Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

TSZ

S přimhouřením obou očí se jedná o průměrné béčko. Díky rozumné stopáži se to příliš nevleče, akce odsejpá vcelku rychle a je dobře přehledná. Nebýt otřesného happy endu, uvažoval jsem i o bodu navíc, ale závěrečné "všechno dobrý, jdem´to nandat těm nahoře" mě přiměl nekorektně se radovat z Walkerovi tragické smrti. Případnou dvojku bych totiž asi už nerozdýchal. ()

DavidWebb

Včera som dokukal na The Raid 2 a dnes sa zrazu kukám na veľmi podobný odvar bez mongolov zato s negrami a kaukazskými, a neviem sa rozhodnúť o koľko bola táto béčkovina horšia. Asi takto: všeobecne herecké výkony sú tuná lepšie paradoxne mimo Paula Walkera (bez urážky ale Paul bol veľmi slabý herec, R.I.P.), akcia sa na Prepadovku 2 nechytá, ale snaha je tam evidentná a aj to sa počíta. No a v tomto fliku bol predsa len o niečo zaujímavejší príbeh aj keď samozrejme ani tu sa nejedná o nič svetoborné. Osobne si myslím, že je to televízny shit, ktorý bude ťažiť hlavne z mena Paula Walkera a Luca Bessona. V zásade je to zlé ale stále je to celkom zábava a vďaka krátkej stopáži sa to dá krásne dopozerať. Jo, a údajne sa jedná o nejakú prekopávku Okrsku 13 a ak som to videl, tak si už nato nejak nespomínam. Preto to s originálom ani neviem porovnať. Tažé.... boli aj horšie béčka a dve by asi boli málo. 50% ()

vetsinezobri

Drzost! Přetočit Okrsek 13 dokonce i se stejnou hlavní postavou... Pořád jsem čekal, že tam změní aspoň jedinou věc a nic. Paul Walker si zasloužil lepší film na rozloučenou. ()

minee

hmm kde jsem už jen tento film viděl? aha už vím frantíci a jejich District 13, no to je náhoda a dokonce tam byli i nějací stejní herci a scénaristi :D víc k tomu asi není co dodávat pokud někoho zajímá ta lepší verze tohoto filmu tak ať se obrátí na District 13, toto bylo hrozný... ()

papadoce

Ak v tom nebudete hľadať logiku, hlbšiu myšlienku a vôbec aspoň nejaký zmysel, tak dostanete slušné parkúrové scény, priemernú akciu, sympatických hrdinov, zlé techno a béčko v pekných farbách. Besson už napísal scenár aj ku väčším kokotinám. Dávam 2,5. ()

TommyDiamond

Tak tohle je akční jitrnice jakou svět dlouho neviděl... Luc Besson by si měl lépe hlídat svou dobrou pověst a neměl by své scénáře dávat do rukou takovým neumětelům jako je Kamil Delamarre, který je bez špetky vkusu a může se uplatnit akorát tak u akčních béček. Pointa a průběh celého snímku, přehnané až nereálné scény a konečné rozuzlení mě jen utvrdilo v tom, že konečné hodnocení bude stejně slabé jako celý film... ()

neo250

čakal som od toho viac, nakoľko tam hral Paul Walker. Ak by som nevidel film "Okrsok 13" hodnotil by som film pozitívnejšie, pretože od prvých 10min som vedel celý dej s celkovým koncom. Tento film bol na 90% odkopírovaný a dokonca aj so slabým strihom či efektami. ()

