Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bukowsky je na cestě do Polska za přízrakem Tadeusze. V Gdaňsku ale nalézá Darju. Celou dobu mu lhala. Další stopy vedou mezi surfaře na poloostrov Hel. (Česká televize)

Recenze (2)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdybych byl nájemným zabijákem, nechal bych si prachy na vraždu dovést ke svému baráku, když si nejsem jistý, jestli to není bouda? Kdybych byl polda vyšetřující vraždu, který chystá léčku na vraha a sám na sebe objedná vraždu – v zrcátku vidím, že mě někdo sleduje a přesto dovezu své dítě k baráku, kde bydlí i se svou matkou… ale hovno – v obou případech bych musel být úplný retard, nebo naprosto jeblý scénárista…No a o tom to je…Tento seriál není špatný, má dobré i hodně dobré momenty, ale má v sobě i řadu naprostých kokotin, které mě na něm serou po celou jeho dobu. I to je důvod, proč odmítám pochopit, že většina lidí (diváků) tohle hodnotí jako nadprůměrnou záležitost… ()

Reklama

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Filmovalo se v Praze (Podolí, Těšnovský tunel, Karlín, Dejvice, hlavní nádraží, Nové Město, Vinohrady, Kavčí Hory), zámek Bon Repos u Lysé nad Labem, poloostrov Hel v Polsku. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama