Incogn1to

Poněkud nudný film s nesympatickým hlavním hrdinou... Technicky je vše jako obvykle znamenité, ale nevím, přišlo mi to hrozně... prázdné. ()

Medic.Droid

Tenhle počin z dílny Pixaru patří mezi nejlepší animáky co jsem v poslední době viděl. Parádní káry, morální ponaučení a hlavní hrdina je fakt bourák. 4/5 ()

shinlove

Vynikající animák pro celou rodinu ;) pobavil mě náš dabing...rozhodně jsem si to užil a čas od času se podívám rád znovu. 4* ()

ocelotak112

Srdcovni zalezitost pro me nejlepsi animak co jsem videl,a ze jsme mel tu moznost videt hodnekrat kdyz byl muj bracha maly film u nas bezel temer nepretrzite a pokazde co jsme ho shledl me naprosto ozbrojil skvele vtipy pro pro deti a genialni gegy pro starsi trosku klisovity pribeh je vypravem pro me hodne netradicnim originalnim zpusobem .Dokonale jsme tenhle film ocenil az po moznosti zhlednout ho v originale s dabingem Pauwla Neumana o tom jsme predtim ani netusil jeho hlas byl tresnicka na poradnym dortu muj top animovany film. ()

Augustyn

Tak se nám jeden náfuka zase proměnil v lidumila a k tomu se ještě stihl sčuchnout s pořádnou (auto)šťávou. Film ryze pro děti, infantilní, naivní, snad jen těch pár narážek pochopí pouze ti dospělejší. Avšak všechna ta naivnost do sebe pěkně po lehoučku navazuje, bez vyrušení zbytečné rádobyšvandy lámané přes koleno. ()

byk_1

Jeden z nejlepších animáků posledních let, super grafika, hlášky i příběh.... Dokonce i český dabing se povedl. Pit Stop! :D ()

Cor-Angar

Pro mě dost překvapení. Nečekal jsem vůbec nic (vlastně jsem na to narazil úplně náhodou při přepínání kanálů) a ono se mi to i líbilo :) Všechny ty novější animáky celkem úspěšně ignoruju, ale možná by nebylo na škodu tenhle přístup přehodnotit. U Aut jsem se opravdu dobře bavil. ()

Diceros

Auta si zaslouží plnej počet. Vzpomínám jak jsem na tomto filmu byl v kině a náramě jsem si ho užil. Nyní jsem se na něj koukl na DVD jelikož mám v plánu pokračování a užil jsem si ho stejně tak dobře, ne-li ještě víc... Nejedná se o žádnou tupou omalovánku. Tento film má své poslání a to jak pro mladé, tak pro starší a svým konceptem aut, které mají snad všichni rádi, je to výborný zprostředkovatel. Film má spousty vtipů a narážek, které působí velmi dobře a užijí si je i starší. Má určitá mravní poučení, na která bychom neměli zapomínat v dnešním uspěchaném světě. Učí děti, ale nejenom děti, nebýt nabubřelý a sobecký. Učí že i ti, kteří nežijí v uspěchaném rychlém světě dnešních velkoměst stojí za povšimnutí a nejedná se o žádné vidláky. A učí hlavně, že rychlost neznamená vše. Tak už sundejte nohu z plynu a užívejte si také života a pohodové jízdy se svými plechovými miláčky! ()

míšapes

jednoduchá dějová linka a prostinký příběh s poučením, kterak namyšlený závoďák k rozumu přišel. na druhou stranu hlavně úvodní závod je dechberoucí a přikoval nejen našeho juniora, ale i nás, oba rodiče, k obrazovce. film ve střední části výrazně ztrácí tempo a dojemný závěr už to zcela nenapraví. ale zcela jistě je to film, s nímž se nemusím bát nechat děti o samotě, a to není úplně málo. ()

Antonymi

Hezké pohyblivé obrázky. Je to barevné, je to veselé, je to moralizující a je to asi nejslabší počin Pixaru, co jsem viděla. I tak si Auta drží dobrou úroveň a dokáží diváka bavit od začátku do konce - jen jaksi nebudete mít potřebu pustit si je znovu. Váhala jsem s hodnocením, ale nakonec 4 hvězdičky. ()

psycho.ta

Paradni animace (no proste Pixar), za to 3***,ale jinak je to pouze film pro male deti, a to opravdu male..nic vic..sileny,uz nikdy vice neco takoveho. Cesky dabing hruza.. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)