Shitonit

Rozhodně to není film pro každého. Triky, hopsání, rvačky, ten styl pojetí je na mě dost takovej..jinej. Co mě tam vyloženě vadilo, že ta negrině je skoro až moc opice. A já nechtěl film s opicí. A celkově je to skoro dost přenegřelý. A já nechtěl tak snad úplně přenegřelej film. Ne že bych proti nim něco měl. To určo ne, jen bych si někdy dal film o nás. O lidech.. To je taky divný..nějak mi to dnes nejde.. přeskočim to.. Hooop.. To mi taky nejde, páč sem se na základce neučil parkur... Ten film není zlej, je určitě super natočenej, děj to má, spád neskutečnej, taková barevná pohádka. Pro mě to bylo jako dostat se k velikýmu nádhernýmu dortu, s ovocem, s hromadou šlehačky a já nevím čeho, a já si trpce uvědomoval, že dorty prostě nežeru. ()

phortoreno

Tretie pokračovanie Okrsku 13. Alebo skôr remake toho prvého, scenár bol vykradnutý tak dôvtipne, až som miestami nadobúdal pocit že som videl predpremiéru desať rokov dozadu. Ale kombinácia Walkera a Belleho, zakladatela parkouru bola bohovská. Podobne je na tom akcia, kamera, intro za 100 bodov a hláška It was easier than a high school pussy ma rozsekala. ()

Oxymoron5

Nechápu, jak se David Belle mohl přidat k téhle parodii. Nic proti němu nemám, hop a skok mu jde brilantně. Celej film je jak přes kopírák a ani se za to nestydí. Fuj, hnus, pluju na to. Kdo to vychvaluje a neviděl Okrsek 13, tak hned napravit. A kdo to vychvaluje a Okrsek 13 viděl, tak ať si dá facku nebo radši dvě. Tohle je fakt bída. Jedna hvězda za pár vtipných momentů a za tu akci, aby se teda neřeklo. ()

RyanRainheart

Film bohužel kopíruje děj filmu Okrsek 13, a to přímo doslova. Vyjímkou je snad jen pár narážek hlavních hrdinů a také to, že tady se hovoří anglicky a ne francouzsky. Bohužel mi tento film nepřinesl nic nového, co bych v Okrsku 13 už neviděla - nachlup stejné scény, stejní hrdinové, dialogy mezi nimi, nic nového. Je to škoda, mohlo se to natočit zase trochu jinak a ne stejně, a také to, že když už se konečně natočí akční film, tak to zrovna musí být předělávka jiného filmu a to přímo doslovná. Ale ty tři dám, už kvůli sympatickým hlavním hrdinům a parkůru Davida Bella. ()

gicous

Non-stop, kamikadze, splašená mrcha, bláznivá jízda, šílená dějová kaše......Těmito slovy by se dal shrnout děj. Všichni někde běhají, střílejí po sobě, každý má univerzální klíč na pouta, mlátičky, zběsilý střih, zpomalovačky - prostě další zábavný koktejl z baru Luca Bessona. Moje Farewell Paulu Walkerovi. Byl pro podobné role jako dělaný. 6/10 ()

Benzinka

Zbytečný film. Nepodařená kopie Okrsku 13. Scény, jsou zahrané hůř a tak nějak to celé nudí. 3* za Walkera. Ten byl dobrej. David Belle zklamal. Nicméně celkový remake je prostě udělaný špatně. A ten závěr...WTF ?! PS: Luc Besson a scénář? Kde nechal hlavu... ()

vieriX

Inteligentní scénař ten tu neexistuje, ale když to budete brát jako přehlídků parkurových kousků od Lina a velmi dobře doplněneho Paula pro kterého to je jeden z posledních filmů jaká škoda. Tak budete velice spokojeni akce je tu dost a je přehledná. ()

MillaJ

#RIPPAULWALKER :*( jo uměl hrát perfektně.... Skvělý akční film s humorem, kde parkour herce Davida Belleho pěkně film oživil. ☆☆☆☆☆ už jenom proto, že to byl poslední a celý dotočený film Paula nebo jak byl rád když ho fanoušci oslovovali Brian. ()

Syna.1990

Škoda, že tento snímek nedosahuje ani z poloviny kvalit Okrsku 13. Možná kdybych neznal originál, tak by se mi tento výtvor líbil, ale takhle to beru jako vyhozené 300 za lístky do kina. Mírně podprůměrná akční podívaná. 50% ()