Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Plastík

Odpočinková komedie. Snesla by klidně i méně hvězdiček, ale není to na škodu to takhle ocenit. Žádný zvracenosti. Celkem vhodné pro rodinu s náctiletými dětmi. ()

PlayEasy

Jasně, je to poměrně blbost a Nesvatbovi jsou ještě úplně někde jinde, ale my jsme se opravdu dobře bavili a nálada nám u filmu stoupla o několik levelů výš. Takže účel "trapné americké komedie" splněn skvěle! 70% ()

PlysovyMacko

Dvojica hlavných hrdinov sa potom čo stratia prácu dostane na stáž do googlu, kde musia držať krok s omnoho mladšími a dokonca sa im podarí presadiť. Stáž tu vyzerá byt ako úplná pohodka. Lepšie vtipy chýbajú. Film je obrovská reklama na Google. ()

ostravak30

Trojka Shawn Levy, Owen Wilson a Vince Vaughn se dobře zná z různých projektů. A herecké dvojici to dohromady klape. Tento film bude jistě přínosem, v mnohém třeba i inspirací, pro podstatnou část starší generace, která je na tom podobně jako Billy a Nick. A aby film dosáhl klasických rozměrů podobných komedií, musí tu být soutěž, kterou, jak už to tak z těchto snímků známe, vyhrají nakonec outsideři. Co naplat, že oba hrdinové se nakonec začali leccos učit, protože pochopili, že jen se životními zkušenostmi si nevystačí, Googlu možná něčím prospěšní budou. Film je víc výzvou a popíchnutím podobně zralých lidí než komedií, ačkoli pro zasmání tu pár scén je. Ale je též dokladem, že vyznat se v nových technologiích je opravdu čím dál těžší i pro nás, kteří v tom žijeme v podstatě od puberty, a také, že mladí lidé a ti starší si mohou být lecčím vzájemně prospěšní, i když si to ani jedna generace zpočátku myslet nebude. ()

simon111 odpad!

Owen Wilson a Vince Vaughn musí mít asi ještě hodně nesplacených hypoték, jinak si nedovedu představit, proč by se do něčeho takového pouštěli... Pokud si vzpomenu na takové Nesvatbovi, tak je to v rámci žánru nebetyčný rozdíl. Google si asi (pozdě) uvědomil, že už i průměrný ovčan registruje, že se dneska nejedná pouze o fulltextový vyhledávač, ale o gigantický moloch, který lidem vykrádá skrytě a bez jejich vědomí soukromí, a zavelel do boje! Takový neškodný filmíček, s lidskou tváří, to je přesně to, co potřeboval. Člověk uvidí, jak je to tam vše cool, a to poslání pro lidi! Ovčánek pak zase může v klidu usednout k PC a pokračovat směle dál... Ten film se googlu tisíckrát zaplatí, zlatě investované peníze. Film samotný měl pak asi 3 vtipné okamžiky, jinak totální bída, kde by se chytl snad i Troška... ()

DanielP.

Jedním slovem zábavné. :) A upřímně každý druhý by rád pracoval v Googlu, ale za jakou cenu. Lidé tam skutečně žijí a google si taktéž udělal pěknou reklamu. Ale film je plný skvělých hlášek a určitě stojí za zhlédnutí ()

Charlinka

Bylo to lepší než jsem čekala. Ze začátku mě to moc nebavilo, ale po famfrpálu jsem se chytla a zbytek filmu jsem si celkem užila. Neustálé povzbuzující nadšení obyčejně ve filmech je strašný kýč, ale zde byla cel postava Billyho a Nicka založená na tomto klišé, které si uvědomují všichni až na samotné dva komiky. Musím říct, že scénář je to rozhodně originální (rozhodně lepší než většina mainstreamových komedií co v Hollywoodu vznikaj). A především výborně vybraná parta herců. Ať už naše skupina či "evil" skupina, Aasiv, který to tam všechno řídí i všichni ostatní v Googlu. Málokterou komedii snesu a většina z nich mi přide úplně stupidní a proto jsem vždycky ráda za něco, co mě nenutí si trhat vlasy (či spíše obočí). ()

Charvy.666

Miluju NESVATBOVI takze tohle pro mne bylo opravdu zklamani.Takhle klisovity scenar nezachranil ani slovni kulomet Vince Vaughna.Za ten davam 2*,jinak nuda.Zadny vtip nebo scena nijak nezaujala,skoda... ()

Filousik odpad!

To, že je to plný klišé, je, předpokládám úmysl. To, že to má být nějaká moderní pohádka, budiž. To, že je to natažený na dvě hodiny, nelze prominout. ()

Blazis34

Příjemná oddychovka, která se snaží rozesmát. Je pravda, že Vince Vaughnen napsal asi velice široký scénář a film je tak dost "ukecanej". Ale právě u Vaughnana a Wilsona to jde k srsti. Děj byl vtipný a snažil nám nastínit práci v Google (mimochodem zaměstnanci se zde mají neskutečně dobře), ale na druhé straně velice předvídatelný. Dávám slušných 65% - tři hvězdy. ()

Jassatko

To je, ale pí... a to hodně velká. Šablonový film o Googlu. Vše předvídatelné a ne moc vtipné. Jediné, co mě bavilo, byli hlavní herci. ()

BlackAngels

Nevěřila bych jak mě tahle komedie dostane. Můžu říct, že konec mi postavil chloupky všude na těle. Billy a Nick nám dokážou, že každej je tak starej jak se cítí a že v životě dokážeme dosáhnout všeho co si usmyslíme. Stačí mít jen pár správných lidí kolem sebe a najít v sobě to své pravé já o kterém jsme dosud nevěděli. A taky potřebujete aby vám na začátku toho všeho aspoň malinko někdo věřil.... Těším se, že tuto komedošku ještě jednou zkouknu se svou životní láskou a vím, že se bude bavit minimálně tak jako jsem se bavila já a že já se bavila parádně :-) ()

maniacxl

Hodně,ale hodně blbá reklama na Google.Kohák by udělal stokrát lepší reklamu,než 10 let vyhaslej Shawn Levy.Vincku Vagone,vyser se na psaní scénářů,to je hrůza,cos vyplodil.Strašná nuda,žádnej nápad,jen všude samej nápis Google.Hoven Wilišson je taky tragéd k pohledání,měl zůstat v Muzeu už napořád,ne jen přes noc.Nemám žádný klady pro tohle dvouhodinový"nic a prázdno"Já mám pro to výraz"Naprostá mandošovina"(kdo neví,co to znamená,ať si to....však víte co)20% ()

pafka

Jednu chvili to vypadalo, ze by se na to nechalo i koukat a vazne by to pobavilo. Bohuzel, ta chvile byla kratka a nejespis slo o nejaky omyl. Poslednich tricet minut bylo naprosto otresnych. A pred tim to taky nebyla zadna slava. Zkratka velmi slaboucke. Sem tam sprk, ale to vubec nestaci. Tvurci se zamerili na spoustu osob, ale nezvladali ani ustredni dvojici. Mizerie! ()

ejay

Obyčejná, okoukaná, v podstatě klasická zámořská komedie, která v neděli odpoledne neurazí. Mohli toho do ní ale napumpovat mnohem víc, když už je ten Google místem, kde sny se stávají realitou... Vše ostatní je na néťu :) ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)