Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bukowského podezření dostává reálnější obrysy, i když policejní výslechy Andrey stojí na mrtvém bodu. Kdo si ale objednal vraždu Bukowského? (Česká televize)

Recenze (7)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No a máme to slavnostně za sebou. Teda hlavně Bukowsky, kolem kterého umírali lidi jak na běžícím páse – on sám přežil několikrát jen „zázrakem“…Poslední díl nebyl špatný, ale ani on nikterak nevybočil z průměru celého seriálu. Jen ten konec mohli udělat trošku důvěryhodnější, ale tak co, alespoň si udělali prdel z policajtů…Kuneš vše nakonec vyřešil a tak už se můžeme těšit, do čeho se namočí příště…A žili šťastně až do smrti… ()

Reklama

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záver ponúkol rutinné riešenia zločinu, postavené na náhode. Žiadna smrť nebola tak epická, aby nešla natočiť lepšie a nemuselo to byť nutne explicitne, atmosféra sa dá budovať aj inak. Divák z toho môže nadobudnúť pozitívny pocit, že to konečne skončilo. ()

rt12 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prý to vše začalo náhodou, ne začalo to blbou nevěrou .Nestor Bukowsky se choval díl od dílů pitoměji. Ku konci jsem doufala, že za to konečně chytne kulku do čela. Toby byl hezký závěr. Bohužel to schytala většina lidí, která ho potkala. Celé série se povedly, Kuneš je skvělý všude, asi začnu být Čermákova fanynka. Jen v úplném závěru posledních 6 minut byl děs. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (5)

  • Natáčeno v Praze (Žižkov, Dejvice, Nusle, Velká Chuchle, Bubeneč, Letenské sady, hlavní nádraží, Karlín, Holešovice, Velká Chuchle, Letenský tunel, letiště Ruzyně), zámek bon Repos, Mořina. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Když Kuneš (Hynek Čermák) střílí po prchajícím Švábovi, vystřelí v domě dvakrát, po druhém výstřelu mu zůstane závěr v zadní poloze. To znamená, že buďto měl v zásobníku, který má kapacitu podle typu zbraně 15 či 16 nábojů, pouze 2 náboje nebo to bylo způsobeno špatným držením zbraně, kdy střelec prstem přizvedl záchyt závěru. Vzhledem k tomu, že je následně v záběru vidět, že vyndal zásobník a přebíjí, tak ve skutečnosti skutečně měl v zásobníku pouze 2 náboje. Zde je opět chyba v tom, že v době, kdy vypustil závěr do přední polohy, tak neměl zasunut zásobník ve zbrani, tudíž nemohlo dojít k nabití náboje do komory a musel by zbraň znovu natahovat. Venku vystřelí po ujíždějícím Švábovi celkem 10 krát, poté mu dochází náboje, závěr zůstává v zadní poloze a Kuneš ještě jednou zmáčkne spoušť, která cvakne. Zvuk cvaknutí je zde vložen postprodukčně a chybně, protože v této pozici spoušť nemůže spustit a promáčkne se „naprázdno“ bez jakéhokoliv zvuku. Celkem tedy vystřelil 12 krát, což je neodpovídá kapacitě zásobníku, ve skutečnosti by totiž u sebe měl dva plně nabité zásobníky (30-32 nábojů). (H4dos)
  • Ve scéně, kdy má Hartman (Karel Dobrý) odlétat, jde o let ve 21:20. Na odletové tabuli na letišti se ale Kuneš (Hynek Čermák) dívá na odlety začínající v 5:00. (Ricci)

Reklama

Reklama