Epizoda 6 (S02E06) (epizoda)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2014, 53 min

 • Arkanoid
  ***

  Záver ponúkol rutinné riešenia zločinu, postavené na náhode. Žiadna smrť nebola tak epická, aby nešla natočiť lepšie a nemuselo to byť nutne explicitne, atmosféra sa dá budovať aj inak. Divák z toho môže nadobudnúť pozitívny pocit, že to konečne skončilo.(1.2.2020)

 • Tryskomyš
  ****

  ,,Na každý proč neexistuje stoprocentní protože.´´ Tak konec byl nakonec napínavý. A na závěr táborák a potom ještě sladká tečka.(23.2.2020)

 • SOLOM.
  ***

  No a máme to slavnostně za sebou. Teda hlavně Bukowsky, kolem kterého umírali lidi jak na běžícím páse – on sám přežil několikrát jen „zázrakem“…Poslední díl nebyl špatný, ale ani on nikterak nevybočil z průměru celého seriálu. Jen ten konec mohli udělat trošku důvěryhodnější, ale tak co, alespoň si udělali prdel z policajtů…Kuneš vše nakonec vyřešil a tak už se můžeme těšit, do čeho se namočí příště…A žili šťastně až do smrti…(21.3.2019)

 • - Ve scéně, kdy má Hartman (Karel Dobrý) odlétat, jde o let ve 21:20. Na odletové tabuli na letišti se ale Kuneš (Hynek Čermák) dívá na odlety začínající v 5:00. (Ricci)

 • - V epizodě pronásleduje Bukowsky (Pavel Řezníček) na pražském hlavním nádraží vraha, který nastoupí do vlaku odjíždějícím směrem na sever. Ve vlaku je však na digitálních ukazatelích zřetelně vidět název vlaku R353 260 Müncher Hbf - Praha hl. n., jedná se tedy o expres č. 353, který je vypravován pouze z Mnichova. (Všežrout)

 • - Natáčeno v Praze (Žižkov, Dejvice, Nusle, Velká Chuchle, Bubeneč, Letenské sady, hlavní nádraží, Karlín, Holešovice, Velká Chuchle, Letenský tunel, letiště Ruzyně), zámek bon Repos, Mořina. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)