Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

xhorak3

Opravdu jsem čekal víc, na to že tohle je komedie tak tam moc vtipných scének ani hlášek bohužel není, jen samé motivační keci a celé to působí tak trochu jako reklama na Google. ()

diffside

Uplne predvidatelne, klisovite a nudne. Zo stazistov som velmi sklamany. Pripadalo mi to ako "Prci Prci Prcicky: Google version". Film sa oplati pozriet len ak chcete vidiet, ako to vyzera v Google Campuse. ()

alldo.raine

Stále se u této dvojice hodně nasměju, bavíme mě po celou dobu filmu, skvělé hlášky, on the line, no online :)...... Na druhou stranu zbytečné neustálé moralizování a scénář o ničem... Takže pro mě za 3*... ()

sWONDER

Nie že by to bola úplná kktina, ale táto preklišeovaná a umelo naťahovaná sračka bola trochu zbytočná. Vaughn si hlavu príliš nepotrápili, je ako vždy ukecaný, no tu mu to mele dosť o ničom. Zopár vtipných momentov sa nájde, ale neskutočne tupý zaver, asi vycucaný z prsta, to zráža na dve hviezdy. A to SOM MAL CHUŤ, na takúto ľahkú oddychovku. ()

dwyane

Za jednu věc sem opravdu rád a sice to,že jsem za tuhle americkou volovinu neutratil zbytečně peníze v kině! Jsem velký fanoušek Googlu,jeho produktů a služeb, ale tohle už je fakt moc. Nic se zde o této firmě nedozvíte a ničemu se popravdě ani nezasmějete. Jako přes kopírák klasický americký film, kde nakonec outsideři neuvěřitelně na poslední chvíli zvítězí v o dost lepší a silnější konkurenci. V tomhle jsou za oceánem fakt dobrý, ale my jim to nemůžeme žrát! Opravdu zbytečný film...To až bolí. ()

TommyDiamond

Tento film byl pravděpodobně sponzorován googlem. A proto nám bylo ukázáno, že právě google je perspektivní a báječné pracoviště. S prací, která má význam a tudíž má šanci každý chytrý a kreativní člověk. Zrovna google, který všechny špehuje a shromažďuje informace! Chce se mi blít!!!... Asi to, ale není jak si myslím a film má spíš pobavit a ukázat, jak starší generace může narazit, když se chce dostat někam, kde nemá co dělat. Upřímně nejsem si vůbec jistý jestli mě to pobavilo. Owen Wilson, který zde vsází na neodolatelnou kukuč a Vince Vaughn zas na svou upovídanost. Jako stážisté (googlisté) mě , ale nepřesvědčili. Oba hrají ve filmech (komediích) pořád to samé. Je to jako přes kopírák, akorád s jiným příběhem. Dám dvě hvězdy ()

MimiD

Hrají tam mí dva nejneoblíbenější herci Vince Vaughn a Will Ferrell... Dostala jsem ale to co jsem očekávala, tak si nebudu stěžovat. ()

Maniik88

No na to, že ide o čistokrvnú komédiu, by som sa rád zasmial aj viacejkrát. Film je obyčajná, drahá reklama na Google. Šiel by som sa pozrieť do ich centrály v USA, ako informatika by ma to isto zaujímalo. Celé to bolo také nemastné neslané a strašne ukecané. To čo robí teraz Google sa mi už teda nepáči a ich politika a produkty idú k jasnému cieľu, vedieť o vás všetko a spraviť vás závislími na Googli. ()

Lilien

Nuž v konečnom dôsledku sa to dalo vydržať, taká typická komédia. Nanešťastie nie až taká vtipná ako by som od obsadenia hlavných či vedľajších úloh očakával. ()

Nufa

Rozhodně bych to nenazval zrovna komedií roku. Vtipných scén pramálo a zážitek se vám dostane spíše z možnosti podívat na zázemí Google. Ani hrdinové filmu mi tentokrát příliš nesedli. Z ostatních komedií, které jsem měl možnost vidět, jsem se těšil na neskutečnou zábavu, ale tentokrát bohužel žádná nepřišla. Film tedy nakonec působí velice průměrně. Světlými stránkami je děj, který vás místy doslova vtáhne, ale toť bohužel vše. ()

Colchack

Priemerná "komédia", ktorá môže zaujať tak maximálne príjemným Google prostredím a krásnymi zábermi zo San Francisca. Doslova som sa tam vďaka tomuto filmu opäť vrátil, začo Ďakujem :) ()

Zombiepod

Najlepšia komédia, akú som za poslednú dobu videl. Áno, je to možno americká reklama na Google a všetko čo s ním súvisí, ale bola to fakt zábavná reklama. Film pôsobil nadovšetko úprimne, milo, vtipne, navyše so štipkou romantiky, vo veľmi neokukanom prostredí. Nemá cenu riešiť nejaký ten rutinný scenár, pretože Levy ma donútil celé dve hodiny sa spokojne usmievať v dobrej nálade, a párkrát sa aj schuti zasmiať. Nebyť Vaughnových otravných vykecávačiek a stupídnych rád do života, ktoré veľakrát nemali zmysel, mali by Stážisti bližšie ku komédii roka. ()

Basso

Klasická komédia v podaní týchto dvoch starých kamarátov zasadená do neobvyklého prostredia ma bavila asi iba vďaka im dvom. Dej nič moc, aj keď občas sa objavili aj nejaké tie vtipné scény. Ani neviem po koľkátykrát už vidím film, kde súťažia proti sebe dve skupiny a čuduj sa svete opäť vyhrajú tí "správni". Ale pozor! Režisér sa snažil vzbudiť na koniec akože napätie, že všetko bude inak. Ale inak veľmi cením snahu o pokus vytvoriť niečo nové a keď k tomu zoberiem do úvahy klasickú komediálnu dvojicu môžu z toho byť slabšie tri hviezdy. ()

sosi

Neočakával som od toho veľa, ale že z toho vznikne takýto hollywoodsky zvratok ma prekvapilo. Obyčajná mega podprahová reklama na Google. Časy, keď dvojica Owen Wilson a Vince Vaughn bavila davy divákov sú preč. Táto zohraná dvojka už nieje taká vtipná ako kedysi. Dej úplne o ničom a scenár v podaní Vaughna ani nehovorím. ()

myrecko

Paradna dvojka. Myslim ze lepsie by to zahral uz len Jim Carrey. :-D A Google mozem. :) A prestante trepat tie keci o sukromi na internete a podobne... ()

D.awi.d

Film průměrný, ale jako reklama na Google rozhodně efektivní. Těch pár dolarů z kin je pak už vlastně jen takový milý bonus. ()

ANTYCHRYST

"Paráda tleskám jupí :) tak tenhle film s dvojicí Wilson a Vaughn se vyvedl. Po Nesvatbovejch jsem dlouho čekal - a dočkal se. Vtipná komedie, kde má mini roličku i úchyl Ferrell :) Jako dvojička starších životem protřelých vlčáků, který se dají na stáž do gůůůglu :) .) tak to jim náramně sedlo. Perfektní soundtrack a já se ani minutku nenudil .Na konci ten ředitel zarostlej s těma sluchátkama, ten mě teda rozsekal :) 85 % a těch pár jedinců co tomuhle filmu dali odpad - tak těm doporučuji nějaký film německé produkce 80 - tých let s homosexuální tématikou alá Helmut - to bude pro Vás to pravé. Ani mě nevadí ta megareklama na Google :) takže všichni deme makat tam :) tahle dvojka mě prostě baví a závěr je jak se patří skvělej :) ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)