poster

Americký zabiják

 • Česko

  Americký bojovník

 • USA

  American Assassin

 • Slovensko

  Americký zabijak

Akční / Thriller

USA, 2017, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  Nevedel som sa do toho dostať. „Typická“ akčno-špionážna zápletka už ťažko mohla byť nudnejšia, akčné scény OK, ale na zadok a ani inam som si z nich nesadol, výprava lacná a celkovo snaživé, ale nudné. Predvídateľné béčko. A nie som si istý, či urobíte dobrého akčného herca z niekoho, kto sa podobá na Karola Csina. Michael Keaton v pohode, hoci to podal dosť na efekt.(2.1.2018)

 • Morholt
  ****

  O´Brian v hlavní roli je tak trochu castingový kiks a dokázal bych si vzpomenout na x jiných hezounků, kteří by do této role pasovali lépe. Ale jinak nemám námitek. Kluci si tu dávali do držky, jezdili rychle v autech, stříleli po sobě, řezali se nožema, došlo i na otevřenou zlomeninu a taky tu byla jedna šmrncovní děvucha z Íránu. Neduhy představitele hlavní role úplně v pohodě vyrovnával Michael Keaton, který si part vysložilého agenta užíval a jako protihráč obstál i Taylor Kitsch. Nic z čeho bych si sedl na zadek, ale bavil jsem se slušně. 75%(28.1.2018)

 • ilemas
  *****

  Po přečtení všech dosavadních patnácti knih s Mitchem Rappem jsem dlouho otálel kvůli slabému hodnocení shlédnout zfilmování na které jsem se dlouho těšil. Zvědavost jak si s tím tvůrci nakonec poradili zvítězila. Film mě nezklamal, pořádná dávka akce , nenudí ani chvíli. Ale dle knižní předlohy jsem si Rappa představoval trochu jinak, snad to v dalších pokračováních napraví a ještě víc zdrsní, zde byl zatím nováček. Jen aby ho časem nenahradili jiným hercem, jak už bývá zvykem, to by mě zkazilo dojem z celé série. Super film, ale kniha 100x lepší.(11.2.2018)

 • agentmiky
  ***

  Úvod na pláži zamrazil, takto realisticky pojatého teroristického útoku jsem ve filmech dlouho nebyl svědkem. Tady jsem si řekl, jo, tenhle film má velký potenciál. Nechci říct, že by se to pak zadrhlo, to vůbec ne, ale je pravda, že jsem si představoval jiný průběh. Po stránce příběhové zde máme asi již tisíckrát omílaný příběh o pomstě z důvodu ztráty blízkého člověka, ale s tím jsem se již smířil. A proč do filmu museli motat zase jadernou bombu? To už mi hlava nebere. Po stránce akční zde ale máme na druhou stranu pár solidních momentů, které za žádných okolností nemohou urazit, to bych prostě filmu křivdil. Jen mi ale přišlo, že při pár sekvencích mi působila zvuková stopa utlumeněji, což je s podivem. Na druhou stranu bitky a přestřelky v rámci žánru nadprůměr. Herecké obsazení také kvalitní, bylo jasně vidět, že hlavní herec přípravu na roli nezanedbal, Kitsch v roli záporáka překvapil. Jen Keaton jako ostřílený veterán málo využitý. Konec otevřený, uvidíme, jestli přijde dvojka (knižních předloh je dost). V porovnání s nedávným 24 hours to live malinko zaostává. Lepší tři hvězdy. Za mě dávám 70 %(28.11.2017)

 • bourec
  ****

  Tak,obsazení tohodle filmu je hodně sporný.Kromě M.Keatona tady nikdo vyloženě hodnej pozornosti nehraje,a Scotta Adkinse si neužijete,protože z něj udělali chcípáka.Jinak ale po dlouhý době film z tohodle ranku,kde jsme pořád v akci,v terénu,minimum jednání u stolu v kanclu,a hlavně žádnej oslavnej hromovej potlesk na počest splněný mise.Takže se mi to líbilo moc,80%.(3.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace