Michael a Matty končí střední školu a uzavřeli dohodu, že si navzájem pomohou, aby přišli  o panictví ještě před maturitním plesem. Jejich plán však dostane trhlinu, když se Matty svěří svému nejlepšímu příteli, že je gay. Michaelovy nešikovné pokusy pomoci Mattymu, aby  zapadl, neprospívají jejich dlouholetému přátelství. Jejich přátelství je vystaveno další zkoušce, když se Michael zamiluje do bývalé  přítelkyně Mattyho a Matty se zamiluje do chlapa, kterého by mu Michael neschválil. Maturitní ples je blízko a Michael s Mattym musí nejdříve spravit své kamarádství a pak vyřešit jejich milostný život. (TV JOJ)

Alex126

Dva kamarádi spolu řeší svoje puběrt'ácké problémy. Trochu mi to připomínalo Twilight s lepším osvětlením a horšími superschopnostmi. Za úsměv na rtech, který jsem měl ke konci filmu dávám jednu hvězdu. Je to celkem příjemná oddychovka, ale naprosto o ničem. Pokud chcete na chvíli vypnout, nemusí to být úplně špatná volba. ()

Reproduktor

Všimli jste si, jak ve filmech o náctiletých, nehrajou náctiletí? A všimli jste si, že když jste se díváte na tendle sajrajt, tak vás víc zajímá skvrna na stropě, než to co se děje v telce? ()

Domas88

Taková trapná komedie.. nic víc a nic míň.. A samozřejmně happy end.. ikdyž co je tady ten štastný konec vůbec? :D ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Mangano

Obsahuje to asi jeden nebo dva vtipy k pousmání, pár homofobních narážek, hromadu totálního cringe pro blbečky typu "Justin Bieber je gay" a mraky keců o ničem. Stokrát omletý námět, tentokrát těžící ze stereotypu o homosexuálech a přátelství mezi dvěma idioty, nic víc to není. Kvituji snahu o nějaké to poselství na závěr. ()

Mastik222

Tahle komedie mě teda fakt nebavila. Nevím jak může mít od některých uživatelů 4* když tento film skoro o ničem nebyl. Doufám, že brzy se natočí nějaká americká komedie, která bude stát za to, ale tohle byla fakt bída a utrpení. To ty peníze mohli spláchnout do hajzlu a vyšlo by to na stejno :-) . ()

lukke87

Představ si že seš na střední, máš jedinýho nejlepšího kámoše od dětství, nemáš holku a zjištíš, že tvůj kámo je buzna... No a když už se zabouchneš do kočky, tak ti vyklopí že spala s tvým buznou.. Ten kluk je ztracenej případ a navíc neumí zpívat! Žádnej filmovej trhák, ale koukat se na to dalo. 2.5/5 ()

P@\/EL

Komedie, kde se sice našlo několik srandovních situací, které byly k zasmání, celkově se ale jedná o hodně průměrný film s tuctovou zápletkou a nudným dějem. To vše je navíc umoceněno nevýraznými herci, kteří se zde objevují a kterým jejich role divák stejně moc nevěří. ()

trojkolka

Já ten film asi moc nepobírala a nebude to tím, že jsem blbá, ale že sem raději listovala u toho na mobilu facebookem než abych ho vnímala :D Vtipné mi to nepřipadalo a na to, že to má jedinou nálepku komedie, tak je to více než smutné. Dakota to nezachránila a zbytek byla tragédie... Měním hodnocení ze 3 na dvě, ani nevím co mě k těm třem vedlo... ()

Brabíček

Filmů o panicví je strašná spousta a myslím si, že tento snímek patří asi mezi tu slabší sortu. Na komedii mi to přišlo až moc suchý. žádná zábavná scénka se nějak nedostavila. A propo, co uděláte, když vám nejlepší kamarád řekne, že je gay... moment, no jasně už vím,,,,, neváhám a okamžitě s ním sjedu do nejbližšího gay baru kde shodou okolností potkám ředitele s učitelem . za mě nic moc ()

awerto odpad!

Nudni herci (krom Megan Mullally, ale ta tam mela jen takovou roli: Pani prinesla jsem psani), nudny klisovity dej. Skoda. Dobrej teplej film se tezko hleda... tento to ale ani zdaleka neni! ()