Bolka mám strašně moc rád, ale fakt nevím, kdo ho donutil soupeřit s Krausem (TOP kvalita), Šípem (slabší kvalita) a dalšími českými talk-show, přestože mu muselo bejt jasný, že Bolek není žádnej chytrolín s vytříbenou mluvou, ale prostě jen valašskej král. Není to taková tragédie, občas se zasměju, tak přeci jen za tři.(21.9.2013)

• Rosalinda

Nebylo to tak špatné, ale čekala jsem víc. Nebo možná ani nečekala? Zatím dávám dvě hvězdice a uvidíme, jak se to vyvine dál. I když silně pochybuji po dnešním prvním díle, že by se to hnulo nahoru. Nápad dobrý, ale celé to vyznělo tak nějak do prázdna a postrádalo to jakýkoliv náboj - Bolek, neBolek! A že mne to i mrzí. Tady bude záležet na hostech víc, než jinde.(2.3.2013)

Vůbec nechápu, proč se tu všichni tak snobsky pohoršují... Polívka je tu, jako skoro vždy, vtipný, pohotový, se stopami klaunství a záblesky dávné geniality. Naopak se mi to zdá lepší než Bolkoviny, které byly víc prvoplánově estrádní, tady do toho Polívka dává víc noblesy a moudrosti, posunul to směrem k humoru Lasicy... Dělat humor je pořádná dřina a umění a nevím, proč se pohoršovat a kopat do toho mála, co u nás v tomto žánru alespoň za něco stojí....(15.7.2013)

• Flack007

Vtip si dal asi dovolenou. Viděla jsem pár dílů a myslim, že Bolek je už okoukaný a nepřinesl v tomto pořadu vůbec nic převratného. Je to škoda, protože jsem tak nějak doufala, že to nebude tak nudné, suché a bez vtipu. Moje hodnocení se pohybuje na hranici jedné hvězdy a odpadu, ale spíš dávám to horší.(28.3.2013)

• MM_Ramone

"Polívka na víne" je nepožívateľný blivajz. Humus. Ani trocha mi to nechutí. Veru nie. Ale ako vidím, nie som sám. Tento krát Bolek Polívka navaril poriadnu sračku. Valašský kráľ riadne zavalašil. Nedá sa na to pozerať. Preč je jeho výrečnosť a pohotový humor, ktorý doteraz predvádzal vo viacerých svojich projektoch. Toto čo som videl na obrazovkách televízie Prima je nudné, nezáživné drísnanie starého, unaveného opilca. Pán Polívka má u mňa stále veľký rešpekt ako výborný herec, ale za túto značne nepodarenú talk show mu dám iba jednu hviezdičku. *(4.6.2013)