Díval jsem se včera na třetí epizodu a byl jsem zvědavý, zda je to tak špatné, jak tu lidé píší. Je to prostě talk show a nejedná se o nic originálního ani uměleckého. Je to prostě jen hodinka povídání. Polívka mě nijak neiritoval, hosti byli více či méně zajímaví. Goldflam mě také ničím neurážel. Prostě jen další z řady mnoha televizních zábavných pořadů. Pobaví, neurazí a žádný jiný význam ani smysl tato show nemá, takže hodnotím spíše kladně. Na podobné pořady si nepotrpím, ale pokud si je někdy zapnu, dá se to bez úhony přežít, alespoň konkrétně v tomto případě.(17.3.2013)

• tommy187

Celkom originálna show, ktorá patrí určite k tým lepším ... Boleka mám ja osobne veľmi rád (aj v jeho pokročilom veku) a veľmi rád pozerám jeho filmy, seriály a teraz aj talk-show. Fakt škoda, že spomínaná talk-show má až 50 minút, lebo divák sa fakt dosť nudí ... Pár vtipov je super, ale ten zvyšok, dajme tomu, že 30m? Uvidíme ako to bude pokračovať, ale zatiaľ 50%,(2.4.2013)

• SOLOM.

Pravda pravdoucí je ta, že tento pořad opravdu moc kvality nepobral. Bolek Polívka má své nejlepší období už dávno za sebou, jeho vtipům se dnes už málokdo zasměje a to je vážně škoda. Kdysi byl KING, dnes už dostává prostor jen v podobných sračkách. Ale tak hlavně že si pokecal, zachlastali u toho – snad se u toho i sami aktéři pobavili – diváci už bohužel moc ne.(24.11.2018)

• Tarako

Ani nevím, za co tu hvězdu dávám. Asi z respektu k Bolkovi. Uplně zbytečná talk show. Co mi ale vrtá hlavou je, z jakýho důvodu jsou zváni hosté typu Michal David a pod.? Ono je asi jednodušší sáhnout po seznamu "celebrit", který už vystřídaly všechny pořady v televizi nejmíň tisíckrát, ale rády přijdou i sem, aby shrábly honorář za nic, než vyhledávat a zvát aspoň trochu zajímavý a neokoukaný tváře, jak je tomu zatím u Krause. Prostředí je taky příšerný, když už by měl mít Bolek nějakej pořad, tak přece a jedině v zakouřený putyce a s pivem v ruce. No a mega trapnej Pavlásek tomu fakt pomáhá. Achjo.(6.4.2013)

Bolka mám strašně moc rád, ale fakt nevím, kdo ho donutil soupeřit s Krausem (TOP kvalita), Šípem (slabší kvalita) a dalšími českými talk-show, přestože mu muselo bejt jasný, že Bolek není žádnej chytrolín s vytříbenou mluvou, ale prostě jen valašskej král. Není to taková tragédie, občas se zasměju, tak přeci jen za tři.(21.9.2013)