Google. Netvrdím, že je to úplně špatná volba, když budete chtít s kamarády zabít nějaký letní večer. Hlavní dvojka je docela sympatická a občas se i zasmějete. (celkem asi 2-krát) Pro mě je ale ve filmu až příliš takového toho - mně "nechutnajícího" amerického patosu - jako když slečna věnuje celý mládí prací pro google, protože má pocit, že tím dělá lepší svět nebo když sportovní tým dostává nakopáno, pak o poločase si řeknou dlouze a dojemně, že musejí hrát jako tým a najednou jim všechno jde... ()

Scandium

Od dvojce Wilson/Vaughn naprosta klasika, prijde mi jako by tohle tocili ve stejnou chvili jako Nesvatbovi, protoze jejich dlouhe dialogy s neustalym skakanim si do reci, nesmyslnosti a blaznovstvim jsou zpet! Dej a vlastne cely film se nese na bedrech techto uz harcovniku ve sve branzi, kteri odvedli slusnou praci, ale zdaleka ne vybornou, pocity pri sledovani filmu jsou jako na houpacce, obcas dej bouzel trosku pokulhava, na druhou stranu se najdou vtipne momenty s dobrymi hlaskami. Shrnutu podtrzeno: Pokud uz jste videli nejaky film s touto dvojci, tak vas nemuze nic prekvapit, pokud ne, budete nadseni o trosku vic nez ja :) ()

vieriX

Tak tady máme opět dvojici herců, kteří se spolu ve filmu sešli po delší době. Je vidět, že už spolu párkrát hráli jsou slušně sehraní. Co hodně cením je to, že se trošku ponoříme do společnosti Google a zjistíme jak to může chodit pokud by jsme se dostali a měli to štěstí na stáž do této firmy. Jasně nemusí být úplně všechno pravda, ale část si myslím, že bude. Jedná se o komedii což v podstatě i je bylo tam spoustu věci které fakt pobaví a pak ta klasika je tým lidi se vzájemně nemusí, ale stejně si najdou k sobě cestu a pak se jim podaří uskutečnit sen. Průměr ale ten typ průměru, který potěší a neurazí. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)