Jakmile jste online, tak vás mají. Hackeři, kterým stačí pár kliknutí k tomu, aby vám zničili život. Ještě horší jsou ti s ambicemi. Ti, kteří mají v plánu ochromit celý svět. Zatím neznámý počítačový machr si s námi rozhodl hrát a zdá se, že neexistuje nikdo, kdo by ho zastavil. Protože zoufalí lidé rádi dělají zoufalé věci, vytáhnou tajné služby z vězení hackera Hathawaye (Chris Hemsworth), který v něm kroutí patnáct let za podobné aktivity. Přestože se nechal chytit, je to absolutní špička v oboru, teď navíc se speciální motivací. Nabídka, kterou dostal, je lákavá. Když vystopuje hackera, který právě zlikvidoval jaderný reaktor v nejmenované elektrárně, bude volný. Hathaway se okamžitě pustí do pronásledování, brzy však zjistí, že proti němu stojí člověk se skutečně mimořádnými schopnostmi a že by pro jeho budoucnost bylo určitě lepší, kdyby zůstal sedět za mřížemi. Jeho soupeř mezitím chystá další úder. Kde? Kdekoliv. (Cinemart)

s1r1us odpad!

Celý je to na úrovni Jakea a Tlusťocha nebo prostě kriminalky do TV na nudné odpoledne. Nuda, šeď, nuda, šeď. Dynamika nula, dialogy nesmysl. Těžko jsem sbíral síly na to koukat. Je to prostě naprosto odvěci. Je to naprostá nuda, v hlavní roli nagelovanej hezoun a.k.a učitel tělocviku na dívčí - hrající hackera aplácající nějaký nezáživný nesmysly, "bla..bla..bla". Horší už by byla jen Jiřinka Bohdalová. Všichni se tváří jako by ovládali jadernou elektrárnu a přitom předčítají Čtyřlístek. Reálie naprosto nesmyslné (to pozná každej, kdo v posledních letech viděl počítač s internetem, jaderná elektrárna taky vypadá uplně jinak, není to díra s vodou, která když neproudí, tak to celý bouchne, atd. atd.). Akorát tam pochoduje Chris Hemsworth a odříkává nějaký nesmysly, který mu někdo podstrčil.Veskrze tam není žádná akce, je to nesmyslný, není tam napětí, není tam nic. Akce -/*, Krimi *, drama -, thriller - čekal jsem špionážní thriller a dostal jsem.... těžko říct... ()

Mitisko odpad!

Pane Bože toto bol najdebilnejší film aký som kedy videl. Ten retard čo písal scenár tak 100% nevidí rozdiel medzi kávovarom a PC. Hlavný hrdina Hemsworth nielen že je totálne nesympatický a už na pohlad je jasné, že ten o programe nikdy nič nevedel ani nikdy nič vedieť nebude. Kristová noha a tie argumenty tej číňanky ja som už myslel, že to vyhodím von oknom. Povodne som chcel aspoň pochváliť animáciu ktorá sa snažili priblížiť fungovanie integrovaných obvodou, ale aj to je zavádzajúce a s realitov toho moc nemá. Prisahám bohu tento film je najsprostejší jaký som kedy videl. POMO ty si asi koukal na úplně jiný film, jinak nechápu tvůj komentář ()

West

Bohužel mě to vůbec nechytlo. Film je totiž naprosto bez napětí, které by v tom mělo hrát hlavní roli. Chris Hemsworth sice hraje hackera ,kterého dostali z basy, aby jim pomohl s případem, ale jeho úlohu nedokázal herecky podat a výrazy na otázku typu - "Hathaway, jaká je ta IP adresa?" ...a Hathaway čumí jak bezzubej na vořech.. Tak i scénář nemá nijak silné ambice z toho dostat v posledních minutách alespoň slušnou akci . A tak si řeknete.. no.. mohlo to být i horší, ale vem to čert - 55% ()

