• RadushM
  odpad!

  Doba, kdy talk-show a podobné výstřednosti měli úspěch, jsou dávno pryč. Ano, po revoluci byl pracující lid dělnického původu hladový po historkách z podsvětí. Pokud se člověku během prvních porevolučních let nepovedlo nastřádat-nakrást tolik, aby si mohl dovolit sám exotickou dovolenou, rád si poslechl vyprávění Amfóry, kde a s kým si zahráli a jaký to bylo v NDR. Ve chvíli, kdy jsme ale jednu a tu samou historku začali slýchat od více pseudoherců, začalo to býti nějaké podezřelé... Tento poslední záchvat Bolkovýho pokusu o záchranu sama sebe hodnotím jako velmi nezdařilou tryznu na pohřbu jeho samého...(12.4.2015)

 • kingik
  ***

  Polívka na víně - to by byl dost zvláštní pokrm a nikomu by jistě nechutnal. Tohle je ovšem Polívka s velkým P. A není to zase takový blivajz, jak by se mohlo zdát, ale jde o to, jak velký máte hlad. Hlad po talk-show s charismatickým Bolkem Polívkem, který nikdy nebyl dobrým moderátorem, ale jeho osobitý projev zde není na škodu. Nezpovídá své hosty nijak násilně, ale spíše se snaží o uvolněnou náladu a pokouší se dostat z hostů něco, pokud možno, originálního. Mnou viděný díl s Ruppertem, Pavlatem a Krainovou právě takový byl. Vládla pohoda, hosté se odvázali, až na Krainovou, a bavilo mě to víc než Šíp, Kraus a Bohdalová dohromady ve svých talk-show. Sice je diskutabilní, jestli bych show dokázal sledovat pravidelně a také sobotní prime time, který je pro vysílání vyhrazen je přehnaně sebevědomý, ale než Bolek natočí pokračování Dědictví, tak musíme brát co je anebo taky ne. A to je právě právo divácké volby. 50%(18.3.2013)

 • kubilov
  ***

  Bolka mám strašně moc rád, ale fakt nevím, kdo ho donutil soupeřit s Krausem (TOP kvalita), Šípem (slabší kvalita) a dalšími českými talk-show, přestože mu muselo bejt jasný, že Bolek není žádnej chytrolín s vytříbenou mluvou, ale prostě jen valašskej král. Není to taková tragédie, občas se zasměju, tak přeci jen za tři.(21.9.2013)

 • Myrddin
  ****

  Poslední dobou na bednu moc nečumim, ale tohle se mi docela líbí, řek bych, že to nemá bejt talk show v pravym slova smyslu, ale spíš takový přátelský posezení u vína. A tak to taky je, navíc mam Bolka docela rád, i když u mě trochu klesnul, když hrál v tý reklamě na zasranej T-Mobile... ale hold nikdo neni dokonalej...(10.3.2013)

 • Joeman
  ***

  Vůbec nechápu, proč se tu všichni tak snobsky pohoršují... Polívka je tu, jako skoro vždy, vtipný, pohotový, se stopami klaunství a záblesky dávné geniality. Naopak se mi to zdá lepší než Bolkoviny, které byly víc prvoplánově estrádní, tady do toho Polívka dává víc noblesy a moudrosti, posunul to směrem k humoru Lasicy... Dělat humor je pořádná dřina a umění a nevím, proč se pohoršovat a kopat do toho mála, co u nás v tomto žánru alespoň za něco stojí....(15.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace