• Rosalinda
  **

  Nebylo to tak špatné, ale čekala jsem víc. Nebo možná ani nečekala? Zatím dávám dvě hvězdice a uvidíme, jak se to vyvine dál. I když silně pochybuji po dnešním prvním díle, že by se to hnulo nahoru. Nápad dobrý, ale celé to vyznělo tak nějak do prázdna a postrádalo to jakýkoliv náboj - Bolek, neBolek! A že mne to i mrzí. Tady bude záležet na hostech víc, než jinde.(2.3.2013)

 • Lukoboss
  *

  Bolek už má holt to nejlepší za sebou a u toho to taky skončí nejspíš. On už má určitej věk a taky je zničenej životem, takže tam tak jako sedí, moc toho neříká, když už něco řekne, musíte se soustředit, protože to zahuhlá, až to splyne. No a radši mu tam k tomu vínku dávají vodu, aby se to nezvrhlo ještě víc.(4.6.2013)

 • MM_Ramone
  *

  "Polívka na víne" je nepožívateľný blivajz. Humus. Ani trocha mi to nechutí. Veru nie. Ale ako vidím, nie som sám. Tento krát Bolek Polívka navaril poriadnu sračku. Valašský kráľ riadne zavalašil. Nedá sa na to pozerať. Preč je jeho výrečnosť a pohotový humor, ktorý doteraz predvádzal vo viacerých svojich projektoch. Toto čo som videl na obrazovkách televízie Prima je nudné, nezáživné drísnanie starého, unaveného opilca. Pán Polívka má u mňa stále veľký rešpekt ako výborný herec, ale za túto značne nepodarenú talk show mu dám iba jednu hviezdičku. *(4.6.2013)

 • Joeman
  ***

  Vůbec nechápu, proč se tu všichni tak snobsky pohoršují... Polívka je tu, jako skoro vždy, vtipný, pohotový, se stopami klaunství a záblesky dávné geniality. Naopak se mi to zdá lepší než Bolkoviny, které byly víc prvoplánově estrádní, tady do toho Polívka dává víc noblesy a moudrosti, posunul to směrem k humoru Lasicy... Dělat humor je pořádná dřina a umění a nevím, proč se pohoršovat a kopat do toho mála, co u nás v tomto žánru alespoň za něco stojí....(15.7.2013)

 • RadushM
  odpad!

  Doba, kdy talk-show a podobné výstřednosti měli úspěch, jsou dávno pryč. Ano, po revoluci byl pracující lid dělnického původu hladový po historkách z podsvětí. Pokud se člověku během prvních porevolučních let nepovedlo nastřádat-nakrást tolik, aby si mohl dovolit sám exotickou dovolenou, rád si poslechl vyprávění Amfóry, kde a s kým si zahráli a jaký to bylo v NDR. Ve chvíli, kdy jsme ale jednu a tu samou historku začali slýchat od více pseudoherců, začalo to býti nějaké podezřelé... Tento poslední záchvat Bolkovýho pokusu o záchranu sama sebe hodnotím jako velmi nezdařilou tryznu na pohřbu jeho samého...(12.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace