Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film o boji kameramana Michala se svou duševně nemocnou manželkou a tchyní o opatrovnictví a výchovu sedmileté Kasi.
Michal je kameraman. Časté odloučení od rodiny z pracovních důvodů způsobuje, že je doma spíše hostem. Během této doby začíná mít jeho manželka Ewa psychické problémy a je na pokraji nervového zhroucení. Jednoho večera Ewa sebe sama zraní, prosí sousedy o pomoc a obviňuje Michala z napadení. Další den se i s dcerkou stěhuje ke své matce. Během následného soudního procesu o dítě je Michal obviněn z týrání manželky a dcery, a péče o dítě připadne Ewie. Psychické problémy Ewy se stupňují a Ewa je hospitalizována v psychiatrické léčebně. O malou Kasiu se stará její despotická babička, která všemi prostředky brání Michalovi v kontaktu s jeho dcerou. (kamals)

(více)

Recenze (2)

NinonL 

všechny recenze uživatele

Příběh otce, který se dostal do soudní mašinérie z důvodu boje o svou sedmiletou dceru. Její matka je blázen, babička psychopat, ale soud hledá jen otcovy chyby, aby mu dítě nemusel svěřit. Otec se rozhodne dítě unést, aby je zachránil. Justice a sociálka si je však najdou. Nutno podotknout, že v roli malé dcerky hraje dívenka s nejkrásnějšíma očima na světě (Ola Maliszewska). ()

kinderman 

všechny recenze uživatele

Rodinné i soudní drama, thriller i absurdní komedie- všechny tyto žánry scenárista a režisér smíchal do jednoho filmu, kterým chtěl poukázat na pošlapávání práv otců v Polsku. Faktem je, že až na advokátku titulního hrdiny jsou všechny ženské postavy na hraně (nebo za hranou) karikatury, Boguslaw Linda dokáže zahrát cokoli a Cezary Pazura neskončí dobře. ()

Reklama

Galerie (20)

Reklama

Reklama