Claude Speed

Stopáž přes dvě hodiny, kdy jsem musel sledovat, jak plážový polobůh Hromosvod během okamžiku nahekuje ultratajný, přísně chráněný software NSA s herkou s celeronem z Alzy... Ale no tak! Vždyť i stáhnutí Angry Birds trvá déle! Přes dvě hodiny trvající fraška, během níž jsem stihl bezvadně poklidit dům a do jednoho si vytrhat všechny chlupy na hrudi, abych se pak hned mohl cítit víc jako Hromosvod, (který by se měl raději vrátit ke zvedání svého těžkého kladiva, tam alespoň nepůsobí jak pěst na oko).. ()

LordMysti

Vcelku jsem se rozmýšlel jestli dvě nebo tři hvězdy, ale slabých padesát procent. Film byl zbytečně roztahaný a nudný bez pořádné atmosféry, bez výrazných postav. Zápletka zajímavá ale to je pro mě málo. ()

Franc1s

Super realistická honba po hackerovi jiným hackerem. Kde solidní akce moc není, furt někdo blbě kecá, kamera pozoruje večerní město a v pozadí běhají jedničky a nuly. Nebýt tu Thor a režisér Michael Mann, tak o tenhle film vubec nezavadím, protože je dělaný maximálně tak do telky, kino vubec. Ztracené 2 hodiny. Nikdy více 5/10 ()

ER

Hacker má jeden zásadní problém-nevytvoří tu správnou atmosféru,pouze je tu pár scén,které zaujmou. A Hemsworth zrovna nevypadá jako prototyp hackera. K tomu se tu ve finále dočkáme kulometné salvy místo předpokládaného souboje PC to PC. Je evidentní,že tentokrát to byl pro tvůrčí tým oříšek,který se jim nepodařilo rozlousknout. ()

DevilXXL

Slabé, to je asi to správne slovo. Myšlienka filmu je dobrá ale réžia/kamera silno zaostáva. Z veľkej časti mi to prišlo ako nejaké home video. Zbytočne natiahnutý film na 132min ktorému by úplne stačilo 90min. Herecké obsadenie tiež neohúrilo. Hemsworth zahral podľa mňa naozaj slabo. Neustále jeden nahodený výraz filmu nepridal. Pre toto všetko viac ako 2 hviezdy dať nemôžem, a to som zavrel všetky oči. Pre mňa 35 percent. ()

Acrobat

https://www.youtube.com/watch?v=rYKTPimiF68 Kto ti potom zotrie slzu? Ako potom nahradíš prázdnotu? Prečo potom nemôžem nájsť pokoj? Kam sa potom vyberieš hľadať cestu k dokonalosti? Kedy sa potom dostaví blúznenie z absencie? Ak Mann odíde do dôchodku (čo sa vzhľadom na finančnú katastrofu javí ako realita), môže nastať prerušenie toku rozumu a Descartesa možno prehlásiť za mŕtveho. Budem krok od zošalenia. Čo som to chcel... Aha.../o ostatnom autorstve je to zbytočné/....No... Zranený Hathaway ide letiskom a pod tričkom ma stále vrstvu obväzu, drží si ruku letmo na rane a cez košeľu jemne presvitá slabučko krv. Hovorím, krok od bláznovstva. (videné 02.08.2015,BDrip) ()

E lan

Nuda, to je to nejdelší co jsem ochoten napsat po té více jak dvouhodinové ztrátě času. A to mám Manna velmi rád! ()

bearmeedek

Tak nechápu to celkově nízké hodnocení. To si tento film určitě nezaslouží, protože jde o slušnou akční jízdu. Bohužel konec už nevydržel původní tempo a tak nějak dojel do cíle. Ale jinak jde o poutavou zábavu a neřeším logiku. Všichni, kdo dali méně než 3 hvězdy, ať se dívají raději na animáky ... Kazí věrohodnost tohoto webu. Proto jsem zkouknul až později, protože jsem trochu váhal a hlavně nespěchal. ()

rublik05

Samotný námět není vůbec špatný, bohužel však díky přehnané stopáži a pomalému stylu vyprávění šíleně nudí, nedokáže udržet divákovu pozornost, s čímž souvisí i minimální počet akčních a dramatických scén. Nejvíc mě na filmu zaujala postava hackera, kterou Chris Hemsworth ztvárnil opravdu bravurně. Děj mi naopak přišel až zbytečně moc jednoduchý, plný všemožných klišé a zbytečností, kriminální zápletka je rovněž až příliš banální s velkým množstvím nelogičností. Režisér Mann si většinou dává záležet na všemožných detailech, charakterech a emocích, nicméně nic z toho zde jaksi nefunguje a snímek je tak jen dlouhotrvající intenzivní nuda, zkrátka ideální záležitost na takové uspávání hadů. 4/10. ()

gemi

Akční, výpravné a místy dost blbé. První třetina absolutně nepřehledná. Je pozoruhodné, jak jsou některé figury vykreslené jako chytré, ale nakonec se postaví před borce se sapíkama jako papírové figury na střelnici. Tam už chyběly jenom ty soustředné kruhy. ()

RAFT

Dost dlouho trvalo režisérovi natočit, nějaký ten film.A ejhle ono se to podařilo ,taková menší oddechovka s parádními herci.Hlavní role Chrise Hemswortha dopadla přímo skvěle.Každopádně ,kdybych měl porovna 2 filmy 96hodin:zůčtování a film Hacker ,tak film Hacker vyhraje ,každopádně na plné čáře.Ve filmu je dosti pěkná atmosféra ,kamera je taktéř dokonale zvládnutá.Akční honičky a bůhví čeho víc .Za mě cca 60% amen. ()

denulik

Hacker je žánrový film so všetkými klišé, ktoré od neho človek očakáva. A on tieto očakávania na 100% splnil, ale nič viac nepridal. Niektoré scény luxusné, ale tá roztrasená kamera a extrémne zábery zblízka som nevedela spracovať a bolela ma z nich hlava. Najväčším nedostatkom je však scenár na úrovni teenagerského filmu, ktorý som nedokázala zbaštiť ani ja, a to mám k počítačom dosť ďaleko. A sklamalo aj odhalenie plánu superzloducha, po všetkej tej námahe som čakala väčšiu pecku ako malajzijské bane. ()

Blutarg

Čekal jsem od toho mnohem více, hodně slabé :( Rozhodně to není na kino, ale bohatě stačí doma na komplu... Přišlo mi spíše jako detektivní film, než film z prostředí počítačových mágů a hackerských es. ()

Axela

Keď som nemohla ísť do kina na Blackhat, bola som sklamaná. Teraz sa to však konečne dostalo na net a ja som po pozretí ďakovala, že som za to nevyhodila peniaze. Jasné, Chris Hemsworth na veľkej obrazovke, jeho nahá hruď a krásne oči by neboli zlé, ale zostatok nič moc. A pritom to malo taký potenciál! Milujem nerdov a tak ma hneď pritiahol názov blackhat, keďže to dokonca značí aj zlého hackera, v podstate taký "bad boy" a vieme aký je to magnet na ženy, navyše keď je to Chris. Plus veľa akcie a k tomu nejaká tá romantika... takže nevyužitý potenciál. Keby sa to aspoň snažili zachrániť záverečnou scénou, ale tá bola ešte slabšia ako tie ostatné (aj keď jedna bola celkom nečakaná a aj dobrá). Moje rozhodnutie dať tri (slabé) hviezdičky potvrdila aj trikrát položená otázka, či už to končí. To už vtedy viete, že niečo naozaj nie je v poriadku. ()

TSZ

Po celou dobu sledování jsem si říkal, že kdyby se natáčení Hackera ujal nějaký geniální režisér, mohl z něj být průměrný thriller, zatímco v současné podobě je to něco mezi parodií a fraškou. V závěrečných titulcích jsem s hrůzou zjistil, že jsem viděl (jednoznačně nejslabší) film velmi schopného člověka, který buď zešílel nebo začal trpět Alzheimerem. Velmi, velmi špatné. ()

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

Michael Mann dotočil svůj srdcový projekt

23.10.2022

Biografie Enza Ferrariho je dotočená. Režisér Michael Mann (Nelítostný souboj, Miami Vice), jenž projekt považuje za svůj srdcový a strávil na něm řadu let, oslavil poslední klapku v Itálii tento… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády