poster

Dvojníci

 • italský

  Non c'è due senza quattro

 • slovenský

  Dvojníci

 • anglický

  Double Trouble

Akční / Komedie

Itálie, 1984, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (144)

 • Tosim
  ****

  Vím, že SaH nebyli nikdy obdivuhodní herci, ale každému z nich tahle dvojrole opravdu sedla. Myslím, že recept "strčte dva maníky do prostředí, ve kterém nikdy nebyli" jim jde nejlépe. TEN FAKT, DRAHÝ BRATRANČE, ŽE SI NECHÁVÁ ŘÍKAT TANGO V ZEMI SAMBY NÁM NAPOVÍDAÁ, ŽE MÁME CO DĚLAT S TOTÁLNÍM IDIOTEM :-)(26.5.2003)

 • Malarkey
  *****

  Když jsem byl malý byl tohle jeden z mých nejoblíbenějších filmů se Spencerem a Hillem. Obsahuje přesně to co dělá tu dvojku úspěšnou. Rád se na něj kouknu znova a znova a vždycky rád. --- Jsem Bastion Coimbra de la Coronilla. – y Azevédo!!(5.8.2006)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,700,000(10.4.2010)

 • Superpero
  *****

  Smál jsem se až jsem se za břicho popadal.(23.1.2005)

 • tron
  ****

  „Antonio, vystúp prosím ťa z auta a pozdrav dobrého pána dôstojníka.“ – „Dobrý deň, dobrý pán dôstojník.“ Bud Spencer a Bud Spencer a Terence Hill a Terence Hill v jednom z mojich najobľúbenejších projektov Buda Spencera a Terencea Hilla, z ktorého mi vždy na plecia skočí nálada. Trieštivá bláznivá talianska škola 80. rokov 20. storočia a skvelé akčné scény. Tentokrát sa však výnimočne podaril i pôvabný „zámenný“ scenár; vidieť Hilla a Spencera, jednu z najskúsenejších buddy dvojíc svetovej kinematografie, ako uhihňaných a precitlivených metroseuxálnych papkáčskych horenosov, je na roztečenie pôvabné ("To je letectvo???" - "No, jazdectvo to nebude.").(21.10.2007)

 • B!shop
  *****

  Sice se nejedna o jeden z nejlepsich filmu tehle dvojice, ale jedna se o jeden z mejch nejoblibenejsich. Zapletka je tentokrat docela zajimava a cely je to postaveny na kontrastu mezi "dobytkama" SaH a slusnakama SaH. Kdyz jsou na scene "dobytci", tak je vse pri starem, dobry hlasky, dobry bitky a vtipky tezici z neznameho prostredi. Ale kdyz jsou na scene slusnaci, tak je to proste rezba, vystraseni Spencer a Hill jsou proste nejlepsi a zaverecna bitka je perfektni. Jediny, co bych filmu vytknul, je jedna, stale se opakujici, pisnicka. A taky mi prislo, ze Spencer dost zestarl a hodne pribral, ale jinak je vse pri starym.(6.8.2006)

 • Boss321
  ****

  Jedna z nejvtipnějších komedií se Spencerem a Hillem. Jejich nepřátelé psi války a jejich osobní šoféři :-) to je něco nezapomenutelného.....(29.9.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Kdybych se nějakou záhadou někdy stal milionářem v ohrožení, tak okamžitě ztloustnu, nechám si narůst vousy a naučím se pár znechucených grimas, abych si mohl najmout Buda Spencera jako dvojníka. Můj imaginární bratranec by přitom samozřejmě musel zhubnout a nechat si zmodrat oči, aby i Terence Hill měl práci. Mne tedy rozhodně bavili dvojníci, kteří si evidentně užívali kažení pověsti ohrožených byznysmenů, ale i originály, které měly o svou pověst takový strach, že se rozhodli vrátit do bojové zóny. Dva Spencerové se dvěma Hilly přitom sice nedodali dvojnásobek zábavy, ale k jejich tradiční fackované, uvolněné bezstarostnosti a několika povedeným hláškám jsem se již několikrát vrátil, takže hurá na ně bratranci Coimbrové de la Coronilla y Azevedo.(19.8.2015)

