• Flack007
  odpad!

  Vtip si dal asi dovolenou. Viděla jsem pár dílů a myslim, že Bolek je už okoukaný a nepřinesl v tomto pořadu vůbec nic převratného. Je to škoda, protože jsem tak nějak doufala, že to nebude tak nudné, suché a bez vtipu. Moje hodnocení se pohybuje na hranici jedné hvězdy a odpadu, ale spíš dávám to horší.(28.3.2013)

 • Myrddin
  ****

  Poslední dobou na bednu moc nečumim, ale tohle se mi docela líbí, řek bych, že to nemá bejt talk show v pravym slova smyslu, ale spíš takový přátelský posezení u vína. A tak to taky je, navíc mam Bolka docela rád, i když u mě trochu klesnul, když hrál v tý reklamě na zasranej T-Mobile... ale hold nikdo neni dokonalej...(10.3.2013)

 • Radek99
  **

  Cesta od geniální Manéže přes vynikající Bolkoviny až k nudnému a dosti falešně familiárně vyznívajícímu talk-show Polívka na víně je bohužel strmý umělecký propad. Uvážíme-li navíc, že Bolkoviny a Polívka na víně jsou zhruba stejný formát, onen sešup je ještě zjevnější. Bolek Polívka přestává být soudný a jen tupě recykluje to, v čem býval kdysi mistr. Nyní je ovšem jeho humor chtěný, jeho blazeovanost falešná, uvolněnost škrobeně televizní. Pořad postrádá kdysi tu nejdůležitější devizu televizních projektů BP - náboj a originalitu. Polívka na víně je jen taková prima televizní selanka...(25.10.2013)

 • Tommassi3
  ***

  Charisma opilcovo !! Zní mi to jako oxymoron, ale Bolka to vystihuje dokonale !! Nejedná se o nic světoborného, ani inovátorského, máme tu další z řady českých talk show, ale po dlouhé době velmi příjemný "unavený mim" Polívka v roli hostitele tuhle záležitost činí lehce nadprůměrnou !! Kupodivu mě to baví..(28.4.2013)

 • kobejn
  ***

  Díval jsem se včera na třetí epizodu a byl jsem zvědavý, zda je to tak špatné, jak tu lidé píší. Je to prostě talk show a nejedná se o nic originálního ani uměleckého. Je to prostě jen hodinka povídání. Polívka mě nijak neiritoval, hosti byli více či méně zajímaví. Goldflam mě také ničím neurážel. Prostě jen další z řady mnoha televizních zábavných pořadů. Pobaví, neurazí a žádný jiný význam ani smysl tato show nemá, takže hodnotím spíše kladně. Na podobné pořady si nepotrpím, ale pokud si je někdy zapnu, dá se to bez úhony přežít, alespoň konkrétně v tomto případě.(17.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace