• Myrddin
  ****

  Poslední dobou na bednu moc nečumim, ale tohle se mi docela líbí, řek bych, že to nemá bejt talk show v pravym slova smyslu, ale spíš takový přátelský posezení u vína. A tak to taky je, navíc mam Bolka docela rád, i když u mě trochu klesnul, když hrál v tý reklamě na zasranej T-Mobile... ale hold nikdo neni dokonalej...(10.3.2013)

 • MUNRO
  **

  Tenhle styl talk show mi k Bolkovi ani trochu nepasuje.Bolkoviny jeho osobitému humoru seděly mnohem víc,než moderní křesílko,kvádro s elegantním šálem a usazená kavárna s lampičkami na stolech.Lukáš Pavlásek mi jako uvaděč-someliér přijde až trapný.Bolka Polívku a jeho vesnický humor mám rád,ale nejsem si jistý,jestli se on sám v této navoněné roli cítí dobře.(6.3.2013)

 • RadushM
  odpad!

  Doba, kdy talk-show a podobné výstřednosti měli úspěch, jsou dávno pryč. Ano, po revoluci byl pracující lid dělnického původu hladový po historkách z podsvětí. Pokud se člověku během prvních porevolučních let nepovedlo nastřádat-nakrást tolik, aby si mohl dovolit sám exotickou dovolenou, rád si poslechl vyprávění Amfóry, kde a s kým si zahráli a jaký to bylo v NDR. Ve chvíli, kdy jsme ale jednu a tu samou historku začali slýchat od více pseudoherců, začalo to býti nějaké podezřelé... Tento poslední záchvat Bolkovýho pokusu o záchranu sama sebe hodnotím jako velmi nezdařilou tryznu na pohřbu jeho samého...(12.4.2015)

 • Tarako
  *

  Ani nevím, za co tu hvězdu dávám. Asi z respektu k Bolkovi. Uplně zbytečná talk show. Co mi ale vrtá hlavou je, z jakýho důvodu jsou zváni hosté typu Michal David a pod.? Ono je asi jednodušší sáhnout po seznamu "celebrit", který už vystřídaly všechny pořady v televizi nejmíň tisíckrát, ale rády přijdou i sem, aby shrábly honorář za nic, než vyhledávat a zvát aspoň trochu zajímavý a neokoukaný tváře, jak je tomu zatím u Krause. Prostředí je taky příšerný, když už by měl mít Bolek nějakej pořad, tak přece a jedině v zakouřený putyce a s pivem v ruce. No a mega trapnej Pavlásek tomu fakt pomáhá. Achjo.(6.4.2013)

 • Flack007
  odpad!

  Vtip si dal asi dovolenou. Viděla jsem pár dílů a myslim, že Bolek je už okoukaný a nepřinesl v tomto pořadu vůbec nic převratného. Je to škoda, protože jsem tak nějak doufala, že to nebude tak nudné, suché a bez vtipu. Moje hodnocení se pohybuje na hranici jedné hvězdy a odpadu, ale spíš dávám to horší.(28.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace