Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

Lilien

Keby napíšem že sa jedná o príjemnú a vtipnú komediú tak by som klamal. Obsadenie zaujímavé a dve vtipné scény na viac ako dve hviezdy nemajú. ()

JimDeNiro

Je totálně průměrná americká komedie se samozřejmě záchodovou scénou, Cameron Diaz je vidět, že už je postarší, ale tak pořád to jde, Chvílemi je film neskutečně trapný, scény už stokrát viděné a k tomu afektovaná Leslie Mann, ta mě chvílemi srala, jak přehrávala, ale mě to prostě zaujalo. Nevím, asi jsem moc hodný a nadhodnotím... Co už. P.S. No oproti filmu Sex Tape (také s Cameron), je tohle oscarový kandidát. Sex Tape je dle mne sračka. :) 70% ()

jadran90

Drahé ženy. Muž je nevěrný své hysterické ženě, která s ním sexuje oblečená a neholí se. Tato žena a jeho milenky mu dají do kafé projímadlo a vezmou mu jeho peníze. Přijde vám to také úžasně vtipné a dospělé? Pak jste zřejmě zlatokopky stejně jako postavy Leslie Man a Kate Upton. Nevšiml jsem si, že by se něčím živily nebo se staraly o děti. Vůbec jsem se nemohl soustředit na dialogy. Dávám hvězdu a za každý centimetr kůže Nicky Minaj bez plastiky jednu další. Ha ha. ()

PaRi

Jestli něco nesnáším, tak je to fekální humor! Ten celou komedii dostal o dva stupně níž a je jasné na jakou sortu diváků míří - k té se nepočítám. Po scéně na veřejném WC jsem TV vypl. ()

teba

První polovinu filmu jsem koketovala s pěknými třemi hvězdami. Postupně však byly všechny originální frky převálcovány dvojnásobnou dávkou klišé a "nezbytným" fekálním humorem (dnes už čerpajícím i z živočišné říše). Zejména Leslie Mann se snažila a bavila mě z celého filmu nejvíc, nicméně to nestačilo a výsledný pocit není nic než zklamání. ()

Bazinga2563

Chtěla jsem se pobavit? Chtěla. Šla jsem na komedii? Šla. Pobavila jsem se? Ano a to je tak vše. Nic víc ani od komedii v dnešní době neočekávám, proto nevím, proč tolik kritizování. Je přece jasné, že film s Nicki Minaj nemůžete srovnávat s Forrestem Gumpem (to byste mu nemohli udělat) ale v porovnání s novějšími komediemi z kterých je někdy až na blití, je fakt dobrý. ()

curfew77

10 procent za soundtrack (vzhledem k ději nečekaně dobrý!), 10 za Dona "Miami Vice" Johnsona (kterého vidět je vždy milé) a 10 za prsa Kate Upton (a to jsem zarytý dolňák). Jinak... trochu chápu, jak se asi cítí ženy, když se omylem ocitnou na projekci něčeho jako PAŘBA VE VEGAS. Dva tři slušné vtipy a la Ray Charles a jinak postavy jednající naprosto nelogicky a místy až odpudivě. Manželka, která se na začátku filmu chová jako retardovaná (bez nadsázky), aby scénář mohl nabrat kýženou nepravděpodobnou zápletku, ve finále radí bohatým byznysmanům - do you want to know more?! A Cameron už na roli luxusní milenky bolestně nemá. Pomyšlení, že jsem shodou několika náhod právě za tenhle film po dlouhé době vysolil 2x169 Kč v multikině, je nejspíš pomstou shůry za všechny ty z torrentů postahované filmové lahůdky posledních let. 30 %. Tenhle fiktivní vesmír opravdu není pro chlapy. ()

george82

Něco jako film Klub odložených žen, ale jen s jedním mužem a s trochu nižší úrovní. Nic proti Cameron, ale Diane Keaton je Diane Keaton. Nicméně i tak je film osvěžující a Leslie Mann je úžasná. Sice mě z ní sem tam bolela hlava, jak furt mlela, ale to neva. Film stojí za shlédnutí. ()

kubilov

Není třeba si na nic hrát a raději ihned přiznat barvu. Jediným důvodem, proč jsem chtěl tuhle dementní komedii vidět, byla Kate Upton, noaco. Vlastně nejde o nic jiného než o přitroublou profeministickou (občas to fakt bolelo jen sledovat) romantickou komedii od žen pro ženy. Cameron Diaz je stále moc sympatická a dokáže jí to slušet i po čtyřicítce, naopak Leslie Mann mě svým přehráváním dost vytáčela. A to nemluvím o Nikolaji Coster-Waldauovi, který pro svou roli nebyl ani náhodou vhodnou volbou, jelikož mu ta postava nešla vůbec uvěřit. A Nicky Minaj? Na ní slovy plýtvat nebudu. Závěr už je jen jeden velkej průser. ()

MillaJ

Cameron Diaz si ze sebe umí udělat prdel a tady to potvrdila i Leslie Mann. Dobrá komedie, řekla bych že spíš pro ženskou polovičku...ale i chlapi se můžou mrknout a dávat bacha co všechno v ženách může být :))). Předvídatelný děj už od začátku, ale já se bavila. ☆☆☆☆ ()

Mr.nachos

Další americká ukázka toho, jak trapné a vyčpělé je označit film jako "vtipnou romantiku". Blbina, která má do reality stejně daleko jako já do věku Cameron Diaz. Ale proč ne, někomu se to líbit může, i když je to opravdu hodně vyčpělý pokus o srandu, který moc nevyšel. ()

KillHurt

Jestli se chcete podívat na film o pomstě žen mužům, zvolte kvalitnější Klub odložených žen. Levné gagy a scénář napsaný na koleně. Trochu nechápu, proč je v hlavní roli Cameron Diaz. Leslie Mann ji dala na frak ve všech hereckých polohách a její postava je mnohem živější a zajímavější. Možná kdyby byl film zaměřený právě na manželku a ne na milenku č.1 (ano pořád je to milenka, i když o tom neví), tak by byl o něco lepší. I když mám Cameron rád, tak je třeba říct: "Čas diblíků skončil. Sakra najdi si nějakou pořádnou roli odpovídající tvému věku." ()

Guran

Ze slibného začátku se stal trapný humor s ubohými hereckými výkony, ani Cameron Diaz mě svým výkonem zde nějak neoslnila. Největší blbost udělali scénáristi, že napsali tak blbý scénář! Tohle byla opravdu blbost. ()

Felisr

Variace na film Klub odložených žen s fešáckým manžílkem proutníkem. Spoustu vtipných míst poněkud sráží těch několik scén trapně uječených. ()

Petule3

Příjemná komedie s úžasnou Leslie Mann, která zastínila všechny ostatní a v roli šílené manželky byla nepřekonatelná. Hlášky fajn, Cameron stále pěkná, Kate roztomilá, Nicki s tou svojí obří zadnicí divná. ()

kymla

Tento film měl dobrý potenciál být pohodovou, odpočinkovou komedií. Bohužel zde nefungovalo skoro nic. Příběh zamotaný, dospělý ženský se chovají jak puberťačky a ten konec. Mě jedině pobavil pejsek. ()

juditik

Škoda..témou to mohla byť príjemná oddychovka,nebyť otravnej Leslie Mann. Ale že skutočne otravnej...finálna scéna Nikolaja je tiež kvalitný ašpirant na Zlatú malinu. A Kate Upton je peknučká,zlatučká,ale hrať fakt nevie :) Tákže asi tak... ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce