Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Psycho.R

Řeknu to jednoduše - Vince Vaughn je totální zbytečnost filmového průmyslu. Wilson se stává průměrným a film není vtipný. Avšak při odmyšlení si Vaughna je to film celkem odpočinkovej i když věčný žvásty o to, jak jsou starý a jak se všechno snažej okecat je trapárna a možná bych to snesl tak v roce 1992, ale ne o 20 let později, kdy se komedie dělá jinak. ()

Oonika

Sice trochu dlouhé, ale prostě mě to bavilo. Konečně komedie, která se vyhnula všemožným sprosťárnám a úchylárnám a byla z docela zajímavého prostředí. Zase po dlouhé době musím upozornit na nápadité závěrečné titulky, mám tohle prostě ráda. :-) ()

netWoor

až do druhého úkolu (tj. sport a ten opravdu dementní projev a následná hra) docela dobrá klasika o tom, jak odpadlíci nakonec převálcují prominenty ... bohužel, pak velmi kýčovité a hloupé. Ukecávání picéristy už se mi zase líbilo, ale pak přijde ten fousáč a celý to tim klišé pohřbí ... ale dobře, dám tři, i když to na to asi neni ... ()

E lan

Docela slušné překvapení! Nic jsem od tohoto filmu nečekal, ba co víc jsem ho považoval dopředu jako primitivní hloupost. Nakonec se z toho vyklubal více než příjemný film s několika vtipnými scénami (což je u těchto protagonistů docela vzácné). Na druhé straně to je docela nesmyslná reklama na Google, ale proč se tím zabývat když se člověk dvě hodiny dobře baví? ()

vincchuppo

Řekl bych lepší průměr ve svém žánru: sentimentální konverzační americká komedie. A zároveň reklama na Google jako hrom. U filmu se příjemně odpočívalo, ale nic neobvyklého nepřinesl. 3,7* ()

Jazz06 odpad!

Co to mělo být? Proč by měla hollywoodská komedie trvat dvě hodiny?! Ani jsem se nedokoukal, protože to Vaughnovo blábolení se nedalo vydržet. Během 70 minut jsem se ani neusmál. Nápad v pohodě, ale to je asi jediný. Příběh o ničem. Vtipy chybí. Všechny postavy nemastný neslaný. Hrozný, hrozný, hrozný, hrozný........ ()

dEst28

No a co že to bylo o googlu a reklama pro něj jako kráva(Né že by jí potřeboval mimochodem). Mě to místy prostě bavilo a to je oč tu běží. ()

ZnalecH

Jít si za svým snem a nevzdávat se. A o tomhle je celý film. Krom toho nevím, jak to tenhle film dokázal, ale já jsem se smál od začátku do konce. ()

Shaleman

Taková ta průměrná, typická americká komedie, která má za úkol motivovat Američany ke splnění svých snů. Film samotný má pár zábavných i pár trapných scén, jak už to u takových filmů bývá, ale příjemně plyne, ničím neurazí a možná i namotivuje k lepši snídani. Víckrát si to určitě nepustím ale den mi to nezkazilo. ()

DeeH

Fajn nápad, skvělá hudba, dobře vybraní herci, docela dobré herecké výkony, ale ten scénař... Potenciál měl tento film podle mě mnohem větší, ale ty dialogy... slabé. Škoda. ()

cyright

Naprosto fádní strojový scénář bez jediného momentu překvapení a bohužel i bez momentů vtipných, což je u komedie docela problém. Je velmi úsměvné, jak nesmírně povrchní, ordinérní a nenápaditá se tato elitářská reklama na největší špehovací firmu světa ukázala být, obzvláště když měla propagovat kreativitu, nápaditost a jinakost googláctví, věci ve filmu zcela absentující. Vlastně tato trapná absurdita je ta jediná úsměvná věc na celém filmu. ()

PedroPo odpad!

Asi to není profesionální, psát hodnocení ještě během sledování filmu, ale tohle je prostě trapný! Hlavní hrdinové jsou trapní, námět je trapný a dvě hodiny product placementu na Google je...hádejte. Lidi z RatPacku mám rád, ale tady je jich jednak málo a pak taky nemají moc co hrát. Sorry, odpad! ()

boni

Tendenční blábol, který místo hurónských výlevů bránice nabízí dráždivý pocit v oblasti břišní, který přechází v podobě žaludečních šťáv až do dutiny ústní, kdy se nám chce blejt z toho všeho, co tvoří moderní svět. Vtipné to není ani malinko, na čemž se asi shodneme všichni, a ani dobré herecké obsazení to nemá šanci zachránit. Jinými slovy dvouhodinová neuvěřitelně nudná reklama, která by každého od jakýchkoli produktů této firmy měla odradit. Teď zavřu Chrome a půjdu si pustit svůj Android, protože jsem si zrovna na Google Play koupil nějakou novou kundovi.., teda gůglovinu. Předně si ale musím něco vyhledat. Kdyby někdo nevěděl, co tím myslím – tak vygůglit. ()

Likan7

Velmi podprůměrná komedie, která chtěla nastartovat komediální kariéru Wilsona i Vaughna. Naneštěstí se to nepovedlo ani u jednoho. Shawn Levy prostě zařadil trojku a jel si v klidu a bezpečně až do cíle. Neodbočoval, nesnažil se něčím zaujmout a divák, podle toho jaký je, buď usnul, nebo spokojeně dojel do cíle. Já jsem něco mezi. Střet počítačů nepolíbených "staříků" s Google prostředím přinese pár vtipných momentů, ale ani zdaleka ne tolik, kolik by mohl. Scénář to tady potápí opravdu ve velkém a takhle si na film za půl roku ani nevzpomenu. Je to jen další, z řady nevybočující, komedie, které se nebudete moc smát, ale na konci budete tak nějak spokojeni. ()

DD

Nesvatbovi, Vybíjená, Starsky a Hutch, Anchorman... těm všem dávám 9-10/10. Stážisti takových kvalit nedosahují ani omylem, ale je to docela slušnej návrat pro Frat Pack. 7/10 ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)