Kamera:
Stefan KrauseHudba:
Curt CressHrají:
Hans Stadlbauer, Sasa Kekez, Annabel Faber, Caroline Beil, Yvonne Burbach, Michael Schiller, Marianne Rappenglück, Carina Diesing, Maike von Bremen (více)Epizody(255)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Ralph Schicha
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Bettina Redlich
Rakousko
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Nova Meierhenrich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sven Waasner
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Nils Rovira-Muñoz
Německo
Nejlepší seriály:
Kolonie Dignidad (2019) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Nico Liersch
Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Friederike Sipp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Folker Banik
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Josef Pfitzer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Clara Gerst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Susu Padotzke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Isabella Surel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Carl Achleitner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Veronika von Quast
Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Carmen-Dorothé Moll
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Anno Koehler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Tanja Kuntze
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ricardo Angelini
Itálie
Nejlepší seriály:
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Tayfun Bademsoy
Turecko
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Felix Maximilian
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)