Marvel One-Shot: Item 47

Po monumentální bitvě o New York, ve které The Avengers porazili Lokiho armádu, se agenti S.H.I.E.L.D.u snaží zkonfiskovat všechny zbraně zesnulých Chitauri. Jednu se však povedlo získat dvojici zlodějíčků, kteří s její pomocí přepadávají jednu banku vedle druhé. Úkol je tedy jasný - získat zpět ztracenou zbraň a dopadnout zločince, kterým se jako jediným povedlo mimozemský artefakt uvést do chodu. (Psema)

FilmFan24

Další krátký film od Marvel, který zase leccos napovídá na co se můžeme těšit. Film je jako bonus na Blu-ray The Avengers. ()

OG_Swifty

Spolu s konzultantem (ve kterym se nic nedeje) nejslabsi One Shot... tady se sice deje, ale ty postavy me nezaujaly, stejne jako me nebavil Sitwell a ten druhej agent. ()

jhr

Bavil jsem se celých 12 minut, a pokud se potvrdí, že se s Lizzy Caplan budeme od teď setkávat v Marveláckých filmech častěji, budu jedině rád. ()

joker.george

Už od prvního pohledu jde poznat, že tento One-Shot patří k nejambicioznějšímu snímku první fáze. Žel produkční hodnoty jsou všechno, co bonus nabízí, jelikož příběh je triviální a vůbec by nevadilo, kdyby se jeho délka značně zkrátila. A také je škoda, že se s novými postavami a jejich věděckým přínosem dále nepracovalo třeba v rámci seriálu. ()

bartias

Na rozdíl od jiných marvelovských kraťasů není tahle hříčka nijak zvlášť důležitá. Nespojuje díry v ději mezi jednotlivými celovečerními filmy, ani nepředvádí žádné divy s oblíbenou vedlejší postavou. Možná ale naznačuje něco do budoucna. Děj se navíc odehrává jakoby ve stylu lupičských černohumorných komedií a i proto je to zábava. 7/10 ()

Radiq

Pointa docela o ničem a dost ukecany a hlavně blby je to, že tam jsou postavy, které se nikdy nikde neukázaly a nikdy nikde asi ani neukážou (kromě agenta Sitwella). Ale dá se říct, že jakž takž pobavilo. ()

Doudis19

Zajimavý kraťas pracující s myšlenkou: "po bitvě v New Yorku (Avengers), se po ulicích valý plno vesmírnýho bordelu". Lizzy je opět roztomilá a její frajer nic moc nekazí. Ukázka, k čemu je vlastně S.H.I.E.L.D. těm neprůstřelným hrdinům potřeba. ()

filmmovier

Velmi fajn záležitost. Je to vtipné, zábavné, s fajn příběhem a nesmírně sympatickou hlavní dvojkou, u které je škoda, že se už neobjevila. 80%. ()

lennyd

Na to že kraťas měl jen jedenáct minut, stejně mne stihl začít nudit. Možná to bylo ale tím, že jsem se do příběhu nějak moc nechtěl _vžívat_, když to bude za chvíli končit, a radši si počkám na celovečerák. Pokud bude se stejnými postavami, tak se je na co těšit.. ()

hroubek

Pěkná ukázka, jakým směrem lze rozšiřovat marvelovský svět.Na 10 minutách je to hodně fajn, ale kdyby to trvalo déle, tak by hodnocení bylo nejspíše menší.Přesto to vypadá na příslib něčeho většího. ()

VanTom

Perfektní, je to vtipné, výbušné, se skvělými postavami (sympaťačka Lizzy Caplan) i povedeným vyústěním. Mohlo být klidně delší. A byť je to pro Marvelovský filmový vesmír vlastně absolutně nepodstatné, ve výsledku představuje takovýhle kvalitní kraťas úplně snový "fan-servis". ()

Ilhan

I kdyby tenhle kraťas přinesl jen to, že se Lizzy Caplan zařadí do castingu dalších Marvel filmů, či seriálů, nebo jiných děl, byl bych naprosto spokojený, tu holku mám rád. ()

Rufete

"Do you know how to make coffee?" - "No." Po zhlédnutí Avengers jsem hodně uvažoval, co by se stalo, kdyby obyčejný civilista našel nějakou mimozemskou technologii. A tady máme jeden z mnoha výsledků. Kraťas je spíše úsměvný, sympatická ústřední dvojice a babral Sitwell. Kdo viděl druhého Kapitána, tak už ví, co je Sitwell zač a když si odnesl tuto zbraň a dva lidi, kteří ji umí zprovoznit, Hydra získala hodně. Tenhle film má velkou spojitost se seriálem Agents of S.H.I.E.L.D. a je to bezva. ()

Greg25

Nabízí se otázka v čem je pointa tohodle krátkometrážního snímku. V Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer byl záměr tvůrců docela patrný a vytvořili stylovou vtipnou jednohubku, která potěšila a ještě si v ní zahrál Clark Gregg, takže perfektně zapadla do světa Marvelu. To u Marvel One-Shot: Item 47 je to diskutabilní, vtipné to není, postavy se patrně v budoucnu můžou, ale taky docela dobře nemusí objevit a pointu to nemá. A jako dovětek co se stalo po prvních Avengers to teda moc nefunguje. 60% ()