Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro. Vrací se domů z pobytu v léčebně, kam se dostala po svém pokusu o sebevraždu. Žádný návrat ale není snadný, zvlášť když se vracíte ke střelené matce, která si za dobu vaší nepřítomnosti do domu nejen nastěhovala svého přítele, který je v zemi nelegálně, ale taky všem řekla, že jste místo v léčebně byli na prázdninách ve Francii. Opustit tak bezpečné místo, kde si Rae za dobu čtyř měsíců našla přátele, kteří ji přijímají bez výhrad, vrátit se a snažit se zapadnout zpátky do světa, kde ji v podstatě nikdo nezná, je tak nesnadnou cestou. Před Rae ale stojí nejtěžší úkol. Aby ji mohlo přijmout její okolí, což je nejen kamarádka z dětství Chloe a její parta, musí se nejdřív naučit mít ráda sama sebe. (Tr3D0ubl3)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Sajuska1991 

všechny recenze uživatele

svým způsobem je to takový dost depresivní seriálek, který umí být zároveň zábavný :-) Hudba devadesátek tam je parádní, včetně veškerých módních výstřelků, takže se na to dobře kouká :-) a i když je to "Teen" seriál, který jsem stáhla jen proto, že jsem chtěla na volné chvíle nějaký oddych seriál, tak přiznám, že mě bavil víc než jsem očekávala. Hodnoceno po druhé sérii a doufám, že bude další :-) asi bych mohla dodat "NIC PRO CHLAPY" ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Tak dlouho jsem furt čekovala, kdy bude druhá série a nemohla se jí dočkat, až jsem to zaspala o celé 3 měsíce, ale nevadí... měla jsem ji zkouklou během dvou večerů. Úplně jsem zapomněla, jak je to vtipné, když jsem to rok a půl neviděla... přišlo mi to jako věčnost a je pravda, že jsem měla jisté problémy si vzpomenout, co se tam vlastně přesně dělo, jaké byly vztahy jednotlivých postav atd... ale postupně při sledování to člověku naskákalo. Její dokreslované screenshooty (smím-li to tak nazvat) jsou the best asi stejně jako její komentáře a vnitřní hlas. Doufám však, že 3. série nebude... ta druhá musela být.. to by prostě nešlo aby to tak skončilo, ale teď už by další následovat neměla, jelikož by akorát zase museli zhatit vztah Rae a Finna, znova zpochybnit přátelství Rae a Chloe a opět podkopat Raeyinu (tak tohle fakt nevím, jak se skloňuje :D) sebedůvěru. Takový velký praštěně šílený kouzelný deníček. ()

Reklama

Vxxx 

všechny recenze uživatele

Parádní! Nedávala jsem tomu moc nadějí, ale ono vás to dostane. Sem-tam humor, lehce černý - suchý...super drama a fakt parádní herecké výkony. Nemluvě o Intru. To se mi moooc líbí :) 5* EDIT: Tak po finále malinko zklamaná... čekala jsem trochu více šokující konec, ale i tak to bylo super. Seriál mě bavil moc a určitě dám jednou nějaký maratón a zopáknu si to :) ()

magnolia 

všechny recenze uživatele

teenagerovská bridget jones (ne)skutečných rozměrů. // trailer: http://www.youtube.com/watch?v=3tmqLvgUd-s na youtube jsou nahrané i celé díly. jo a boží soundtrack. // a ještě poznámka (po jednom lehce citově zabarveném komentáři): cílovou skupinou jsou krasavice patnáct plus (a můj sentiment) - tak od toho nečekejte nového kaurismakiho, boha jeho. v rámci žánru je to fakt dobré (rae a finn jsou noví rory a jess nebo tak něco... ;o)). ()

6thSun 

všechny recenze uživatele

Když chcete, aby se dívala půlka Ameriky, obsadíte do hlavní role obézní děvče. Symboly popcornové krásy byly natolik mocné, že se to povedlo až v roce 2013, ale lepší pozdě, než nikdy. Seriál má řadu vtipných momentů a rozhodně patří k nadprůměrným, přesto se k němu nevracím nijak zvlášť rád a mohu jen doufat, že nejsem tlustofóbní nebo tak něco. 70% ()

Galerie (70)

Zajímavosti (4)

  • Ciara Baxendale (Izzy) měla během natáčení první série 17 let. Byla tak jedinou herečkou v hlavním obsazení, která měla stejný věk jako skutečná studentka. (LUKICKK)
  • Seriál vychází z první a druhé knihy spisovatelky Rae Earl, která vypráví její životní příběh v době dospívání. (LUKICKK)
  • Děj knižní předlohy se odehrává v roce 1989, děj seriálu v roce 1996. (ČSFD)

Reklama

Reklama