Díval jsem se včera na třetí epizodu a byl jsem zvědavý, zda je to tak špatné, jak tu lidé píší. Je to prostě talk show a nejedná se o nic originálního ani uměleckého. Je to prostě jen hodinka povídání. Polívka mě nijak neiritoval, hosti byli více či méně zajímaví. Goldflam mě také ničím neurážel. Prostě jen další z řady mnoha televizních zábavných pořadů. Pobaví, neurazí a žádný jiný význam ani smysl tato show nemá, takže hodnotím spíše kladně. Na podobné pořady si nepotrpím, ale pokud si je někdy zapnu, dá se to bez úhony přežít, alespoň konkrétně v tomto případě.(17.3.2013)

Vůbec nechápu, proč se tu všichni tak snobsky pohoršují... Polívka je tu, jako skoro vždy, vtipný, pohotový, se stopami klaunství a záblesky dávné geniality. Naopak se mi to zdá lepší než Bolkoviny, které byly víc prvoplánově estrádní, tady do toho Polívka dává víc noblesy a moudrosti, posunul to směrem k humoru Lasicy... Dělat humor je pořádná dřina a umění a nevím, proč se pohoršovat a kopat do toho mála, co u nás v tomto žánru alespoň za něco stojí....(15.7.2013)

• Lukoboss

Bolek už má holt to nejlepší za sebou a u toho to taky skončí nejspíš. On už má určitej věk a taky je zničenej životem, takže tam tak jako sedí, moc toho neříká, když už něco řekne, musíte se soustředit, protože to zahuhlá, až to splyne. No a radši mu tam k tomu vínku dávají vodu, aby se to nezvrhlo ještě víc.(4.6.2013)

Bolka mám strašně moc rád, ale fakt nevím, kdo ho donutil soupeřit s Krausem (TOP kvalita), Šípem (slabší kvalita) a dalšími českými talk-show, přestože mu muselo bejt jasný, že Bolek není žádnej chytrolín s vytříbenou mluvou, ale prostě jen valašskej král. Není to taková tragédie, občas se zasměju, tak přeci jen za tři.(21.9.2013)

• Rosalinda

Nebylo to tak špatné, ale čekala jsem víc. Nebo možná ani nečekala? Zatím dávám dvě hvězdice a uvidíme, jak se to vyvine dál. I když silně pochybuji po dnešním prvním díle, že by se to hnulo nahoru. Nápad dobrý, ale celé to vyznělo tak nějak do prázdna a postrádalo to jakýkoliv náboj - Bolek, neBolek! A že mne to i mrzí. Tady bude záležet na hostech víc, než jinde.(2.3.2013)