Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Jifo

Obyčejná komedie, s obyčejným scénářem, která nenadchne, ale ani neurazí. Pár vtipných momentů tam je, ale upřímně jsem se zasmál asi jen jednou, možná dvakrát. Owena Wilsona a Rose Byrne mám rád a Vince Vaughn mi nevadí, takže jsem neměl důvod cítít se při sledování filmu nepříjemně i přesto, že moc zábavní nebyli. Nedávno jsem viděl video o Google a ač se to může zdát přemrštěné, interpretace této společnosti v tomto filmu nemá daleko od skutečnosti, takže jako reklama na Google dobrý. 55 % ()

esmoke

Shawn Levy (Noc v muzeu 1,2,3, Ocelová pěst, Růžový panter, Dvanáct do tuctu, Líbánky) jako režisér a Vince Vaughn jako scénárista spolu upekli další dílo, které se snaží pobavit podle klasické formule. Tentokrát ovšem v prostředí věhlasného Googleplexu, kde poskakují dva stárnoucí loseři. Je jasné, že firma, ve které se většina filmu odehrává, nemá nic společného s fungováním jakékoliv existující firmy (protože pak by musela během pár týdnů zkrachovat). Film není tak špatný, jak jsem se obával (na základě režiséra a scénáristy) a občas jsme se dokonce zasmál. (2D dub) Rozpočet: $58 miliónů, Tržby: $93,492 miliónů. ()

bezprezdivky odpad!

Nesnesitelné dvouhodinové náborové vide googlu, kde mají vtipnou stránku zřejmě reprezentovat neustálé dlouhé bezobsažené monology hlavních postav. Totální propadák. ()

rytir1

Vynechte tady ty agitátory, kteří pinknou odpad místo hvězd, protože jejich milášek gúglík není ve filmu stejnej jako na néťu a hoďte si ho ihned sdílogramem mezi to se mi líbí. Jelikož Vince s Owenem znovu ukázali, že spolu jim to fakt šlape a tahle komedie je více než příjemnou. A famfrpál se zlatonkou musí rozsekat snad každýho joujou co je na Csfd. ()

Sebule

Já mám tyhle motivační filmy vlastně docela rád. Ze začátku trochu nuda, ale potom se bavil. Duo Wilson a Vaughn opět nezklamalo. Ten kdo se jde dívat jen na komedii, chce jenom vypnout a pobavit se, nebude litovat. Přeci jenom o tom jsou komedie. Hodnocení: 7/10 ()

Axxym

Pfff, dost zlý. Fakt jsem se moc nebavil. Není ani moc čemu - a to podotýkám, že to není tím, že bych nepochopil geeky. Kterýkoliv díl seriálu BBT je mnohonásobně zábavnější než celý tenhle film, byť by byl vydestilovaný z přestřelených dvou hodin na polovinu. Já chápu, že to je komedie, nečekal jsem Bergmana, ale opravdu je to hrozně povrchní, předvídatelné a taky nevtipné. Místy opravdu naivní - např. sportovní zápas: celou dobu prohrávají na plné čáře, pak hrdinové týmu promluví do duše a najednou se zápas zcela kouzelně obrátí skoro k výhře. Dlouho jsem nebyl v kině na komedii, kde by se skoro nikdo nesmál. Tohle je spíš takový lehký doják, semtam se člověk pousměje, ale není to komedie. A taky je to obrovská reklama na Google, je to skoro, jako kdyby ten scénář psal někdo z jejich PR (a kdo navíc miluje scénáristická klišé). Ale nevím jakou reklamu Googlu udělá dojem, který se film snaží vyvolat - tj. že v Googlu pracujou jen géniové a kariéristi, kteří jsou sociálně uplně mimo a takoví dva obyčejní a průměrní týpci ve středních letech, kteří prostě ví vo čom je ten život, je vytrhnou z bídy. To mě trochu vyděsilo. Ptám se zcela upřímně - za co čtyři nebo pět hvězd? Čemu jste se smáli? Viděli jsme ten samý film? Ze slušnosti jedna hvězda - nebylo to vyloženě otravné, ale čekal jsem, až to skončí. ()

Gesicht

Byla by to pěkná běžná trojhvězda, trochu nevyrovnaná, ale se světlými momenty. Byla by, nebýt toho, že se někdo v CinemArtu rozhodl, že to pošle do kin dabovaně, a pak si nepohlídal kvalitu. Mizerný překlad, pitomé dialogy, které nedávají vůbec smysl (přitom soudě podle traileru v originále smysl dávaly), a ochotnické herecké výkony. Vypadá to, že se šetřilo časem a mám pocit, že jeli na první dobrou. Občas jsem měl pocit, že koukám na "Jak se staví sen". Takže kinům se v tomhle případě raději vyhněte, nestojí to za to. ()

ceos

Tým dvom to spolu proste ladí. Okrem toho príjemne prekvapil český dabing, ktorý mi ani v kine nevadil, hoci sme v prvom momente zostali zaskočení, keď sa ozval po česky rozprávač v úvodných titulkoch. Navyše ako ajťáka sa ma táto téma bytostne týka. A hoci ani ten Google nie je v skutočnosti takí ružový a úžasný ako sa nám ho tvorcovia snažia podať, stále je to snom nejedného z nás. ()

