• MUNRO
  **

  Tenhle styl talk show mi k Bolkovi ani trochu nepasuje.Bolkoviny jeho osobitému humoru seděly mnohem víc,než moderní křesílko,kvádro s elegantním šálem a usazená kavárna s lampičkami na stolech.Lukáš Pavlásek mi jako uvaděč-someliér přijde až trapný.Bolka Polívku a jeho vesnický humor mám rád,ale nejsem si jistý,jestli se on sám v této navoněné roli cítí dobře.(6.3.2013)

 • RadushM
  odpad!

  Doba, kdy talk-show a podobné výstřednosti měli úspěch, jsou dávno pryč. Ano, po revoluci byl pracující lid dělnického původu hladový po historkách z podsvětí. Pokud se člověku během prvních porevolučních let nepovedlo nastřádat-nakrást tolik, aby si mohl dovolit sám exotickou dovolenou, rád si poslechl vyprávění Amfóry, kde a s kým si zahráli a jaký to bylo v NDR. Ve chvíli, kdy jsme ale jednu a tu samou historku začali slýchat od více pseudoherců, začalo to býti nějaké podezřelé... Tento poslední záchvat Bolkovýho pokusu o záchranu sama sebe hodnotím jako velmi nezdařilou tryznu na pohřbu jeho samého...(12.4.2015)

 • zdeci
  *

  Dej notorika až dva do pořadu s chlastem a? Tohle vážně ne! Omylem jsem pustil a stačilo, never more! PS: Mi připomnělo, jak jsme s panem docentem, vysloužilým to alkoholikem, chodili se ožírat na zkoušky do Útěchova a taky to nikoho nezajímalo, dokud někdo nepoblil vrata; no a pak už vůbec ne. A tohle je némlich to samý! Jinak si myslím, že mu krachla ta farma, né? Takže ožírat se jako zamlada, navíc značně poznamenán tímto odvěkým koníčkem umělců, před televizní kamerou a ještě za to dostávat gáži, no tak to je hokna snů, to se musí nechat.(21.5.2013)

 • Radek99
  **

  Cesta od geniální Manéže přes vynikající Bolkoviny až k nudnému a dosti falešně familiárně vyznívajícímu talk-show Polívka na víně je bohužel strmý umělecký propad. Uvážíme-li navíc, že Bolkoviny a Polívka na víně jsou zhruba stejný formát, onen sešup je ještě zjevnější. Bolek Polívka přestává být soudný a jen tupě recykluje to, v čem býval kdysi mistr. Nyní je ovšem jeho humor chtěný, jeho blazeovanost falešná, uvolněnost škrobeně televizní. Pořad postrádá kdysi tu nejdůležitější devizu televizních projektů BP - náboj a originalitu. Polívka na víně je jen taková prima televizní selanka...(25.10.2013)

 • Rosalinda
  **

  Nebylo to tak špatné, ale čekala jsem víc. Nebo možná ani nečekala? Zatím dávám dvě hvězdice a uvidíme, jak se to vyvine dál. I když silně pochybuji po dnešním prvním díle, že by se to hnulo nahoru. Nápad dobrý, ale celé to vyznělo tak nějak do prázdna a postrádalo to jakýkoliv náboj - Bolek, neBolek! A že mne to i mrzí. Tady bude záležet na hostech víc, než jinde.(2.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace