Epizoda 6 (S01E06) (epizoda)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2013, 52 min

"Byl jsem skvělá, nic netušící návnada." Tak v tom se s Bukowskym cítíme stejně. Nějaký šestý smysl mi totiž již nějakou dobu našeptával, že tohle nijak nedopadne, takže bych asi neměl být zklamán, když to "velkolepé" finále skutečně nijak zvlášť nedopadlo. Jenže já jsem v koutku duše doufal, že se bude odhalovat, zatýkat a moudrou hlavou moudře kývat, ale to jsem se tedy nechal nachytat.(1.2.2017)

,,Akorát těch mrtvol bylo na můj vkus moc.´´ To řekl Bukowsky, ne já. Konec vcelku zajímavý.(22.2.2020)

Tak tu máme naoko uzavření jedné kapitoly toho příběhu. Přece jenom došlo i na nějakou tu jakžtakž slušnou akci – na české poměry – no a mělo to i zajímavou atmosféru a „vyvrcholení“. Je jen velká škoda, že si tvůrci nedali více práce s charakteristikou jednotlivých postav, protože mě zatím baví opravdu jen ten Kuneš. Bukowsky je ocas a být po mém, tak to tímhle dílem raději celé uzavřu. Záporné postavy jsou na věčnosti, Vesna už své ženské zbraně ukázala… Ale co už, máme před sebou ještě jednu sérii…(17.3.2019)

• - Natáčelo se v Lovosicích, Lhotce nad Labem, Petrově u Prahy, Děčíně, Praze Libni a na Masarykově nádraží. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)