 • Shit
  ***

  Podle mě to je jeden z nejslabších filmů dvojice Bud Spencer a Terrence Hill. Sice se stále najde spousta dobrých gagů a bitek, ale přišlo mi, že Bud Spencer už nějak nemůže, fakt se tady sotva hejbe a Terrence Hil má zase problém s tim, že je v tomhle filmu celkem často trapnej, hlavně jeho komentáře při bitkách jsou velice slabým odvaem na to co předváděl v jiných filmech. Ale zase na druhou stranu se musí nechat, že i tak film dokáže pobavit, někdy dokonce velmi slušně a že oba v roli dvojníků jsou fakt báječný, ale celkově to je bohužel jen průměr(5.8.2006)

 • sud
  ****

  Naši staří známí široký a úzký se nám zde představí dokonce dvakrát. Jednou jako obvyklí ranaři a podruhé jako zakřiknutí šlechtici. Spoustu gagů a efektních bitek nám zaručuje další skvělou komedii Buda Spencera a Terence Hilla.(5.8.2006)

 • Xmilden
  ****

  Musím říct, že je to jedna z úplně nej komedií této dvojice. Téma dvojníků Budovi s Terencem sedlo na výbornou. Šoféři nemají nejmenší chybu:)(14.11.2008)

 • D.Moore
  ****

  Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Možná proto, že jich v něm je dvakrát více než obvykle. Dvojníci jsou plní neodolatelného a často velice dobře vypointovaného humoru, pánové si dvojroli očividně vychutnali (obzvlášť Bud Spencer v závěrečné rvačce, když se coby milionář bojí rozdávat své typické údery). A ta návyková ústřední melodie, které se nemůžu zbavit... Super. "Odvezte nás na letiště, pak se vraťte sem a odvezte nás domů."(9.8.2013)

 • Davies182
  ***

  Tuhle dvojku pro mne byla vždycky ohromná sranda sledovat. Spencerovy zabijácké facky a Hillův odzbrojující vtip dokáží zaujmout i po letech.(29.4.2009)

 • Hrabka
  ****

  Tito dva frajírci a jejich filmy jsou doslova kultovním počinem. Ne snad jednotlivé filmy, ale to co společně dokázali je obdivuhodné. Jedna z nejznámějších a nejtypičtějších filmových dvojic všech dob. Klobouk dolů před nima, ti chlapíci měli vážně šťávu a jejich filmy nepostrádaly zábavu i napětí. Ale především vtip a komické situace jsou nejsilnějšími zbraněmi filmů, ve kterých se bok po boku objevili Bud Spencer a Terence Hill. 75%(3.1.2008)

 • cheyene
  ***

  Z produkce Terence Hilla a Buda Spencera jsem již viděl lepší komedie, tudíž v tomto případě nemohu hodnotit lépe. Příběhem (a až na pár výjimek) i humorem mě Dvojníci příliš neoslovili.(18.5.2017)

 • LiVentura
  ****

  Lehká dobrá komika v podání nepřehlédnutelné komické dvojice minulého staletí.....pěkné.(21.7.2007)

 • SNCIS
  ***

  "Hej!" - "Hej co?" - "Dveře!" - "Dveře jsou na otevírání, to si nevěděl?" Spencer a Hill ve dvojroli. Jestli chceš spáchat sebevraždu, buď tady, až se vrátim. Vtipné to je, nicméně mne tento jejich snímek - moc neoslnil. Dabing je děs,běs, příběh ok a hudba průměr. Místy se tlemým a místy mi to přijde bez šťávy. Takže průměrná komedie - 60%.(25.11.2017)

 • salahadin
  ****

  Aneb Hill a Spencer nadruhou. Mít na světě dva Budy, to bych se bál, že se Země vychýlí ze své oběžné dráhy (to by chtělo někoho, aby ji vyrovnával), mít na světě dva Terence, nezbyla by nám v ČR jediná ženská (hromadný exodus do Itálie). Ale vážně. Výborná vtipná podívaná, jedna z posledních velkých "siláckých" rolí Terence a Buda. Chlámal jsem se od začátku do konce, pro mě jeden z nejlepších dílů těchto bitkových výtečníků. Enzo Barboni s nimi natočil jejich nejlepší filmy.(19.7.2007)

 • Ruut
  **

  Mě to až tak dobré jako většině ostatních nepřišlo. Málo akce, málo humoru, málo hlášek a hrozně klišovitý.(30.12.2008)

 • kingik
  *

  Podle mě jeden z nejslabších filmů s dvojicí Terence Hill a Bud Spencer. Píšu raději film, protože na komedii tam bylo zatraceně málo gagů a když se nějaké přece jen jako zázrakem objevily, tak nic. Opět jsem se ani jednou neusmál a překvapivě i bitek bylo pomálu. Fakt slabota. Mé hodnocení: 20%(17.12.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace