Epizoda 6 (S02E06) (epizoda)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2014, 53 min

  • SOLOM.
    ***

    No a máme to slavnostně za sebou. Teda hlavně Bukowsky, kolem kterého umírali lidi jak na běžícím páse – on sám přežil několikrát jen „zázrakem“…Poslední díl nebyl špatný, ale ani on nikterak nevybočil z průměru celého seriálu. Jen ten konec mohli udělat trošku důvěryhodnější, ale tak co, alespoň si udělali prdel z policajtů…Kuneš vše nakonec vyřešil a tak už se můžeme těšit, do čeho se namočí příště…A žili šťastně až do smrti…(21.3.2019)

  • - Když Kuneš (Hynek Čermák) střílí po prchajícím Švábovi, vystřelí v domě dvakrát, po druhém výstřelu mu zůstane závěr v zadní poloze. To znamená, že buďto měl v zásobníku, který má kapacitu podle typu zbraně 15 či 16 nábojů, pouze 2 náboje nebo to bylo způsobeno špatným držením zbraně, kdy střelec prstem přizvedl záchyt závěru. Vzhledem k tomu, že je následně v záběru vidět, že vyndal zásobník a přebíjí, tak ve skutečnosti skutečně měl v zásobníku pouze 2 náboje. Zde je opět chyba v tom, že v době, kdy vypustil závěr do přední polohy, tak neměl zasunut zásobník ve zbrani, tudíž nemohlo dojít k nabití náboje do komory a musel by zbraň znovu natahovat. Venku vystřelí po ujíždějícím Švábovi celkem 10 krát, poté mu dochází náboje, závěr zůstává v zadní poloze a Kuneš ještě jednou zmáčkne spoušť, která cvakne. Zvuk cvaknutí je zde vložen postprodukčně a chybně, protože v této pozici spoušť nemůže spustit a promáčkne se „naprázdno“ bez jakéhokoliv zvuku. Celkem tedy vystřelil 12 krát, což je neodpovídá kapacitě zásobníku, ve skutečnosti by totiž u sebe měl dva plně nabité zásobníky (30-32 nábojů). (H4dos)

  • - V epizodě pronásleduje Bukowsky (Pavel Řezníček) na pražském hlavním nádraží vraha, který nastoupí do vlaku odjíždějícím směrem na sever. Ve vlaku je však na digitálních ukazatelích zřetelně vidět název vlaku R353 260 Müncher Hbf - Praha hl. n., jedná se tedy o expres č. 353, který je vypravován pouze z Mnichova. (Všežrout)

  • - Ve scéně, kdy má Hartman (Karel Dobrý) odlétat, jde o let ve 21:20. Na odletové tabuli na letišti se ale Kuneš (Hynek Čermák) dívá na odlety začínající v 5:00. (Ricci)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace