Návštěvníci 3: Revoluce

• Francie Les Visiteurs : La révolution (více)

Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč. Zatímco z pradětí sluhy Jacquouille La Fripouille jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství. Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku „pán a kmán" to bude mít dvojnásobně těžké. Tolik situačních gagů, šílených situací, dialogů a hlášek už žádná jiná revoluce nezažije. A slavný tyran Robespierre si bude přát, aby tyhle dva magory nikdy nepotkal. (Bontonfilm)

RedAntCZ

Předchozí dva díly se mi líbily, nevím jestli to bylo tím že jsem byl malí a nebo protože se to líbilo mému taťkovy, ale prostě to byl jeden z mích oblíbených filmů a když jsem zjistil že vyjde další díl, tak jsem ho prostě musel vidět, po tom co jsem ho ani nedokoukal protože mě zklamal jsem šel rovnou napsat tuto recenzi 25% ()

fafejt001

PŮVODNÍ myšlenka se , OBČANE , zcela vytratila . Tohle bylo vlastně stejně slabé jako DVOJKA . Bez inteligentního vtipu , často bezduché , pitvorné , taková ,, splácanina ,, . Clavier na to psaní nestačí . Nebude už pokračování , že néééééé..... ()

Hvězdář

Tohle téma už je dávno vyčerpané, sice pořád strašně lákavé, ale už těžko vymyslet něco originálního. Na jedničku a dvojku, to prostě nemá, ale s tím se ani stejně moc nedá dělat. Je to prostě jen další díl něčeho, co začalo velmi úspěšně, ale pokračování se tomu nehodilo. ()

hanzous

První a druhý díl byl super a dost jsem se nasmál, ale tady až na pár dobrých vtípků to za moc nestálo. Dost mě to zklamalo na to jak jsem se těšil na oblíbené návštěvníky z dřívějška. Aspoň že nechali herecké duo Clavier-Reno, jinak bych dal odpad! ()

Sylvanas

Není to tak špatné, jak tu mnozí tvrdí. Samozřejmě kvality původních dílů to nedosahuje, ale místy jsem se docela zasmála. Já teda koukala bez dabingu jen s titulky a jsem za to ráda. ()

RyonMathrin

Ve zkratce: Důstojný třetí díl navazujících filmů (Cesta do Ameriky se nepočítá). A teď detailněji: Film drží laťku stále vysoko. Samozřejmě je tu stejný druh humoru, podobný typ situací. Přesto mne překvapilo, že jde po dvou dílech vymyslet v rámci dané zápletky ještě zcela jiné scénky a stále zábavné. Staré známé obličeje, nové hlášky... Podstatná část se odehrává v době francouzské revoluce, která měla narovnat vztahy mezi lidmi. Ve skutečnosti je to však přetvářka a někteří se chovají jako lokajové stále. Zároveň je to podhoubí pro situační komedii a nové hlášky ("Občanko hraběnko"...) Zamotaný děj filmu korunuje opět otevřený konec, opět ve 20. století, ale ať to není spoiler - koukněte na to, rozhodně stojí za vidění. Jestli bude natočeno ještě další pokračování, tak jsem fakt zvědav, jak to ještě zašmodrchají. (A jsem rád, že nejsem sám, kdo přidělil 5*, jsem přesvědčen, že zasloužených) ()

brasek

Čo povedať na tento snímok? Ako dôvod vzniku vidím nostalgické spomienky starých pánov na dve dekády dozadu, keď ešte ich netrápila artróza. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10 ()

bigmatko

Navstevníci ako klasický formát francúzskej komédie nesklamali ani v najnovšom spracovaní. Ak to porovnám z poslednými veľkorozpočtovými holywodskymi komédiami, ktoré sa väčšinou točia okolo nezmyselných a silených životných príbehov a z 5 tich filmov sa dá pozerať iba jeden, tak potom návštevníci patria určite do toho lepšieho priemeru. Dá sa na tom zasmiať. má to spád a ešte k tomu to väčšina divákov pozná a príbeh stredovekého rytiera a prostoduchého poskoka je im blízky. podľa všetkého sa dočkáme aj nejakého pokračovania v ktorom už snáď konečne nájdu cestu domov. ()

Gluminator

tak takhle zmatený a urychlený střih jsem ještě neviděl. Tento díl, byl prakticky o ničem, skoro žádná výprava, děj naprosto chaotický, člověk občas fakt nestíhal kde kdo a co. Zachranil to klasicky "žakuj" který občas prohodil pár vtipných hlášek, nicméně fakt film dost o ničem. ()

Adelka123

Tak toto jsem nepochopila... Párkrát sem se zasmála, ale čekala jsem mnohem více. jedna hvězda za Rena, jedna za Claviera, jedna z nostalgie za minulé Návštěníky, ale to je tak všechno... Škoda... ()

4848

Obrovské zklamání, spousta nových postav,film se vůbec neodehrává v současnosti,komických situací je ve filmu velmi málo,není tam nic co dělalo první dva díly tak vtipnými. ()

Grid

Čím dál horší. Na tohle už jsem koukal jen z úcty na jedničku. Ani vtipy už tam nejsou skoro. Navíc zas otevřený děj na pokračování. Proč se komedie odehrává celá v noci??? ()

ohinek

18 let, to je zatraceně dlouhá doba. Stálo to za to? Rozhodně! Pavel Trávníček sice Jackuouillově hlasu zoufale chybí, a stejně tak filmu zoufale chybí trocha akce navíc, což film nahrazuje nudnými dialogy postav pro děj zcela zbytečných, ale nevadí, aspoň těch posledních 15 minut za to pořád stálo. Takže vzhůru do dalšího dílu a proboha, ne zase tak strašně dlouho. ()

Reyak odpad!

Proboha proč? To není křesťanské. Pronuděná hodina a půl, která zničila společný večer s přáteli. ()