jiri.psota

Koukatelných komedií je poslední dobou jako šafránu, takže jsem rád, že se jedna zajímavá objevila. Jako spousta jiných snímků samozřejmě obsahuje scény, které byste s radostí přeskočili, ale u některých "IT" joků jsem se fakt pobavil. ()

ricky4

Film ničím v podstatě nepřekvapil (kromě příjemných novátorských titulků). Filmu přesně sedí sehraná dvojice Wilson-Vaughn, jejichž společné projekty mají dobrou kvalitu. Jedná se o velmi dobré herce, kterým žánr lehkomyslných komedií přesně sedí. Prostředí Googlu je vtipně zpracováno (včetně kol v barvách firmy). A ajťákům jsem se taky dost nasmál, poněvadž znám několik takových asociálů a v určitých situacích jsem je poznal. Fajn hudba. Co mi celkem vadí je, že film má od příjezdu do Googlu jasný budoucí scénář včetně samotného závěru (předpokládaný happy end; "nečekaně" se Wilson dá dohromady s pohlednou Rose apod.). Minghella pak hraje typického záporáka z amerických komedií (namachrovaného mladíka, který má být v něčem jednoznačný vítěz ale nakonec skončí jako "tytyty" lůzr). To mi bylo taky proti srsti, možná proto u mne film na žebříčku nevyšplhal nejvýše... Přesto si za řadu povedených vtípků (kterých bylo na rozdíl od Babovřesek dost) a Wilsona s Vaughnem zaslouží 4 hvězdy a 75%. A abych nezapomněl, Will Ferrell si mě opět získal a to mu na to stačilo pár minut. Ta role na něj přesně seděla... ()

sten32

Ako pozerám na hodnotenia neviem si to vysvetliť inak ako frázou "100 ľudí, 100 chutí". Ja som sa po dlhej dobe príšerných a trápnych komédií pri tejto bavil naozaj kráľovsky. Po dlhej dobe komédia na ktorú sa oplatí ísť do kina. Napriek tomu, že sa to celé točí okolo IT, sa na tom pobavia aj tí ktorý sa do IT vôbec nerozumejú. Určite odporúčam. ()

NeverEver

Urcite horsi nez Nesvatbovi, ale urcite lepsi nez 90% vsech komedii letos kinech. Lehke, predvidatelne, mile a misty opravdu dobre vtipy. Ja se bavila (a stejne tak plne lestni kino) a to je hlavni. Film obsahuje vse co v ramci zanru obsahovat ma. 3* a pro pripadne neznalky, ano takhle to v Googlu v Americe opravdu vypada... ()

Ashal

Přidávám se na stranu absolutního hodnocení, čtu si komentáře typu: "Kdyby film vznikl před 10 lety, byl by pecka, ale dnes už nemá čím zaujmout." apod. ale dobrý film, je dobrý film, ať je z roku 1950, 2000 nebo 2013 a tohle je podle mě dostatečně dobrý film na absolutní hodnocení. Zábava tu sice není servírovaná jako z kulometu, což bylo v dobách Nesvatbových, film ukazuje i hodně o hledání sebe sama v dnešním světě, kdy se všechno tak rychle mění a pro mě to servíruje zcela účinně, proto 5*. ()

TOPmoovie

pozrel som to za 20 minut, len uvod....zaciatok deja, pointu, a potom uz staci film pretacat. napr na sceny v googli, a zaver. som rad, ze som na tom nebol v kine, tam clovek tazsie pretaaaca.)) ()

marhy1992

Fajn komédia na sobotu poobede. Presne typ humoru, ktorý sa dá čakať od Wilsona a Vaughna. Film neprekvapil ale ani nesklamal ()

Welsiot

Veliké zklamání, kde je ta lehkost a smršť vtipů z Nesvatbových? Wilson a Vaughn jsou hrozně svázání primitivním a hrozně předvídatelným scénářem. 60% ()

doogiemus

Rozbiehalo sa to dosť pomaly, no ešte že som bol trpezlivý. Dočkal som sa pohodovej povzbudzujúcej komédie s celkom pekným odkazom a myšlienkou. Jedno z mínusov je, že sa živo objavil pocit starnutia, a že nedokážem držať krok s tým virtuálnym svetom. Bol to inak dosť typický Wilson-Vaughnovský film, ktorý má čosi do seba. ()

mirushbiatch

Nic nove pod slnkom,ale ja mam tychto dvoch veteranov celkom rad.Sice sa tam megavela kvakalo,ale v konecnom dosledku som mal po filme dobry pocit,Rose Byrne je bjutiful a nic ine som od Stazistov necakal. ()

Raziel811

Film mi nepřišel jako komedie. Ostatně Wilson a Vaughn nejsou již pár let vtipní. Co mě ale zaráží je, že koncepčně je vše zcela mimo. Zrovna v tomto odvětví se zkrátka formule typu "jsem looser, ale stejnak to všem natřu" nehodí, jelikož by to dopadlo jednou velkou katastrofou - tak jako celý film. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)