Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (CinemArt)

Yvettka odpad!

Poprvé v životě jsem po dvaceti minutách odešla z kina. Příšerné, přehrávající, uječené, debilní. ()

simirmarus

Jednoduchá relaxačná americká komédia, ktorá príliš nenadchne ale ani neurazí. Ženy sa tu nájdú v jednoduchom situačnom humore, ktoré ukazuje situáciu veľkého počtu rodín - riešenie mileneckých vzťahov. Naopak muži sa pokochajú prirodzenou krásou herečky Kate Upton, či stále dobre vyzerajúcou Cameron Diaz a Leslie Mann. Veľký plus nastáva v polovičke filmu, kedy sa jednotlivé predstaviteľky spoja a snažia sa znepríjemniť život "bad manovi"- manželovi a milencovi. V tomto momente nejedna citlivejšia polovička začne fandiť tomu, aby dostal "za vyučenou". ()

andrej2000

Opět musím napsat: Miluju céčkový komedie!!! Co se Vám na tom lidi nelíbilo? Smál jsem se skoro celý film. Ano, občas trochu klišé, ale který film to nemá? A prdelatá Nicky Minaj mě pobavila moc...:-) ()

Chlo0opek

Vskutku nevšední námět. Jinak však už nic moc extra. Občas se člověk zasměje, sem tam nějaká ta romantika. Závěr jsem také čekal trochu lepší. Lehce slabší průměr. ()

weca

Vlastně ani nevim, proč jsem dal jednu hvězdičku, tohle je prostě typická odpadová záležitost. Letos jsem neviděl horší film. Navíc Cameron Diaz začíná bejt vážně nehezká, takže ani ona to nezachránila. Trpěl jsem celej film, konec jsem naštěstí už prospal. Těžká sračka. ()

Allein4

Děj sám o sobě je tak na dvě hvězdy. Ale další hvězdu musím přidat za obsazení vždy a stále skvělé Cameron Diaz a za jednoho z nejlepších postav z GoT, dánského Nikolaje Coster-Waldaua. Některé scénky byly přehnané, jiné byly jakoby nedodělané, ale na druhou stranu se nezapře jistá hravost a hlavně někam směřující vývoj, což v posledních letech komediím vcelku chybí. Jestli chcete příjemné, oddechové nedělní odpoledne, je tohle asi to pravé. ()

Epco

Často krát trapné, miestami úsmevné, na baby sa dobre pozerá, v súhrne priemerná americká skoro komedia. ()

lubica1995

Dúfam, že definitívne skončila éra povrchných komédií. Táto sa nedá zaradiť ani do tých trápnych, ani do tých zaujímavých. Chvíľami som mala chuť film vypnúť a bolo mi trápne, ale hneď po takých momentoch sa stalo v príbehu niečo, prečo by som ju nehádzala do odpadu. (Čo zostane s dokonale nastajlovanej manželky, ktorú si manžel udržuje od reality..možno aj práve tento obraz ženy : veľmi som dúfala, že sa vzchopí.) Cameron Diaz?? Stará, škaredá herečka, ktorá našťastie nehrala dokonalú triciatku, takže odpustené. O áno, americké, nasilu smiešne momenty som odpúšťala. Skutočne sú určite v poslednej dobe natočené omnoho väščie prepadáky. Minimálne na tri hviezdy to je. ()

Jessica_Biel

Víte co? Mě se to libově líbilo a vcelku jsem se bavil a přál si, aby byly holky-ženy co nejkrutější v cestě za pomstou :D . A pro některé jedince: Ano, Cameron Diaz je už stará, nebo si myslíte že herci nestárnou? Že je to film pro lidi s IQ 5? Takový člověk s tak nízkým IQ neexistuje, je to nemožné. A nebo dotyčný tu komedii nepochopil, páč jeho IQ je až příliš vysoké :P ()

montel

Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se vzájemně neznají, ale přesto mají jedno společné, chodí se stejným chlapem, sukničkářem Markem (Nikolaj Coster-Waldau). Zatímco Kate je za Marka provdaná, Carly s ním randí teprve pár měsíců. Všechno praskne ve chvíli, kdy Carly v sexy oblečku zazvoní na Marka a otevře mu jeho žena Kate. Zdrcená Carly už o Markovi nechce ani slyšet, všechno jí ale stěžuje právě Kate, která jí pronásleduje na každém kroku a ždíme z Carly jejich intimní detaily. Postupem času, kdy spolu probírají vše co s Markem zažili, se s obou podváděných žen stávají kamarádky a kují spolu pikle jak Marka dostat na kolena. Mezitím zjistí, že se Mark pravděpodobně schází s další ženou a tak se jej rozhodnou špehovat...Ajaj to byl celkem průser. Sledovat skoro dvě hodiny dvojici stárnoucích uječených slepic je noční můra každého chlapa. Nezachrání to ani tělesné proporce Kate Upton, ani ta troška vtipu, která je ve filmu k mání. Už jsem ale viděl horší filmy, podívat se na to z dlouhé chvíle určitě dá, jen mě mrzí, že se mi tady Cameron asi definitivně zhnusila. 40% ()

StanleyVanH odpad!

Za normálních okolností filmy dokoukávám i když mě moc nebaví ale co je moc to je moc. Kvůli té histerické zrzce jsem to ve 40 minutě prostě musel hodin do koše a vysypat. A to jsem na zrzky. ()

zeromen

Vydařená a pohodová komedie. S toho to filmu by si měli brát příklad my chlapi, Ženy nejsou zboží které se dá střídat jak fusky (ponožky) je to živá a milující bytost která si přeje jen věrnost.:-) ()

NeverEver

"u me dobry". Je to ten druh filmu, kde sice dopredu vite, co se stane a asi jak to i skonci, ale i tak se nechate unaset relativne rychlym spadem filmu, prospikovanym nekolika davkama jednoducheho humoru a narazek. Zasmejete se, nenudite se a co vic si prat?!:-) Navic oba muzsti protagoniste jsou vazne k sezrani a lahodi oku. 3*** a dobry vyprostovak z depky nebo pri zehleni!:-) ()

Lady Marcy

Krásné hlavní představitelky, hlavně Cameron Diaz, zasmála jsem se jen parkrát, ale celkem to šlo. Jinak Nicki Minaj je fakt ošklivá zmalovaná opice s velkým zadkem. ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce